Bir Mutlu Günce:)

hayalseverrr

yeni mezun fizyoterapist :)
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2013
8.612
2.463
$Resim 136.jpg bu oğlum Süleyman:KK9:Ben bir mutlu hatunum:KK16:
Allah'a şükür öyle dibe vurduğum mutsuz bir anım olmadı.. İstinalar kaideyi bozmaz dimi canlar:KK9:
Burası artık benim günlüğüm...
Bugün birazcık kendimi anlatıyım:KK42:
Tabi beni leylekler getirmedi herkes gibi benimde bir ailem var... Annem babam ve odun kardeşim..
Üniversite 3. sınıf ögrencisiyim 21 yaşındayım... fizyoterapist adayıyım... Bana kalsa arkeolog olurdum yaa babam ve hayat şartları:KK9:
Bir kaç yardım kuruluşunda gönüllüyüm..
Çocuklara ciddi anlamda zaafım var. Minnacıklar ama kocaman dünyaları var...
Aslında müzikle ve resimle uğraşmayı çok istedim ama hiç yeteneğim yok... Sanırım sanat bana fazla:KK9:
Ama tiyatroda iyiyim valla ortaokul lise ve üniversitenin ilk yılı çok uğraştım.. ama sonra o vize bu final şu not derken bıraktım...
Bir yıl öncede bir adam girdi hayatıma... iyi ki geldi hoş geldi...
Kendimi romantik komedi filmlerinde oynuyormuşum gibi hissediyorum..
Bazen beni öyle çok kızdırıyor ki ama bir gülüşü bir sesi var ki ne zaman görsem duysam aptal aşığa dönüyorum..:KK16:
Az daha unutuyordum birde oğlum Süleyman var..
Ben böyleyim işte:KK42:
Her günümü buraya aktaracağım.. Belki bana eşlik etmek isteyen olur beklerim...:KK3:

Son düzenleme:
$1962875_10152179070143805_1310941618_n.jpg $1780719_10152179070238805_907935306_n.jpg miranın yarın ki baby shower partisi için hazırlıklar yapılıyor...
Ayy bugün öyle çok yoruldum ki ama bütün derslerimin notları tamam :KK9:
Bu akşamda masumiyet müzesini okumaya başlayacağım sonrada ilk fırsatta doğru müzeye:KK55:

Son düzenleme:
:KK31:Bugün harika bir gün geçirdim
SEvdiğim adamla 1. yılımızı kutladık:KK17:
Herşeyi ayrıntısıyla düşünmesi beni ayrıca mutlu etti sabah eminönünde buluşup güzel bi kahvaltı yaptık
Şansımıza hava güzeldi Kabataş'a geçtik beraber orada küçük bir tekneye bindik ve biraz açıldık:KK9: bi köşede nikah masası hazırlanmıştı üstünde beyaz şal gelin çiçegi sevgili odunum için papyon vardı:KK9:
Daha sonra kaptan kılıklı adam geldi ve temsili nikahımızı kıydı sevgilimin aşk yemini beni gerçekten çok etkiledi:KK17:
Bu temsili nikah törenimiz bitince geri döndük herşey bu kadar sanarken sevdiğim arabasını gelin arabası gibi süsletmiş (sabah bana tamirde demişti):KK53:
Ben tabi görünce şok oldum inanamadım:21:
Neyse film izleyelim dedi çemberlitaş sinemalarına gittik orası her zaman boştur ben film izliycez sanarken kocaman ekranda bizi gördüm :KK31:
O an gerçekten çok utandım:KK23:
Sevdiğim adam önce kendini sonra beni anlatmıştı ama tüm ayrıntılarıyla kızdığımda naparım mesajlarda kızdığımı cümle sonuna koyduğum noktadan anlarmış mesela yada zeytinli açmayı hiç bi yerde yemem tek bir pastane hariç böyle bi sürü ayrıntı:21: Beni o kadar iyi tanıyor ki:KK24:
Sonra bizi anlatmıştı bize ait herşeyi komik kötü ne kadar anımız varsa işte:KK9:
Son olarakda beraber çektiğimiz iki video vardı onları izledik:103:
Allah bu adamı benden almasın böyle sevgiyi ilgiyi herkese nasip etsin inşallah:KK16:
Ben ona hediye olarak saat almıştım o da bana tamtur almış günün ardından bu hediye beni ayrıca havalara uçurdu
Ben dışarda bunları yaşarken miramızın sürpriz partisi gerçekleşmiş evde:KK9:
Etrafımdaki herkes mutlu ben mutlu daha ne olsun:KK9:
Masumiyet müzesinide okudum tabi ki:KK68:

