bir kuş oldu uçtu melek yavrum:((

aydirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
169
1
tarif etmek o kadar zor ki ancak yaşayan anlar.. 2 gün önce ikili test için gittiğimde 11+5 bebeğimin kalbinin durduğunu söylediğinde doktorum sanki benim kalbim durdu.. inanmak istemedim sanki rüya gibi geldi ama gerçekti. önceki gece rüyamda; ellrimde bir kuş vardı onu korumam kafese koymam gerek ama o hep kaçmak istiyordu.çok çabaladım ama birde bakrım ki ellerimden uçmuş gitmiş:KK43:( ertesi günde yavrum uçmuş gitmiş... doktorum bu haftalarda bebekte bir takım anormallikler olduğundan ötürü kalbi duruyor ve genelde ilk gebeliklerde oluyormuş ve 3 ayı atlatamıyormuş dedi .çok büyük olasıkla nedeni budur dedi..dün kürtaj oldum oda ayrı bir sıkıntıydı.ama Allahıma sığındım kısmeti yokmuş diyorum.. herhangibir test araştırma yaptırmam gerekiyormu bilemiyorum. Rabbim kimsenin başına vermesin:KK43:(((

tarif etmek o kadar zor ki ancak yaşayan anlar.. 2 gün önce ikili test için gittiğimde 11+5 bebeğimin kalbinin durduğunu söylediğinde doktorum sanki benim kalbim durdu.. inanmak istemedim sanki rüya gibi geldi ama gerçekti. önceki gece rüyamda; ellrimde bir kuş vardı onu korumam kafese koymam gerek ama o hep kaçmak istiyordu.çok çabaladım ama birde bakrım ki ellerimden uçmuş gitmiş:KK43:( ertesi günde yavrum uçmuş gitmiş... doktorum bu haftalarda bebekte bir takım anormallikler olduğundan ötürü kalbi duruyor ve genelde ilk gebeliklerde oluyormuş ve 3 ayı atlatamıyormuş dedi .çok büyük olasıkla nedeni budur dedi..dün kürtaj oldum oda ayrı bir sıkıntıydı.ama Allahıma sığındım kısmeti yokmuş diyorum.. herhangibir test araştırma yaptırmam gerekiyormu bilemiyorum. Rabbim kimsenin başına vermesin:KK43:(((

senin adina cok uzuldum.:çok üzgünüm: umarim yeniden hamile kalirsin ve bebegini saglikli bir sekilde dunyaya getirirsin

Canım üzülüdüm hakkında hayırlısı inşallah bütün isteyenler hayılı ve saglıklı şekilde bebişini kucagına alır

inşallah yeniden hamile kalmak ve bebişimi sağlıkla kucağıma almak en büyük dileğim. ama bir yandanda korkuyorum aynı acıyı yeniden yaşarsam nasıl dayanırım diye:çok üzgünüm:

Canım inanki çook çook üzüldüm geçmiş olsun..

Yüce rabbim herşeyin hayırlısını versin inş. Senin içinde hayırlısı buymuş...Ya sakat olsaydı bide böyle düşün senin için bir ömür boyu üzgüntü olacaktı.

Benim de 17 martta ikili testim bende çok korkuyorum bebeğim inş sağlıklıdır..Yüce rabbim birdaha bu acıyı yaşatmasın inş.

cannım çok üzüldüm rabbim sana tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin

Çok üzüldüm başın sağ olsun Rabbim tez zamanda tekar sevidirsin seni işallah

çok üzüldüm gerçekten. hayallerini kurup beklediğin bebeğinin gitmesi nasıl büyük bi hayal kırıklığı kimbilir.

daha gençsiniz bi bebeğiniz mutlaka olucaktır

canım geçmiş olsun anlıyorum acını benimde bebeğimin kalbi durmuştu aynı haftalardaydı benimde.ah doktor kalbi atmıyo ölü dediğinde dünya başıma yıkıldı sandım hastane kolidorunda resmen böğüre böğüre ağladım.bir sene tedavinin ardından gelen bebeğim aniden gitti benden . o günleri unutamam.bir daha yaşatmasın rabbim bu acıyı.en kısa zmanda sağlıkla tekrar gelsin bebeğin .

