bir nefes sen!!

M

miray_08

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi miray_08
Öyle sarmaladı ki sevgin, ne geçmişten korkuyorum nede gelecekten. Sevgin en büyük gücüm koruyucu kalkanım ve ben yolunda yeniden var olmaya koşuyorum tüm gücümle astım nöbetlerinde bir nefes sen diyerek..
Sevmek için kendimce engellerim vardı, senin ruhuna dokunduğum gün doğdum yaşama ve sihirli bir güç yok etti tüm engelleri, duru sevgin sağanak halinde kaplıyor şimdi tüm kuytularımı mutluluğun anahtarını yeniden keşfediyor benliğim.
Yaşamım kabuk değiştirirken, dünyanın tüm renklerini sende görüyor gözlerim ve gözlerin sevda damıtırken hayat damarlarıma Tanrılar divanında canan’a can düşürüyor yürek sözlerin dirhem dirhem yalan sevdaların gölgesinde kendi gerçeğimizi yaşatıyor Yaradan.
Sesin düşünce geceme, ay dilinden gönderiyorsun Mustafa’m en parlak yıldızları yeniden yazılmış tarihime. Beyaz gecelere tanık anılar çoğaltırken biz dokuyorsun gökyüzüne sorgusuz, sualsiz ve noktasız…
Nadasa bırakılmış topraklarımıza aşk tohumları serperken sevgiden titreyen ellerimiz, can suyumuz du gamzelerimden düşen mutluluk gözyaşlarımız. Köklerimizden bağlandığımız sevdamıza bir tek bir tek’‘prangalı hasretti’’ bel büktüren uzak yolların türküsünde.
Söz vermiş olmanın ağırlıyla tatmadığım huzurlar vuruyor gönül kıyılarıma, karanlığın izlerini siliyor kumsallarındaki met-cezirler, aşkımızın dinginliği yayılıyor sonsuzluğuna denizlerin…
Ve ben doyasıya seni sevmeleri yaşıyorum sevginin engin sularında ölümüne…

• Konu Sahibi miray_08
konunuzu Sevgini Haykır bölümüne taşıyorum..
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

X