Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var (vajinal ağrılar)

xoxzge&onur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
65
1
Arkadaşlar, 35 haftalık hamileyim, tarif edemediğim bir ağrı olduğu için doktoruma bir türlü anlatamadım, sadece alt tarafımda ağrı oluyor ama kasılma ya da kramp gibi değil diyebiliyorum, o da "normal ağrılar bunlar, daha da artacak" diyor ama ben anladığından ya da anlatabildiğimden emin değilim, sorunuma gelince, vajina tarafımda aniden şiddetli sızı gibi birşey oluyor ayaktayken ya da otururken daha da artıyor, uzanınca hafifliyor. Bazen dışarda yürürken adım atamaz hale geliyorum iç kısımda birşey çiziyor gibi ağrım oluyor , anında bir yere oturmam gerekiyor, ancak bu şekilde rahatlıyorum. normal mi sizce, kontrollerde bebekle ilgili herhani bir sorun yok, bende de ekstra birşey görünmüyor, kum döküyorum ama böyle bir ağrıya neden olmadığını daha önce de döktüğüm için biliyorum,
Benzer şeyler yaşayanlarınız varsa ve bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

meraba özgecim bendede ona benzer ağrı oluyor ama benimki idrar yolu enfeksiyonundan yani gerçekten tarif edilmez bir ağrı ama benim uzun sürmüyor 5 dk filan doktoruna birdaha söylemede fayda var bence geçmiş olsun canım

çok teşekkür ederim canım ya, bende de idrar yolu enf. var aslında kum döktüğüm için oluşuyor sürekli ama daha önce kum dökerken ya da enfeksiyon varken hiç böyle hissetmemiştim, belki hamileliğinde etkisiyle daha yoğun hissediyorum
cevap verdiğin için çok teşekkür ederim :1hug:

O dediğiniz ağrı benim karnımda oluyor ama saniyelik bişey 1 saniye sonra hemen geçiyor, birileri sanki karnıma bıçak saplamış gibi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…