Rüya Yorumları bir rüya gördüm

kuzu_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
46
0
kızlar bu sabah gördüğüm rüyayı düşünmekten alamıyorum kendimi rüya tabirlerinden de bir şey çıkaramadım size anlatayım: bir kan ya da idrar testi mi ne artık bilemiyorum laborutuvar teknisyeni sonucu yazıyor bir taraftanda bana açıklıyor senin yumurtalıkların epey uzakta bununda önünü kesen bir tıkanıklık var bu nedenle spermler ulaşamıyor yinede küçük bir operasyonla bu tıkanıklık açılır diyor ben başlıyorum ağlamaya bir taraftanda ben operasyon geçirmek istemiyorum doğal yoldan olsun bu kadar bekledim diye nasıl ağlıyorum. 7 aydır bekliyoruz regl olmama 2 hafta var bu son zamanlarda fazlamı düşündüm acaba rüyamla ilgili yorumlarınızı bekliyorum

evet fazla takildigin icin gormusundur ... bende gecen hafta cok dusundugum takildigim gunler gormustum hamilelikle ilgili bi ruya. Hayirlisi canim

Tabii ki fazla düşündüğün için bilinçaltına yerleşmiş..Yani hiçbir anlamı yok bence sadece düşünmekten aynı şeyleri yaşamışsın rüyanda..

Unut bence bu rüyayı..

bende kuzu deve falan gördüm burda bi topikte bu tip rüyalar görüp hamile olduğunu öğrenen arkadaşları okudum benimde adetime 2 gün var bugun test yaptım negatif bide sancım varr sanırım yine olmadıı :KK43:(

Canım biliç altı olduğu için görmüşsün.inş.en kısa zamanda muradına erersin aminnnnnnn

ne rüyalar gördüm canım bi bilsen..
üstelik henüz 2. aydır deniyoruz..
düşük de yaptııım, doğum da yaptıım yaptırdım da :roflol:
regl oldum ağladım, test yaptım negatif çıktı ağladım :roflol:
tamamen aşırı düşünmekten gibi geliyor bana :-)

Bu konuyla zihninizi fazlasıyla meşgul ettiğiniz için görmüşsünüz böyle bir rüya. hayırlara çıksın inşallah. Çok fazla düşünmeyin bence. Oluruna bırakın.:teselli:

X