Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Ben aile mevzularına hiç girmeyeyim ya
Asabım bozuluyor
Erkeklere bu yüzden gıcığım belki de
Neyse

ne deyim hayatımdaki erkek olamayan erkekler yüzünden erkek gibi kadın oldum

Son düzenleme:
Ben aile mevzularına hiç girmeyeyim ya
Asabım bozuluyor
Erkeklere bu yüzden gıcığım belki de
Neyse

Bir abim var 1,5 yaş büyük benden, Allah hayırlı ailenin hayırlı evladını nasip etsin diye dua ediyorum sadece.
Zor işler Kader, aynı ailedesin ve 1. derece yakının.

karısı barı dur dmeeyı bılseydı yazık babana nekadar üzülüyordur işte bu yuzden evladın erkeği kızı yok hangısının daha hayırlı olacağını bılemıyorsun

olma zaten kadercim.hayatta dönüp bakmayacağın hayatına almayacagın kişiye ne denir biliyor musun? elti...........

hiç iyi anlaşan elti yok mu ya? sonuçta işler ayrı, kapılar ayrı diyelim.
benim de 2 tane var da bizim sorunlu ortak mevzumuz olduğu için bu bahane vesilesiyle anlaşamıyoruz.
daha doğrusu aramıyoruz birbirimizi. görüntüde sorun yok da en küçük ben olunca benden bekliyorlar görüntüsü veriyorlar. amma buna da sabır denir bir ara iki ara üç ara... aramıyorum artık zorda kalmadıkça. zaten onlar ülkenin bir ucunda ben bir ucunda neredeyse

taşımayı bilmeyen taşımasın :)

Bu arada senin nicki her okuduğumda Ben de Elmayra diyesim geliyo

Galiba yok
Ben görmedim yani
Görümcem yeni nişanlandı, eltisi de kendisinden küçük
Hıh dedim bunlar bari iyi anlaşır ikisi de genç
Birbirleri varken iyiler, yokken ikisi de ayrı ayrı kıskançlık gösteriyo

Bana bu alındı ona alınmasın diyomuş, kaynanası anlattı
Görümcem de evine bile gidiyo kızın fotolar çekip face koyuyolar, sonra o böyle şöyle diye anlatıyo

Karakterden ziyade sıfata göre davranan bi toplum oldukça geçinilmez evet

Bende biraz öyleyim
annem severken bizi bana oğlum derdi oğulluk işlerinide koşturduğum için
Zaman zaman yormuyor değil

Ben çok yoruldum
Artık yeter bi daha bişeye el atmam da dedim ama huy işte
Yine bişey olunca ilk ben koşarım
Etrafta adam kalmayınca napıcaksın

taşımayı bilmeyen taşımasın :)

Bu arada senin nicki her okuduğumda Ben de Elmayra diyesim geliyo

Aslında benim nick sadece ipekli bir şeydi.eski forumlarda bir coşmuştuk ve kendimizi deşifre etmeyelim reel hayata diye nick değiştirmiştik. Bizim en sevgili kazen bu nick i uygun görmüş bana. O gün bugündür; BenIpek

karısı barı dur dmeeyı bılseydı yazık babana nekadar üzülüyordur işte bu yuzden evladın erkeği kızı yok hangısının daha hayırlı olacağını bılemıyorsun

Karısıyla tencere kapak, ikisi de aynı, eşi zaten para yüzünden duruyor, para kesilince tası tarağı toplayıp gidiyor, en lüks telefonlar ellerde, ama kira, su, elektirik dursun, ne gerek var ödemeye onları? Bizim oraya taşınmışlardı, babam bulmuştu evi, kira ödemiyordu adama para yok diyormuş, ev sahibi de babamı arayıp para yok diyorlar, aylardır kira ödemiyorlar ama her gün dışardan yemek sipariş etmeyi biliyorlar demiş, babam ev sahibine götürüyordu kirasını, şimdide eşi izmite kaçtı, amca bozuntusu da mecburen evi taşımak zorunda kaldı, kendisi burda eşi orda hafta sonları gidiyor eve..

hatırlıyorum senin nickinde yine ipek vardı, benferiha da var forumda onu da mı kazen bu hale getirdi

Ay o zaman işin daha kolay, gözden uzak gönülden ırak derler, ne arayacağım..

babana guvenıyorlar rahatlar yardımı herşeyı kessın başka yerde çalışsın sizle bağı kalmasın bedel ödemeden akıllanmaz ki böyleleri

babana guvenıyorlar rahatlar yardımı herşeyı kessın başka yerde çalışsın sizle bağı kalmasın bedel ödemeden akıllanmaz ki böyleleri

50 yaşında..
Ama sanki daha toy, aklı beş karış havada olan birinden bahsediyorum dimi?
En son borcu için babam vermedi zaten, ne versin ki? Bizim borçlarımız bize yeter, bizim aylık 100 bin ödemelerimiz var, ne olacağımız muallak, kimsenin sorduğu yok bir sıkıntın var mı diye.

Ay o zaman işin daha kolay, gözden uzak gönülden ırak derler, ne arayacağım..

Haklısın da canım bayramlarda filan böyle 1 yıl boyunca hiç yoklanmayınca triplerden geçilmiyor. Yabancı gibi oluyor.. ben de o mantık nasıl olsa uzak diye çok nadir de olsa aramak zorunda kalıyor. Yediğim laflar da yanıma kalıyor. Geçen hafta aradım büyük olanı. Kızı hastaymış… baya ciddi soğuk algınlığı hatta 1 gün hastanede kalmış.. hiç haberim olmadı falan dedim. Hani eşim falan demedi der gibi dedim..
“ee doğru nasıl haberin olacak ki, konuşuyor muyuz?” dedi.

hatırlıyorum senin nickinde yine ipek vardı, benferiha da var forumda onu da mı kazen bu hale getirdi

Olabilir valla. Kazen isim talebi olmayınca direk başına Ben koyuyor demek. Yoksa bi de kadınlarla mı uğraşacak beğendi beğenmedi, onun daha güzel, yok bu daha iyi.. o şunu çağrıştırıyor, bu şu anlama geliyor..bitmez derdimiz…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…