Bir duaniza talibim🙏🙇

Kyra3400

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
148
151
28
Hayırlı geceler kızlar maddi manevi olarak çok büyük bir çıkılmaza girdim. Çekirdek bı ailem var. Kulun kula ettiği dua kabul olur. Lütfen benim için bir Fatiha okurmusunuz. Aklımı yemek üzereyim. Bu mübarek ramazan günlerinde Rabbim hazinesinden versin kimseyi ailesiyle sevdikleriyle sınamasın inşallah 🙏😊

Hayırlı geceler kızlar maddi manevi olarak çok büyük bir çıkılmaza girdim. Çekirdek bı ailem var. Kulun kula ettiği dua kabul olur. Lütfen benim için bir Fatiha okurmusunuz. Aklımı yemek üzereyim. Bu mübarek ramazan günlerinde Rabbim hazinesinden versin kimseyi ailesiyle sevdikleriyle sınamasın inşallah 🙏😊
Okudum Allahım yardım etsin inşAllah maddi manevi iyileşirsiniz inşAllah tez zamanda🙏

Sen ıste 1 tane deil 3 tane fatıha 1 tane ayetl kursi okudum adına.. Allah kabul etsin inşallah ❣

3 Fatiha 3 İnşirah 3 ihlas okudum Rabbim İnşirah ferahlığı versin inşallah ❤️

X