Bir rüya gördüm..

Krizantem cicegi

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
97
119
merhaba kızlar, bu sabaha karşı rüyamda hamileydim. Doğum yapacakmışım ama normal doğum yapmak istiyomuşum. Doğum zamanımda yaklaşmış. Bayan bi doktrum varmış muayene ederken sezeryan için de ameliyathaneyi hazırşayın diyo asistanına. İtiraz ediyorum hayır ben normal doğum yapacam diyorum. Nolur nolmaz hazırlıklı olmamız lazım şu an ters duruyo bebeğin diyo. Sonra çıkıyorum yürüyeyim diyorum açılsın düzelsin diye. Karnımda başını aşağı çevirdiğini hissediyorum. Sonra doktora yine gidiyorum açılma yeterli mi bakın diyorum ben bakmayı bilmiyorum diyo. Sonra tuvaletimi yapmak için klozete oturuyorum. Pıt diye bebek düşüyo çişin içine. Boyu elim kadar o kadar küçük ki. Beyaz tenli gözleri açık güzel bi bebek. Hemen kafası da batmadan çıkarıyorum ordan hemşirelerle aileme veriyorum koşa koşa doktora gidip kavga ediyorum hani bebeğimin gelişimi normaldi nasıl yaşayacak böyle diye bağırmaya başlıyorum. Sonra alarma uyandım.

Haziranda bi kimyasalım var, eşimde de hafif düzeyde varikosel kaynaklı hız problemi var. Çok üzerine düşmemeye çalışıyoruz ama bi yandan da artık olsun istiyoruz. Ne zamandor aklımda da yoktu bu şekilde bi rüya neden gördüm neye delalettir ki???
Uzun oldu kusura bakmayın ama sabahtan beri bu saat oldu hala aynı netlikte hatırlıyorum rüyamı..

Merhaba,öncelikle hayır olsun diyeyim :) inş hamile olduğuna bir işarettir bu rüya.Bende bir rüya gördüm bakalım çıkacak mı yarın adet olmam lazım bir oynama olmazsa yani. Rabbim inş isteyen herkese nasip etsin anneliği.Ne kadar var adetine?Hayırlısıyla varsa bebişin haber ver olur mu merak ederim :)

İnşallah canım inşallah :) Tabi ki haber veririm, meraktan çatlamak üzereyim :p Yine de çok umutlandırmıyorum kendimi noluuur nolmaz :KK43:

X