Bir insan yazdigi mesaji neden siler?

Yüksek Lisansa gelmiş öğrencilere mezun ol çeyiz vereceğim tarzı orta son sınıf seviyesizliginde salakça şakalar yapıp zorbalayan bir gerzonun attığı msjlari asla ciddiye almam
Ya aslinda oyle degil kahve fincanlari vardi hos bunlar dedim mezun olunca veririm onlari ceyiz niyetine alirsin gibi sakalasti tabi herkesin icinde hosuma gitmedi ben sanirim bir insanda agirbaslilik ariyorum bu da cok sakalasinca hosuma gitmedi bir de ne istediginden emin olamiyorum siyah mi beyaz mi cözemedim net degil yanindayken konusmayip messj atmasi da gizli sakli bir seyler cevirme havasini veriyor sanki evliyiz de yasak bir sey cevriliyor gibi

Yüksek Lisansa gelmiş öğrencilere mezun ol çeyiz vereceğim tarzı orta son sınıf seviyesizliginde salakça şakalar yapıp zorbalayan bir gerzonun attığı msjlari asla ciddiye almam
Tek bu da degil yaa odada sadece biz variz dogru duzgun konusmadi ki benimle gece neden mesaj atiyor ciddiye alamiyorum o da belki benim ona ne yazdiniz da sildiniz dememi bekliyorcama yazmayacagim basit biri degilim ben onu anlasin

Silinen msj uygulamanın içinde görebiliyorsunuz ama hangisiydi şuan aklımda degil.
Siz Google sorun o hangi uygulamanın içinde olduğunu biliyordur.
Uyudun mu,aşık mı anlarsınız

İroni yapmıştım. ben koç burcuyum böyle üstüne uzun uzadıya konuşmaya gerek sıkılıyorum. Git ve sor bakalım.

Sen olsan napardin
Sen bana bakma ben kartları açık oynardım. Sorardım yani. Oltayı atıp beklemek bana göre hiç değil, çabuk sıkılıyorum. Adam da yaş itibariyle duyduğu şeyleri de düşünürsek size ölü yatırım gözüyle bakabilir.

Nasil yani ölü yatirim ne duydun ki adamla ilgili

Adam ciddi bir ilişki istemiyor , ondan size yanasmiyordur . O yaştaki insan sizin duygularınızı hissettiğini sanıyorum . Partner olarak yaşamak istiyordur . Sizi begenmemiste olabilir . 44 yaşındaki bir adam
Bir kasına duygusal birseyler hissetse direk söyler . Evlilik düşünmüyordur gençseniz evlilik beklentisin olabilir diye düşüuyordur . Ben adam yerine olsam kendi yasitlarimla ilgilenirdim gençlerle değil.

Tamam da neden mesaj atil siliyor bu kazik kadar adam soyler misin
Yanlış yazmıştır, söylemekten vazgeçmiştir vs vs. Sen bize her yolu tıkaöaya çalışıyorsun ki biz sana aşık diyelim. Hayır birde bu kadar eminsen buraya neden sordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…