Bir problem mi var acaba??

burcusenk

Sahra'm 24.02.2009 ❤ Karan'ım 01.06.2017
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
706
790
44
Öncelikle merhaba foruma dün üye oldum. Bende burdaki tüm arkadaşlar gibi anne olmak istiyorum. Bununla ilgili birçok döküman okudum. Sizlerle de bir problemimi paylaşmak istiyorum. Daha önce doğum kontrol hapıyla korunuyordum ancak bebeğimizin olabilmesi için son dört aydır bu korunma yolunu bıraktık. Mayıs ayının ortası haziran ayının başında ise hiç korunmadık. Ayın 17-18 gibi adet olmam gerekiyordu. Ancak bu adet dönemi yaklaşık 8 gün gibi erken bir dönemde başladı. (Bugün adetin 2. günü) Çok endişelendim çünkü benim bu yaşıma kadar hiçbir adet düzensizliğim olmadı. Herhangi bir hastalığım veya kullandığım bir ilaç da yok. Eğer tecrübe ve bilgilerinizle yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

canım doğum kontrol hapını bırakınca sapma yapmış.merak etme hiç.işallah bebişine kavuşursun bir an önce.

canım doğum kontrol hapından olabilir ama için rahat olsun istiyorsan bir doktora çıkablirsinn

evet endişelenme hapı bırakınca olur böyle 1-2 düzensizlik
ben hapı bıraktıktan 7 ay sonra hamiş kaldım
yakın çevremde de arkadaşlar bıraktıktan 5 ay sonra 6 ay sonra kalanlar var.
allah gönlüne göre versin:)

Ilaci Birakinca Düzenin Bozulmasi Normal Birkaç Aya Kadar Düzene Girer Inşallah Tez Zaman Da Bebeğini Kucağina Alirsin

Aramıza hoşgeldin
Hapı bıraktığın için bir düzensizlik olması normal.
Çok kafana takma, zamanla düzelecektir.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ancak bugün bir problem daha ortaya çıktı erken rezervasyonla yaptığımız tatil planımızın içine birde adet günüm girince herşey tepetaklak oldu. Temmuzun 5 inde tatile gidiyoruz ve benim 7-8 i adet günüm. Bebek planları ve girişimleri yapıyoruz. Bunun için geciktirici almak istemiyorum. Tamponu hiç denemedim sorduğum herkesde tavsiye etmem dedi. Doktorum şehir dışında ulaşamıyorum. Ben ne yapıcam? Sinirlerim iyice zayıfladı. Hergün ağlıyorum, mutsuzum, sinirliyim. Daha da ne olabilir ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…