Bir garip problem

Whymez

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2019
67
73
36
Merhaba herkese. İliskiye girerken bir noktaya kadar gelip sonrasında ilerleyememe sorunu yaşıyorduk. Vajinismus şüphesiyle gittiğim jinekologum vajinal ultrason ve sonrasında parmakla yaptığı muayene ardından vajinamda ring olduğunu, darlik yarattigini ve ufak bir cerrahi mudahale ile sorunun duzelecegini soyledi. Aranızda böyle bir durum yaşamış olan veya böyle bir operasyon geçirmiş olan var mı?

Merhaba, ben evlediğimde ilk 5 gün bu problemi yaşamıştım, sanki içeride bariyer vardı ve bir nokta sonra baskı oluyordu rahat bir ilişki olmuyordu, ilişki böyle bir şey mi ya bu nedir acaba vajinusmus mu diye düşünmeye başladım, ama acele etmişim sanırım sonra kayganlastırıcı kremlerle demedik ve o bariyer dediğim sey bir anda genişledi sanki. Bir kere aşınca genişliyor sanırım. Sonrasında her şey normalleşti. Tıbbi terimini bilmiyorum benimki seninki gibi midir onu da bilmiyorum doktora gitmedim çünkü. Ama tarif ettğim hissiyat aynı. Umarım sorun kısa sürede hallolur sizin için de

Biz aşamadık işte kayganlastirici jellerle denememize rağmenKayganlastici veya onsuz yine ayni sonucu alıyorduk. Ne eşim ne de ben daha fazla bunalmadan bu sorunu halledeceğiz. Burayı guncelleyecegim operasyon sonrası

Biz aşamadık işte kayganlastirici jellerle denememize rağmenKayganlastici veya onsuz yine ayni sonucu alıyorduk. Ne eşim ne de ben daha fazla bunalmadan bu sorunu halledeceğiz. Burayı guncelleyecegim operasyon sonrası
Ring diyince yüzük kaçmış operasyonla çıkarılmak zorunda kalmissiniz diye anlamıştım çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…