Bir hobi olarak puzzle

canım adını bilmıyorum ama resimlerini ekliyorum, ben 65 tl ye almıstımtım 45 tl ye satıcam, kargo da benden..

ImageShack - Image Hosting :: dsc01013el0.jpg

dsc01013el0.jpg

Aslında fiyatı uygun satıyorsun ama malesef yapmak isteyeceğim bi desen değil:eek: Evin duvarlarını Osmanlıya ait figürlerle süslüyorum belki onlardan biridir diye ummuştum:eek:

puzzle yapıp koyacak yer bulamayanlar netten satmaya çalışsanız. geçen gün bir sitede denk geldim 2000 parcalık yapbozu 500ytl ye satıyorlardı. aynı puzzle ı suan bende yapıyorum. Öyle bir arraştırın derim. Birde ben yaptıgım Puzzle lası hediye ediyorum. dolabın üzerinde tutacagınıza hediye edin sevdiklerinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok zevkli bende ikinci 1000 lin yapbozumu tamamlamak üzereyim ...amcak bir konuda ciddi bir sıkıntım var...yapbozu üzerinde yapacağım hep boş olan masamın üstüne mukavvayı yerleştirip üzerinde başlıyorum yapmaya ama tozlanıyor birleştirdiğim parçalar bende hep evde olmadığım için çok hızlı yapamıyorum,tozunu almaya çalışrıken de açılıp,dağılabiliyor parçalar ..:KK43:(

çok zevkli bende ikinci 1000 lin yapbozumu tamamlamak üzereyim ...amcak bir konuda ciddi bir sıkıntım var...yapbozu üzerinde yapacağım hep boş olan masamın üstüne mukavvayı yerleştirip üzerinde başlıyorum yapmaya ama tozlanıyor birleştirdiğim parçalar bende hep evde olmadığım için çok hızlı yapamıyorum,tozunu almaya çalışrıken de açılıp,dağılabiliyor parçalar ..:KK43:(

Aynı sorunu bende yaşamıştım. Sınav zamanı hiç başına geçemiyordum yapbozun. Bir ara baktım tozlanmış. Zarzor tozunu aldım. Örttüm üzerini yapana kadar.kaydirigubbakcemile5

Aslında fiyatı uygun satıyorsun ama malesef yapmak isteyeceğim bi desen değil:eek: Evin duvarlarını Osmanlıya ait figürlerle süslüyorum belki onlardan biridir diye ummuştum:eek:

mesajını daha yeni gördüm
benim puzzllarımın çogu osmanlı figürü eski istanbul düşünürsen yardımcı olabilirim

2000lik puzzle 500liramı:1shok: 100 liraya bile mal edilmez kim almak isterki acaba:1closedeyes:..bu arada bende geçen yaz izmirin civciv sıcağında alçak bir masada sabah 5e kadar puzzle yaptığımı bilirim..ne hırslanmıştım sanki günler çuvala giriyor gibi bugün kenarları bitirmeden uyumucam diye hedef koyardım..sabaha kadar pirinç ayıklar gibi tekrar tekrar dök kenarları topla gözden kaçan var mısırnaşık şeysabrı öğretiyor denemeli herkes

merhaba sizin yazılarnızı okuduktan sonra ben de cok heveslendim puzzle yapmaya.işten eve gidince cok canım sıkılıyor.nişanlım askerde hem vakit gecer.sizce önce kaclıktan başlamalıyım.halısını falan almam gerekli mi.yardımcı olursanız cok sevincem:teytey:

ben ilk binlikten başladım canım ..gerçekten istiyorsan sabırlı ve hırslıysan 3 günde biter..

bende puzzle yapmayı çok seviyorum en son educanın 1500 lük kaplumbağa terbiyecisini yaptık eşimle bu arada parçanın biri eksik çıktı paketten çıkan formu gönderdik eksik parçayı gönderdiler o yüzden educ markası çok iyi :)) şimdi de van gogh un ayçiçeklerini yapmak istiyorum ama educanın yok . sadece Ravensburger de buldum. o marka puzzle yapanlar memnun mu??

arkadaşlar aranızda puzzle yapan var mı? ben 4-5 yıl önce 1000 parçalıklarla başlamıştım. şimdi 3000 parçalık picasso'nun guernica adlı tablosunu yapıyorum. daha doğrusu yapamıyorum naniknanik gözlerim bozulucak yapmaya çalışırken sanırım. 1/4'ünü bitirdim şimdilik.

bir de ilk kez halısını kullanıyorum. aranızda daha önce kullanmış olan varsa bana çerçeveletmek için kolay bi yolunu söylerse çok sevinirim. yapıştırmaya kalkarsam sanırım halıya da yapışacak. blok blok kartonun üstüne almamı mı önerirsiniz?

arkadasım puzzle halısı bence cok kolaylık hem üstünde yapıyosun hjemde sıkıldığında topluyosun rulo halinde ayrıca puzzle bittiğinde puzzlen renkli üstüne yapıstıırıcıyı sürersen 1 günde bekletirsen kalıp gi bi alıyorsun üstünden halıya bulaşmıyor.bende halı aldım onun üstünde yapıyorum en son romeo ve juliyeti bitirdim.şimdide haremi yapıyorum oda bitmek üzere bakalım daha cerceveletmedim.herkese kolay gelsinn

bende tam bir puzzle manyağıyım ama canım oğluşum yürümeye ve keşfetmeye başladığından beri maalesef puzzle yapamıyorum çünki o da yapmaya çalışıyor :)))

X