Son düzenleme:
$893906_176544289161653_2206124_o.jpg bu benim aldığım en güzel hediyem :KK12:
sevgilim dünya kadınar günümü kutlamayı unutmadı:KK8:
sabah kahvaltıya gittik beraber.. Lokmanın manzarasını hiç bir yere değişmem:82:
kaç gündür okuldan fırsat bulamamıştık tabi onunda proje çalışmaları var... Hiç bişey anlamasamda onun uğraşıp emek verdiği projelere bakmaktan keyif alıyorum ee tabi o da bişey anlamadığımı bildiği halde saatlerce anlatıyor:nazar::nazar::nazar:

oooooouuuuuwwwww :KK23:
Bu nasıl 1. Yıl donumu suprizi böyleeee
Hiiiiiic kıskanmadım heeee
Hem de hiiiiccc :KK52::KK52:

:KK31:Bugün harika bir gün geçirdim
SEvdiğim adamla 1. yılımızı kutladık:KK17:
Herşeyi ayrıntısıyla düşünmesi beni ayrıca mutlu etti sabah eminönünde buluşup güzel bi kahvaltı yaptık
Şansımıza hava güzeldi Kabataş'a geçtik beraber orada küçük bir tekneye bindik ve biraz açıldık:KK9: bi köşede nikah masası hazırlanmıştı üstünde beyaz şal gelin çiçegi sevgili odunum için papyon vardı:KK9:
Daha sonra kaptan kılıklı adam geldi ve temsili nikahımızı kıydı sevgilimin aşk yemini beni gerçekten çok etkiledi:KK17:
Bu temsili nikah törenimiz bitince geri döndük herşey bu kadar sanarken sevdiğim arabasını gelin arabası gibi süsletmiş (sabah bana tamirde demişti):KK53:
Ben tabi görünce şok oldum inanamadım:21:
Neyse film izleyelim dedi çemberlitaş sinemalarına gittik orası her zaman boştur ben film izliycez sanarken kocaman ekranda bizi gördüm :KK31:
O an gerçekten çok utandım:KK23:
Sevdiğim adam önce kendini sonra beni anlatmıştı ama tüm ayrıntılarıyla kızdığımda naparım mesajlarda kızdığımı cümle sonuna koyduğum noktadan anlarmış mesela yada zeytinli açmayı hiç bi yerde yemem tek bir pastane hariç böyle bi sürü ayrıntı:21: Beni o kadar iyi tanıyor ki:KK24:
Sonra bizi anlatmıştı bize ait herşeyi komik kötü ne kadar anımız varsa işte:KK9:
Son olarakda beraber çektiğimiz iki video vardı onları izledik:103:
Allah bu adamı benden almasın böyle sevgiyi ilgiyi herkese nasip etsin inşallah:KK16:
Ben ona hediye olarak saat almıştım o da bana tamtur almış günün ardından bu hediye beni ayrıca havalara uçurdu
Ben dışarda bunları yaşarken miramızın sürpriz partisi gerçekleşmiş evde:KK9:
Etrafımdaki herkes mutlu ben mutlu daha ne olsun:KK9:
Masumiyet müzesinide okudum tabi ki:KK68:

hmmm nasil değilmiş mutluhatun:)
sevgilim de bana hep hatun der
ben de mutluhatun sayılırım he :KK1:

Sevgilimde bana der ama direk mutluhtun bazen dalga geçiyo ilk gördüğü andan beri gülümsüyomuşum öyle kızmayı tartışmayı filanda beceremem hemen gülerim:KK9: adaş oluruz seninle:KK19:

X