'Bir gün yanlış kararlarımın arkasında durmaktan ölüp gidicem.

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
'Bir gün yanlış kararlarımın arkasında durmaktan ölüp gidicem.

•KOÇ: Alacağın haber ile oha lan noluyor falan diyebilirsin ayrıca seni sinir eden tiplere tahammül etme artık bas şunlara tekmeyi

•BOĞA: İşlerin yolunda gidince seviniyorsun ama sonra noluyor birisi gelip her şeyi allak bullak ediyor işte bunlar hep nazardan.

•İKİZLER: İyimser biri olduğundan hep bu başına gelenler o kadar diyorum sanane elalemden diye ama dinleyen kim döveyim mi illa.

•YENGEÇ: Herkesle iyi geçinmek zorunda değilsin bunu kafana sok uyumlu olacam diye sürekli alttan almaktan vazgeç ya.

•ASLAN: Takıldığın ortamlarda dikkat çekiyorsun zaten o yüzden biraz götün kalktı neyse dikkatli ol kıskanan çok.

•BAŞAK: Her şey üst üste gelince biraz sıkıntılısın biraz canın sıkılmış sakin ol ya geçer elbet git soğuk bi şeyler iç.

•TERAZİ: Hayat ne boktan lan demeye başladın sıkılmaktan bile sıkılıyorsun en yakın zamanda hayatında yenilik yapmalısın.

•AKREP: Ya biraz tutumlu ol eline geçen parayı hemen harcayıp bitirme sonra hindi gibi düşünüyon napacam ben diye.

•YAY: Hayırdır bu aralar duygusal takılıyorsun sıçtık valla sen böyle hiç çekilmezsin tekrar eski neşeli pozitif haline dön.

•OĞLAK: Yardımseverliğin üstünde bu aralar ama merak etme çok geçmeden yardım ettiğin biri seni üzer tekrar bencil olmayı öğrenirsin.

•KOVA: Ya sen kime güvensen hep bi şeyler oluyor ve aranız bozuluyor ama senden dolayı değil o mallar senin kıymetini bilmiyor ondan.

•BALIK: Adam gibi adam dediklerinin boş insanlar olduğunu anlıyorsun ama geç anlıyorsun neyse sıkma canını çıkar düzgün biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…