Bir fikir deyin:(

adet olmama 5 gün kaldı yarın idrar testi yapsam sizce çıkarmı ...birde silik çıkıyormuş testler okudugum kadarıyla eğer silik çıkarsa sevineyimmi kızlar kesin gebelik demekimidir o cvp verirseniz sevinirim tşkrlr

bence kan testini bekle idrar testi şimdilik inandırıcı olmayabilir bana bile israr testi için adetinin en az 1 hafta gecmesi gerektigi söylenmişti dr um sen daha adet olmamışsın bile o yüzden aceleci davranma bence inşallah pozitif cıkar bizde seviniriz

idrar testi için çok erken bence adet günü bir hafta felan geçince kesin sonucu veriyormuş biraz daha bekle derim ben.

ayyy insan bekleyemiyoki :KK43: bide yıldızcım aşırı kramp giriyor kasıklarıma kuyruk sokuğum ağrıyor diyorum inş hamileyimdir çünki bu ağrıları ona yormak daha iyi geliyor insana

haklısın sabırsızlanıyorsundur şimdi:) inşallah hamilesindir canım güzel düşün güzel şeyler seni bulsun sevgiyle kal.

merhaba bende adet geçikmem olduktan 2 sonra idrar testi yaptım pozitif çıktı kan testide poziti çıktı ve cumartesi günü düşük yaptım kimyasal gebelik denildi çok üzüldüm o yüzden geçikmen olduktan sonra en az 10 bekle derim ben çok üzüldüm kafam çok karıştı bazılarında geçikme olmadan düştüğü için adet kanaması sanılıyormuş 4 sene sonra var olan kimyasal gebeliğe sevinmeli miyim sizce yoksa 4 sene boyunca bi çok kez kimyasal gebelik mi yaşadım diye taslanmalı mıyım anlamadım

cnm benm yinede gebe kalabildigin için şükretmelisin derim ben dualarını uzun tut rabbim inş hepimize verecek :)

X