Bir mağara kadınına yer var mı ?

balpeteek

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2012
299
335
Merhabalar ....
Her seferinde bu kez değişecek diye başlayıp öz güven çöküşleri ile son bulan girişimlerin bir tanesine daha tahammülüm kalmadı ama nasıl yapacağım nereden başlamam gerektiğini ve bu girişimi nasıl başarıya ulaştırabileceğimi bilemiyor ve desteklerinizi bekliyorum.
Yoğun sayılmayacak bir işim
Dünyalar tatlısı 1 yaşında kızım
Kendisini aslında çok sevmeme rağmen aralıklarla kafasını duvara sürterek kıvılcım çıkarmak istediğim ,eleştirilerini en sivri haliyle dilinden esirgemeyen eşim
Herkesin olduğu gibi bir ev kredisi bir araç kredisi ve sevgili eşimin birikim yapmak adına aldığı arsa için çektiği kredim mevcut
son ayrıntıyı verme sebebim maddi olarak kıpırdayamayacak durumda olduğumun açıklamasıdır.Durum böyle iken Şimdiden bana vakit ayırdığınız için teşekkür eder yardımlarınızı beklemekteyim.

Ölü toprağı var üstümde sanki,Hiçbir şey yapasım gelmiyor:KK43: Makyaj yapmayı beceremiyorum mesela en basitinden

Merhabalar ....
Her seferinde bu kez değişecek diye başlayıp öz güven çöküşleri ile son bulan girişimlerin bir tanesine daha tahammülüm kalmadı ama nasıl yapacağım nereden başlamam gerektiğini ve bu girişimi nasıl başarıya ulaştırabileceğimi bilemiyor ve desteklerinizi bekliyorum.
Yoğun sayılmayacak bir işim
Dünyalar tatlısı 1 yaşında kızım
Kendisini aslında çok sevmeme rağmen aralıklarla kafasını duvara sürterek kıvılcım çıkarmak istediğim ,eleştirilerini en sivri haliyle dilinden esirgemeyen eşim
Herkesin olduğu gibi bir ev kredisi bir araç kredisi ve sevgili eşimin birikim yapmak adına aldığı arsa için çektiği kredim mevcut
son ayrıntıyı verme sebebim maddi olarak kıpırdayamayacak durumda olduğumun açıklamasıdır.Durum böyle iken Şimdiden bana vakit ayırdığınız için teşekkür eder yardımlarınızı beklemekteyim.
Merhaba merhaba da. Başlıktan hiç hoşlanmadım. İnsan kendisinden böyle mi söz eder? :KK20: Hiç yakıştıramadım. Herşeyden önce kendinize dair kurduğunuz cümlelere dikkat edin derim.

Konu daha çok iç dökme üzerine. Peki bu bölüme açmanızın sebebi nedir? Bakımsızlıktan mı şikayetçisiniz? Dış görünüşüzü mü değiştirmek istiyorsunuz?

Üzgünüm içinizden hiçbirşey yapmak gelmiyorsa buraya bir sayfa dolusu öneri sıralasak da boş.

Evet bu bakım mevzularında paranın rolü yadsınamaz. Yinede uygun bütçelerle birşeyler yapılabilir.

Makyaj için youtube kanallarında 'makyaja yeni başlamak isteyenlere öneriler - uygun fiyatlı ürünler' adlı videolar var. Onlardan faydalanabilirsiniz.

Kozmetik ve kişisel bakım marketlerinin indirim dönemlerinde gayet hesaplı alışverişler yapabilirsiniz.

Son olarak profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var gibi gözüküyor. İşinde iyi bir psikolog'a gitmenizi önerecektim fakat maddi sıkıntınız varmış. Videoları faydası olabilir diye ekliyorum.

+

Son düzenleme:
Enerji tükenikliği için bir vitmn var ardanın reklamını yaptpğı ginseng içerikli onu kullanabilirsinz.. Bend ebaya işe yaradı enerji bakmndan

X