Bir Gün Çocuğunuz Olursa Nasıl Bir Anne Olursunuz Testedin :)

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Eminim hepimiz harika anneler olacağız ama bu arada da biraz eğlenip bunu teyit ettirelim ne dersiniz?

http://www.kuizz.com/kuiz/33394#view:quiz

Bana çıkan sonuç;
SENDE FARKLI BİRŞEYLER GÖRDÜMM EVETT BELKİDE İKİZ
TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!!

Harika ya Allah biliyor ya hep ikiz istemişimdir :)) :emir_bebek: :emir_bebek:

OOO SENİNKİ BİRAZ YARAMAZ !!
SENİNKİ KIPIR KIPIR !! NE YAPSADA SEN ONA KIZAMIYORSUNN VE BUNUN İÇİN BEEBGİN KENDİNİ ÇOK ÖZGÜR HİSSEDİYORR EGER ANNE OLURSAN ÇOK ÖZGÜR VE YARAMAZ BİR BEBEGİN OALBİLİR !!

evet zaten yaramaz bir erkek cocugum olsun istemisimdir...

OOO SENİNKİ BİRAZ YARAMAZ !!
SENİNKİ KIPIR KIPIR !! NE YAPSADA SEN ONA KIZAMIYORSUNN VE BUNUN İÇİN BEEBGİN KENDİNİ ÇOK ÖZGÜR HİSSEDİYORR EGER ANNE OLURSAN ÇOK ÖZGÜR VE YARAMAZ BİR BEBEGİN OALBİLİR !!

evet zaten yaramaz bir erkek cocugum olsun istemisimdir...

Canım benim Rabbim gönlüne göre versin.. amin

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM

bu çıktı doğru ikizlerim olacakkkkkkkkk

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM

bu çıktı doğru ikizlerim olacakkkkkkkkk

canım Allah bağışlasın.. Sağlıkla sıhatle kucağına alasın.. Darısı başıma kaydirigubbakcemile3

çok tatli bir bebek ve mükemmmel bir annesinn !!!
Günün birinde anne olursan çok tatli bir bebeğin olcak !! Sen hayatini paylaşacağin biriyle çok tatli bir bebeğin olabilir !! Ve sende mütişş bir anne olabilirsinn !! Seni tebrik ediyorum...

banada bu çıktı
SEN ÇOK TATLI BİR ANNESİN !!!
SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM

Sende farkli birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyorum !!!

tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyorum !!!

bendede yukardak,i arkadaşımızın aynısı çıktı paylaşım için teşekkürler a.s.
güzeldi sersoy allah herkezin gönlüne göre versin...

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!! inşallah... rabbim hepimizin gönlüne göre versin.....

Çok saçma bir quiz bence... birisi uydurmuş belli... ama eğlenmek için ben de yaptım.. hatta eşime de yaptım :)))

eğlenceli bir testtt ama benim bebeğim tekk bilemedi yani ama eminim hepimiz muhteşem anneler olacağızz

sersoycum cok eglnceliydi benimkide seninkiyle ayni cikti..ve insallaaaaaaaaaahhhhhhh ikiz olur...

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!

ALLahım inşaLLah nasip eder :Saruboceq: ne tatLı oLurLar ya :emir_bebek:

sende farkli birşeyler gördümm evett belkide ikiz
tek kelimeyle sende çok farkli birşey gördüm sen bebeğin için çok degerlisin ve sanki ikiz çok degerli bir anne olacagina inaniyorumm ve senii alkişliyorum

hatta bana kız bebek eşime ikiz çıktı :))) eşim nasıl ikiz yapacaksa...ben ise rahimim bir taneyi taşıyamıyor yetmezlikten iki taneyi düşünemiyorum... keşke olabilseydi...

TEK KELİMEYLE SENDE ÇOK FARKLI BİRŞEY GÖRDÜM SEN BEBEĞİN İÇİN ÇOK DEGERLİSİN VE SANKİ İKİZ ÇOK DEGERLİ BİR ANNE OLACAGINA İNANIYORUMM VE SENİİ ALKIŞLIYORUM !!!

fisfisfisfisfisfis

AMA DEĞİLLL TEKKK BENİM MİNİK KUŞUMMMM laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

sende farkli birşeyler gördümm evett belkide ikiz

SEN ÇOK TATLI BİR ANNESİN !!!
SENİN KIZINNN DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZZ !!! BUNU SEN BASARDIN CANIMM KIZINA ÇOK SAHİP
ÇIKTIN VEE BU KUİZİN EN GÜZEL ANNESİ SEN OLDUN DİEBİLİRMM !!
bende de bu çıktı zaten hep kız istemiştim allah gönlüme göre verdi bi kız bebek bekliorum allah hepinizin gönlüne göre versin

X