Bir insan yazdigi mesaji neden siler?

Ceren sana binlerce kez söyledik her davranıştan anlam çıkarma diye. Belki yanlışlıkla oldu belki yüksek lisansınızla alakalı aklına bir şey geldi yazdı sonra da yüzyüze söylerim dedi. Şu hocanın yakasını bırak yetherr

sorun adama bize yazana kadar ona sorsaydınız cevabını çoktan almıştınız siz farklı anlamlar yüklemek istiyorsunuz hoşlanıyor musunuz? Yada aşıksınız her yaptığına bir anlam yüklemek sizinkisi açık oynayalım kartları şimdi.

bir sürü ihtimali var.
Yanlışlıkla yazmış ve silmiş olabilir.
Bir şey sormustur ve sordugu seyin cevabını buldugu için silmiş olabilir.
Vazgeçmiştir. vs vs

Buradan hocanızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığınızı anlayamazsınız. Yazıp silmişsiniz , bir şey mi oldu ? demek niye bu kadar zor onu da anlamadım. Hadi sormayacağım diyosunuz o zaman niye kafaya taktınız, ne yazdıysa yazdı umursamayın o halde.

Adama dair 3 konusu var

Hadi, size ilgisiyle ilgili bir şey yazmamış olsun. Sizden bir şey istemiş veya size bir şey sormuş olabilir. Sonra da vazgeçip silmiştir. Belki sorunu çözmüştür veya yanlış hatırlanmıştır bir meseleyi.

Kişinin sonraki adımlarına bakın.

O yuzden bir sey yazmadim sormadim da ama benim dersim yok kendisiyle artik son donemdeyim

O yuzden bir sey yazmadim sormadim da ama benim dersim yok kendisiyle artik son donemdeyim
Olabilir. Herhangi bir şey sorabilir. Eski danışman hocam veya ders almadığım hoca bile beni arayıp bir şey sorabilir. Ar gör de hatırlatma yapabilir.

Sizle karşılaşınca belki açıklama yapar. Sildigine göre önemsiz bulup da silmiş.

Iste ugrastigim seylere bak cok basit seylerle ugrasiyorum komplike boyle karmasik olan seylere gelemiyorum bir insan net ve cesur olmali ki yasi da goz onunde bulunduruyorum
E uğraşma. Sen 39 yaşında bir kadınsın. Böyle basit davranışlar umrunda bile olmamalı.

Gecenin 11 inde mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…