Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bir güzeL haberde benden =))

die_for_you_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2010
49
0
kızLar başardımm ısırgan otu bendede işe yaradı 1 tLLık paket aLdım bıtmek uzere ama nasıL fayda ettı anLatamam =)) artan ısırgan suyunu suruyorum goğüsLerime sonra zeytınyagı suruyorum masaj aLetıyLe masaj yapıyorum bıde bı vıdeoda bı masaj teknıgı buLdum o şekıLde eLimLE masaj yapıyorum acayıpp işe yaradı =))öLçü oLarak 80 den 85 e cıktı =)) :KK9: :KK16: :KK9:

masajı burdan görmustum kıızLAr

puerariamirifica.com/videos/breast-enhancement/breast-enhancement.htm

Son düzenleme:
ısırgan otunun suyu saçlara sürülünce saçları çoğaltıyor. ısırgan yenildiğinde veya çayı içildiğinde saçları çoğaltıyor ve vücuttaki kılları engelliyor. dht i engellediği için fakat vücut tüylerine sürülürse de saç çoğaltma yaptığı etkiyi vücut kıllarında da mı yapar yoksa, vücut kıllarının kimyası saç kıllarından daha mı farklıdır acaba. vücut derisindeki dht arttığında vücut kılları artarken saç derisinde dht arttığında saçlar dökülüyor. o yüzden sürmek nasıl etki yapar diye düşünmüştüm de uygulamadım. sen de tüylenme yaptı mı.

gzl tebrik ederim... ben corek otu yagini kullanan adaylardan biriyim, yazdan once masaj yapiyrdum sonra biraktim, simdi tekrar pasladim arti Tibetin genclik pinari egzrsizleri yapiyrm..
isirgan otunu dglde masajini merak ettip. bakcam simdi.

ckaç gün kullandın peki gerçekten ii bir başarı ben 5-6 gündür kullanıorum yok bişi şimdilik

birde kac zamanda 80den 85'e cikti canm? ve hangi duzenle masaj uyguladin?

Video'yu izledim, ya kadin cok hizli yapiyr, gogus dayanirmi buna?? hem farkmazmi? ztn masaj sekli hep distan iceriye dogru ve asagidan yukari dogru yapilir..

Son düzenleme:
darısı başıma ay pardon başımıza :76: :76: :76: bu gülümsemeyi çok sevimli buldum ondan ekledim kimsecikler alınmasın :KK70:

artan ısırgan otunu sürüyorum derken öncesinde çayını demleyip onu içip sonrasında otunu mu göğsüne sürüyorsun?
yoksa yalnızca otunu mu sürüyorsun?
daha açık yazarsan sevinirim. senin adına mutlu oldum. teşekkürler paylaşım için.

bardağın dibinde kalan suyu eline döküp masaj yapıyomuş anladığım kadarıyla :) bende çayını içiyorum baya gelişme var saçlarımada var ama :)

ısırgan otu aLdım 1 tLLik önce 3 su bardagına sıcak su koy sonra buyuk bır tutam otu sıcak su doLu bardagın ıcıne at otu.bardakLArın ustLErını kapat 20 dk demLensın otLarını at ıcınden ıc .sonra otunda kaLann suyu gorusLErıne sür .zeyınyagıyLA masaj yaptım masaj aLetiyLe msaj yaptım öLe büyüdü 1 ay oLdu sanırım

ıLk masajı yaptımda göğsümm çok ağrıdıı sonra aLışıyor ınsan hergun yapıyorum msaj aLEtıyLEde yapıyorum banyodada LifLE hafıf bastırarak bıde köpükLe masaj yapıyorum

ne gzl valla gic usenmeden okdr'ini yapiyrsan.. tebrikler valla..
ben 10dakk corek otu ile masaj yapmaktan useniyrm :-) calisinca yorgun oluyrm yaa

üff bende yorgun oluyorum akşam su ısıtıp kendime çay hazırlamaya üşeniyorum.hele sabah hiç yapamam :KK43: tebrik ediyorum die_for_you seni

üff bende yorgun oluyorum akşam su ısıtıp kendime çay hazırlamaya üşeniyorum.hele sabah hiç yapamam :KK43: tebrik ediyorum die_for_you seni

ortakkkkkkkkkkk pes etmicez yaaa deme öle üşeniyorum falan die .. yok öle üşenmek falan biz şimdi 1 bardakla başladık bırakmak yok :KK34: :KK34: :KK34:

X