bir hafta sonra evlilik yıldönümümüz ..

derindeniz_55

sağlıklı ol kuzummmm..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
492
171
bir yıl oluyor inşallah o günlerde hamile kaldığım haberini veririm eşime ne kadar da güzel olurdu.. :KK43::KK61:

bir yıl oluyor inşallah o günlerde hamile kaldığım haberini veririm eşime ne kadar da güzel olurdu.. :KK43::KK61:

Canım benimde 14ünde kaçtım 18inde evlendim Eylül'ün bende eşime hamilelik haberi vermek istiyorum ama sanırım denk gelmeyecek yumurta takibindeyim sanırım yarın catlaticak. Inşallah sen haber verirsin yıldönümü hediyesi olarak :)

Canım benimde 14ünde kaçtım 18inde evlendim Eylül'ün bende eşime hamilelik haberi vermek istiyorum ama sanırım denk gelmeyecek yumurta takibindeyim sanırım yarın catlaticak. Inşallah sen haber verirsin yıldönümü hediyesi olarak :)
benim de adetimin 9. günü bir hafta içinde yumurtlama günlerim geliyoo yumurtanızın çatlayacağını nasıl anlıyorsunuz yani ben takvim usülü bakıorum belki de onu tutturamıyoruz

yani doktor mu söylüyor

şu zamanda yumurtlaman oluyor diye ben daha doktora gitmedm bunun içinn

Evet canım doktor gozetiMindeyim. Klomen verdi kullandım sonra 2 günde 1 çağırdı baktı 14mm di 2 gün sonra 16mm oldu dün 18.5mm di yarın bakıcak dün catlaticaz dedi

Son düzenleme:
X