Bir Kedim Oldu :)

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.843
84
dün bir oğlum daha oldusırnaşık şey
tekir sarman karışımı 50-55 günlük minik bir oğluş ..
çocukken kedilerimiz vardı ,hep istedim ama bi türlü cesaret edemedim dün öylesine gittiğimiz bir alışveriş merkezinde demir bir kafesin içindeydi, insanlar etrafını çevirmiş herkes onu mıncıklamaya çalışıyor, küçük çocuklar ona dokunabilmek için kafesi sallıyor yani tam bir kargaşa ..
bu olmalı dedim, önce bana poposunu döndü ama sonra dönüp taa gözlerimin içine baktı ,tamam dedim bu olacak o anda bana yaklaştı ve patilerini kafese dayadı ..
gidemedim, arkamı dönüp uzaklaşamadım ..
eşim önce bi olmaz dedi ama oğlum ve ben cebimizdeki bütün paraları çıkardık ama eksiğimiz vardı ..
en ağlamaklı yüz ifademle ki çoğu zaman işe yaramazkaydirigubbakcemile3 sonunda eşimi ikna ettik ..
şimdi evde oyuncu,uykucu, kucak ve sevilme manyağı ,uysal ve çok çok çok şeker delikafadulden
hala isim arıyoruz fisfisfis
neyse şimdilik bu kadar ,
gelişmeleri burdan yazmaya devam edeceğim ..
çok sevindim ve sevincimi siz hayvan dostlarıyla paylaşmak istedim..
esen ve kedişli kalın a.s.

merhabalarr bende çok seviyorum hayvanları benimde bir kedim var ve o benim evladım gıbı mukemmel bır arkadas dost herseyım o benım ya

merhabalarr bende çok seviyorum hayvanları benimde bir kedim var ve o benim evladım gıbı mukemmel bır arkadas dost herseyım o benım ya

sevgili bellee sanada kedişinle uzun,güzel ve mutluluk dolu günler dilerim, benimkide tam bir bebek ve öyle terbiyeliki gelirgelmez çişini kumuna gitti yaptı inanamadım :)

güle güle büyüt miniğini arkadaşımm:lepi:

evin neşesi onlar,beniim de var bi sarman kızım,bayılıyorum ben bebeğime:nazar:
Allah ömür versin bızdıklarımıza inşallahhh,uzun yıllar bizimle olsunlar dilerim:Saruboceq:

BeniM de vardı kediLerim. Sonra tayinim çıkıp başka bir şehire geLince aLamadım eve, sokakLarda koştum peşLerine. Ama en fazla iki yıL dayanabiLdim. Attım kendimi bir barınağa. Mini mini bir pisi geLdi bana :)
üç ay oLmuş aramıza katıLalı ama sanki yıLLardır bizimLe. Pisisiz geçirdiğimiz yıLLara yanıyoruz. Maceralarınız bekliyoruz, bir de fotosunu :)

güle güle büyüt miniğini arkadaşımm:lepi:

evin neşesi onlar,beniim de var bi sarman kızım,bayılıyorum ben bebeğime:nazar:
Allah ömür versin bızdıklarımıza inşallahhh,uzun yıllar bizimle olsunlar dilerim:Saruboceq:

BeniM de vardı kediLerim. Sonra tayinim çıkıp başka bir şehire geLince aLamadım eve, sokakLarda koştum peşLerine. Ama en fazla iki yıL dayanabiLdim. Attım kendimi bir barınağa. Mini mini bir pisi geLdi bana :)
üç ay oLmuş aramıza katıLalı ama sanki yıLLardır bizimLe. Pisisiz geçirdiğimiz yıLLara yanıyoruz. Maceralarınız bekliyoruz, bir de fotosunu :)

teşekkür ederim çok naziksiniz opuyorumnanaktan
eklememmi eklerim fotosunu hihoyyyt

işte benüm yakışıklım :asigim:

28569_1400220597968_1005877172_31140483_2286013_n.jpg

Maşallah ona :nazar: çok güzel bir bebek :) Uzun uzun ömürlü olsun inşallah canım. Gerçekten evin neşesi oluyorlar. Öpmeye doyamıyor insan. Evcil hayvan sahiplenmek gibisi var mı.Nasıl iyi geliyorlar insana:asigim:

annem bu ne pislik bişiy yaaaa, yoğururum ben bunu, mıncık mıncık yaparım Şeniz kaydirigubbakcemile3

X