Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Onlar da kız kısmısı bakkala bile tek çıkmaz mantığı var galiba
Yoksa çok tuhaf, bu sebeple izin veren amir daha bi tuhaf tabi..

yok valla karılarını marka giydirsinler etrafta gezdirsinler burası çok görgüsüz bi memleket, ben ilk defa burda gördüm adamların tencere tava markası bildiğini, geçen netten essenin tavasını aldım arkadaş diyoki esse mi essenso mu arada fark var erkek ne bilir bu detayları, ayakkabını süzerler kılığını süzerler, gelmiş geçen biri,aşağılamak gibi olmasın kadrosu hizmetli, biz bambaşka bişey konuşuyoruz dediki karıma 11000 tlye bilezik aldım, dedim 1000 tl maaşla alabiliyosanız ya kaçakçılık yapıyosunuz ya başka ayaklar gülüyo bide pis pis

Öncelikle geçmiş olsun Nemişcim.
Ohh çiftlik kurmuşlar yayılsınlar bakalım.
Çok meraktayım kafa patlatıp sınavlamı atandılar acaba, hemşericilik kontejanındanmı yoksa.

Açsak daha iyi olur bence.
Bu toğiğin çoğu sayfası elti dert konusu yani.
Şöyle yepyeni bir topicimiz olsun.
Hep beraber orada toplaşıp kaynaşalım.
Uyar mı...
Sovr sen ne dersin bacım ?

bana uyar bacım
Muneyle onun anlaşmasını yaptım ben dedim geyiğe taşıyınca kv falan çekiştirebilcem mi rahat rahat, evet dedi, Nisanda kv kp geliyo bu sayfa her an dert sayfası olabilir canım :18:

Sinirlerine sözlerina hakim ol canım, görgüsüzlerle baş edilmez gurbettesiniz cephe almasınlar sana Allah muhafaza.

Öncelikle geçmiş olsun Nemişcim.
Ohh çiftlik kurmuşlar yayılsınlar bakalım.
Çok meraktayım kafa patlatıp sınavlamı atandılar acaba, hemşericilik kontejanındanmı yoksa.

kız yok,soruları veriyolardır görmüyomusun kpss sonuçları bu sene bi açıklandı en başarılı iller batman bitlis vs, ulan o kadar zekilerde össde falan niye yok bu iller, soruları verseler kim denetlicek, bide şu var burdakiler çocukları 14-15 yaşında yurda veriyo yurtta büyüyenler için memur kadrosu varya ondan yararlanıyolar, beğenmedikleri devletin her imkanından faydalanıyolar

Nemesis canım bak ne buldum

Kulak ağrılarının birçok sebebi olabilir. Bunlardan bazıları ise,

•Kulağın zedelenmesi,
•Orta veya dış kulakta kapılan bir enfeksiyon, bir hastalık,
•Burunda, gırtlakta, sinüslerde veya ağızda oluşan bir enfeksiyon,
•Çenede meydana gelen darbe veya yaralanma
•Hava basıncında oluşan değişiklikler, mesela uçak ile havalanmak.
•Hava sıcaklığındaki ani değişimler, mesela dışarısı çok iken birden çok sıcak bir odaya girmek.
•Kulak kirinin fazla olması
•Kulağa kaçan bir madde veya böcek

Arsız ne olacak

maalesef öyleleri çok bizim burda belediyelerle de haşır neşirim sık sık gidip geliyorum hele biri var torpille gelmiş maksadım aşağılamak değil ama adam türkçe konuşmayı bilmiyor bilgisayarın b sinden anlamıyo bi iş versne yapamaz , ilk okul mezunu ama torpili bulmuş işte gün boyu oturuyo 2,500 tl maaş alıyo , öyle örnekler o kadar çokki

benim bi kere daha oldu bu kulak sıkıntısı, doktor dediki kristallerin oynamış ama beni bi görün rot balans ayarım bozuldu sağa çekiyorum sürekli, yahu dedim noluyo bana ne yerdeyim ne gökteyim, afyonlu gibiyim tövbe Yarabbim, baş dönmesi sersemlik falan, okula giderken araba çarpıyodu az daha, o vesile olmasa daha gitmiyodum doktora,neyse doktor yok 5 dk sağa yatcan 5 dk sola yatcan kafanı eğ kaldır derken geçmişti bide damla verdi, şimdi gene bi sapıtma var hayırlısı bakalım

bana uyar bacım
Muneyle onun anlaşmasını yaptım ben dedim geyiğe taşıyınca kv falan çekiştirebilcem mi rahat rahat, evet dedi, Nisanda kv kp geliyo bu sayfa her an dert sayfası olabilir canım :18:

Yeni konu açınca bu konuyu kapatsın mune.
Sonra senin kv gelince tekrar bdv ye taşır istersen inşallah gerek kalmaz da :18:

oooo bana gezmek olsun ne olsa acaba yeni topiğin adı

Nemesis ve saz arkadaşları nasıl
Yada başka birşey

Sabatan beri sağ gözüm seğiriyo kafayı yicem hicbirşeye konsantre olamıyorum tık tık atıyo

asıl iş yapan adamlarıda üç otuz paraya çalıştırıyolar Allah gani gani belalarını versin

Öyle biri görünce uyuz oluyorum
Eski işyerimde bizim şirkete bakan bankacı ( devlet bankası ) böyleydi tamda
Bi tuşa basana kadar yarım saat geçiyodu, o derece teknolojiden yoksun
Nerdeyse sen kalk ben yapayım diyecektim , beklerken hepten ayar oluyorum çünkü

Ama bunlar iyi günlerimiz gibi, gidişat bunu gösteriyo maalesef daha neler neler olabilir..

Yeni konu açınca bu konuyu kapatsın mune.
Sonra senin kv gelince tekrar bdv ye taşır istersen inşallah gerek kalmaz da :18:

Nemesis ve saz arkadaşları nasıl
Yada başka birşey

olabilir . Bremen mızıkacıları yada carlinin melekleri de olabilirrr ay neyse siz bulun ben kesin 1000 tane şey arasında kararsız kalırım , dediğin gibi nems bu konuyu senin kv geldiğinde tekrar kv çekiştirme moduna getiririz konuya yeni biri gelse hiçbişi anlamıcak zatn e o kadar sayfayı da okuyamaz ,artık tanıdık gelen olursa anlayan anlamayana anlatır

ben izmirde yaşıyorum siyasi konulara girmek istemiyorum ama yüzeysel söyliyim hani malüm chp şehri seçimler de yaklaşıyor tüm resmi daireler ve şehir tanımlanamayan cisim kaynıyor güzelim izmir ne hale geldi , dediğin gibi iyi günlerimiz bunlar

Benee de olmuştu bir kere :18:
Doktor damla verdiydi 1 hafta kullan gel yıkıcam dedi
Nasıl yani dedim
Kulağını yıkıcam dedi adam gülerek :18:
Yıkadı geçti.Ama seninki farklı sanırsam.Git bakaım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…