Bir gün ben de yaşasın hamileyim diyebilecek miyim ?Allahım sen yardım et...

Aybala42

''me veddeake rabbuke ve ma kale...''
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
1.332
206
6.ayımdı bu ay yumurta takibi ,klomen 1 i kaliteli biri kalitesiz yumurta,çatlatm a iğnesi ancak sonuç hüsran ,kırmızılar geldi yine ve ağlıyorum,Allahım sen yardım et...senağlamasenağlamasenağlama

tatlım üzülmemek elde değil ama daha zamanı var demek ki..Rabbim herşeyin olduğu gibi evladın da hayırlısını versin..ben nerdeyse 2.5 yıldır bekliyorum, elimizden geleni yapıp tevekkül etmemiz gerek..sevgiyle kal..

canım ben 3 senedir uğraşıyorum ve hala yılmadım daha yolun çoook başındasın bu kadar stres yapma tatlım inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın

aybala tatlım ben 7 yıldır uğraşıyorum bir gün gelecek bizimde elimiz karnımızda sabırsızca bebeğimizi bekliyo olacaz merak etme allaha dua etmekten başka çaremiz yok

tatlım sil o göz yaşlarını isyan etme meleğim gülümse ya hiç adet olamasaydın bi de bu taraftan düşün ve deki rabbim sana şükür adet oluyorum olamayan birsürü kadın var onlarla birlikte benimde yüzümü güldür de bende senin gibiydim ağlıodum görünce kırmızıları ama şimdi ağlamıom artık alıştım adet olmaya belkide bilmemki ne ama bildiğim bi sır var benim sırrım meleğin meleğim melklerimiz cennetten gelmek için sıralarıı bekliolar ve onlar bizden daha sabırsız

cnm üzülme Allah en kısa zamanda versin inş. bizde istiyoruz daha 3-4 aydır korkuyorum ama cok streste yapmak istemiyorum psikoljimiz bozuldu iyice . Allahım hayırlısını nasip etsin.

hiç moralinizi bozmayın arkadaşlar stres gebeliği engelleyen en önemli faktörlerden bi tanesi normal hayatınıza devam edin hiç beklemediğiniz bir anda inşallah o güzel haberi alırsınız ozaman mutluluktan ağlamaya hazır olun...

allahim yardimcin olsun ve sabir versin insallah
üzme tatli canini
dualarim ve iyi dileklerim seninle
insallah sanada nasip olur ve senden müjdeli haberi aliriz (amin)

canım üzülme ya benim 1 buçuk sene olmadı bebeğim bende çok ağladım üzüldüm isyan ettim zaman zaman.ama inan cennette sıralarını bekliyolar herşeyi olacağına bırak streste çok etkiliyor hamile kalmayı.hem bak belki sana moral olur die anlatayım bir çok testlerden denemelerden ileçlardan sonra bi oğlum oldu şu an 16 aylık ve dahası 8 aylık hamileyim bu ikinci nsl oldu inan anlamadık ilki için uğraş didin bu ikinciside habersiz geliverdi.o yüzden zamana bırak rahat ol bir gün meleğini kucağına alacaksın ve bu yaşadıklarının hiçbirini hatırlamayacaksın bile.tıp çok ilerledi allah dermansız dert vermesin biraz daha sabır.....dualarım seninle

canım lutfen aglama ve kendını daha fazla yıpratma.dualarımız senınle ınsallah bırgun sende hamıle kaldıgını bıze burada yazıp o ankı mutlulugunu bızımle paylasacaksın ben ınanıyorum lutfen sende ınan.

6.ayımdı bu ay yumurta takibi ,klomen 1 i kaliteli biri kalitesiz yumurta,çatlatm a iğnesi ancak sonuç hüsran ,kırmızılar geldi yine ve ağlıyorum,Allahım sen yardım et...senağlamasenağlamasenağlama

canım buldum seni sonunda üzme kendini bu kadar bak bende 6.ayımdayım henüz geç değil ve ben daha doktora bile gitmedim sabırla bekliyorum olcak diye sen bu kadr yıprattıkça kafana taktıkca bebişini uzaklaştırısın kendinden pozitif düşün hep sana biraz daha yaklaşsın bebişin :1hug:

bence üzülme sabırlı ol,senin gibi hamile kalmak isteyen o kadar çok kadın varki,benim 40 yıl düşünsem hamile kalmak için tedaviye başvuracağım aklıma gelmezdi.ama 2,5 yıl olmayınca aşılama yaptırdım,inşaallah tutar ama tutmasada Allah'tan deyip sineye çekip yola devam edicem,sonuna kadar çabalamak lazım,biliyorum birgün hepimiz "hamileyim"diyeceğiz.sabır,inanç ve umutla."Durmak Yok Yola Devam"gülümse:dance:

Ben de söylemek istiyorum o güzel cümleyi.Kist yüzünden hapı bırakma cesaretim bile yok.Umarım hepimiiz alırız bebişlerimizi kucağımıza.Ve ben inanıyorum olacak.Sen sabret yeterki Allah mutlaka güldürecektir yüzünü.Ağlama sakın .

X