umarım dediğiniz gibi Allah sağlıklı bir bebek nasip eder tez zamanda.. daha geçen hafta bu sitede bebeğim büyüyor yada hamilelik linklerinde dolaşırken şimdi bu sayfalardayım..kısmet ne diyelim senağlama

bence test yaptırman gerekiyor drlar ilk düşükte yani ilk gebeliğin kalbi durunca hiç bişi söylemiyorlar
bence ısrar et druna test yaptır ben iki düşük yaşadım ve şimdi test yaptırıyorum ahhh ahh ilk bebeklerim öldüğünde o sıradan dr saçmalıklarını bende duydum canım yok anomali yok bilmemene varsayımla konuşuyolar elle tutulur birşey yok boşuna çektim ikinci gebeliğimde acıları
ünv hastanelerine git ssk varsa orda yaptır kan pıhtılaşma testleri ve kromozom testlerini muhakkak yaptır tekrar yaşama ihtimalin var canım o yüzden tedbirini al
bu testler faktor 5 ,faktor 5 leiden ,mtfhr677,mtfr1298 paı ve daha ayrıntılı kromozom testleri ısrarla yaptırmanı tavsiye ediyorum bunlar senin iyiliğin için

canım öncelıkle gecmıs olsun cok zor bı durum burada cogu arkadasımızın hıkayesını okuyoruz ve goruyoruzkı dr lar 3 düşük olmadıkca pek arastırma yapmıyorlar cok sacma bısey,ama kalp durması genellıkle kan pıhtılasmasından kaynaklanıyormus enazından detaylı bı kan testıyaptır bence.tekrar gecmıs olsun

bence test yaptırman gerekiyor drlar ilk düşükte yani ilk gebeliğin kalbi durunca hiç bişi söylemiyorlar
bence ısrar et druna test yaptır ben iki düşük yaşadım ve şimdi test yaptırıyorum ahhh ahh ilk bebeklerim öldüğünde o sıradan dr saçmalıklarını bende duydum canım yok anomali yok bilmemene varsayımla konuşuyolar elle tutulur birşey yok boşuna çektim ikinci gebeliğimde acıları
ünv hastanelerine git ssk varsa orda yaptır kan pıhtılaşma testleri ve kromozom testlerini muhakkak yaptır tekrar yaşama ihtimalin var canım o yüzden tedbirini al
bu testler faktor 5 ,faktor 5 leiden ,mtfhr677,mtfr1298 paı ve daha ayrıntılı kromozom testleri ısrarla yaptırmanı tavsiye ediyorum bunlar senin iyiliğin için
geçen hafta doktoruma gittim ve bu testleri neden yapmadınız dedim.oda bu testler 2-3 düşük ten sonra yapılıyor dedi.sen bana güven ikinci hamileliğinde seni yakın takibe alıcam ve gereken tüm testleri yaptırcam dedim. elimden bişey gelmiyorki üni hastanesinde de öyle kolay yapmıyorlarmış.

Son düzenleme:
canım bu senin bir imtihanın. hakkında hayırlısı buymuş. Allah'ım seni daha kötüsü olmasından korusun. inş ilerde daha sağlıklı daha güzel günlerin olacak. ve o güzel günler çok yakındır inş. moralini bozma Allah sana kolaylık verecektir. Rabbim kuluna kaldıramayacağı dert vermez.
yengem 9aylık 10günlük bebişini günü geldiğinde sesini duyamadığında çok canı yanmıştı karnında 2 günlük ölü idi.
canım daha kötülerini düşün ve haline şükret.

canım bu senin bir imtihanın. hakkında hayırlısı buymuş. Allah'ım seni daha kötüsü olmasından korusun. inş ilerde daha sağlıklı daha güzel günlerin olacak. ve o güzel günler çok yakındır inş. moralini bozma Allah sana kolaylık verecektir. Rabbim kuluna kaldıramayacağı dert vermez.
yengem 9aylık 10günlük bebişini günü geldiğinde sesini duyamadığında çok canı yanmıştı karnında 2 günlük ölü idi.
canım daha kötülerini düşün ve haline şükret.
elbette ben halime hep şükrediyorum burda okuyoruz neler yaşayan anneler var onların acıları daha büyük.. ama benim kaygım ikinci kez aynı sorunu yaşamak ve malesef doktorlar bu konuda çok fazla yardımcı olmuyorlar.2 yada 3 düşük onlar için sorun değil sanki ama biz neler çekiyoruz anlamaları bu kadarmı zor..

Allahım sabırler versın ... guclu ol kı her anne gucludur ztn .. ınşallah tez zamanda bı daha bu mutlugu sonuna kadar yaşar evladınla bı omur mutlu olursun...........

güzel şeyler düşün. Allah'a sığın O'ndan iste en büyük teselli onda. moralini bozma.
dediğin gibi sitede bir sürü acı olaylar okuyoruz ve bilmediğimiz daha niceleri var, her halimize şükretmemiz lazım.
yaşayacak çilemiz varsa yaşarız ne yapalım. kaderimize boyun eğmekten başka çaremiz yok. Allah sağlık sıhhat versin. inş ilerde aynı şeyi yaşamazsın.

X