Bir derdim var...

permanganat

En kimyasal üye ☠️
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2011
1.848
1.530
Merhaba arkadaşlar,bir sıkıntım var çevremdeki kimse beni anlamıyor inş burdan bana yardımcı olacak birileri çıkar. Yaklaşık 1,5 yıl önce gözaltı torbalarım oluştu hangi kremi sürdüysem fayda etmedi.ben de bir estetik cerraha muayene oldum ve yaşımın ameliyat için uygun olmadığını söyleyip gözaltıma juvederm dolgu yaptı.Yalnız dolgu birden şişti ve doktor masajla indirdi şişlikleri şimdi gözaltımda beze gibi sarımtrak renkte duruyorlar üstelik dolgu eridiktçe gözaltımda çizgi oluşuyor. Ayrıca dolgu yapılınca yüzüm şiştiği için ağız kenarlarım çökük duruyor. Görüntümden hiç mutlu değilim dışarı çıkamıyordum sadece okula gidip geliyordm psikolojik destekle biraz sıkıntılarımı atlattım ama hiç mutlu değilim. Sürekli insanların yüzlerine bakıp kırışıklıklarını inceliyorum. Çevrem ailem nişanlım boşuna dert ettiğimi söylüyorlar ama aynaya yakından bakamıyorum hiç. Eski neşeli sosyal hayat dolu günlerimi özledim yüzümün düzelmesini istiyorum sizce ne yapmalıyım?forumdan okuduğum kadarıyla endoskopik yüz germe bana yardımcı olur gibi, siz ne dersiniz? Önerilerinize çok ama çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.( 29 yaşındayım Konya'da oturuyorum öğretmenim)

İnanmıyorum yaa daha çok genceciksin neden böyle şeylerle sıkıyorsun kendini. Forumlardan okuduklarınla geçme harekete bıçak altına yatmak kolay mı , kolay ama önemli olan sonrası. Yani tamamen hayal kırıklığı da olabilir. Ya yine istediğin gibi olmassa ve daha da mutsuz olursan görüntünden sonra toparlayamassın psikolojini. Estetik hastalığı olur yoksa çok ciddi söylüyorum sözlerimi dikkate al gencecikken bunlarla kafanı patlatma mutlu olmaya bak sevdiğinle , sana karşı samimidir onlar eminim , belki fotoğraf yüklersin sadece göz altını çek koy istersen üzerine konuşuruz kızlarla . Ama üzme kendini bu kadar :KK50:

Şimdiki Halim bu tabi resimlerden dolgular ve kırışıklıklar tam belli olmuyor $image.jpg

Şimdiki Halim bu tabi resimlerden dolgular ve kırışıklıklar tam belli olmuyorEki Görüntüle 784197

Canım bence abartıyorsun yani , eski yüzüme kavuşayım derken daha kötü bir sonuç alma Allah korusun . Yapay durur hani , çok daha mutsuz olursun . Doğal yöntemlerle bir baksan kendine , alternatif birşeyler düşünebilirsin . Bu arada çok da güzel gözüküyorsun kaş yapını da ayrıca beğendim :KK34:

Çok tşk ederim canım bana çok moral verdin. Daha kötü olursa hiç kaldıramam en iyisi elindekilerle yetinmek. Çok tşk ederim.

Çok tşk ederim canım bana çok moral verdin. Daha kötü olursa hiç kaldıramam en iyisi elindekilerle yetinmek. Çok tşk ederim.

Ne demek yahu canım keşke elimden iyisi gelse . Hem moral olsun diye değil , gerçek düşüncelerimiz söyledim ne güzel çıtı pıtı doğal bir kadınsın hiç elleşme bozma bence . Annem de ben de göz torbalarımız var ama seninki hiç bir şey yani . O yüzden annem de hemoroid kremi var ya canım ondan kullanıyordu biryerden duymuş iyi geliyor diye hatta Yalan Dünya dizisinde de sevgılım diyen adam sürüyordu geyik yapıyorlardı. Annemde bilmiyorum ama biraz etki gösterdi sanki , ama bizim ırsi olduğu için ne yapsan geçmiyor ama seninki sonradan deforme olmuş belki ameliyattan sonra . Gözle görülmüyor ama sen rahatsızsan hani bir doktorunla görüş istersen belki o da önerir o kremi

Hemoroid kremini duydum da hiç kullanmadım canım doktorumu bir daha asla görmek istemiyorum o yüzden bir cilt doktoruna sorabilirim.

Hemoroid kremini duydum da hiç kullanmadım canım doktorumu bir daha asla görmek istemiyorum o yüzden bir cilt doktoruna sorabilirim.

Ya tatlım elli ayaklı fıstık gibi kızsın. Ben de ilk mesajını okuyunca durumunun vahim olduğunu düşündüm. Seninki psikolojik, o yaşlarda öyle sorunlar yaşıyor insan. Göz altı derisi çok ince olduğu için dolgu işlemi biraz riskli o bölge için. Bir de bildiğim kadarıyla Juvedermin o bölge için bir formu yok, bu konuda biraz araştırma yapsaydın keşke. Bazı doktorlar öncelikli olarak parayı düşündükleri için sonrasını düşünemiyorlar. Neyse ki geçici dolgu. Bir, iki aya erir. Teosyalin göz altı için bir dolgusu var. Araştır istersen. Bu arada dr doğru söylemiş; senin yüz germe ameliyatı olman, 10-12 yaşındaki bir kıza kalıcı makyaj yapmak gibi bir şey olur.

Canım bana juvederm 2 yapıldı doktor yurt dışında eğitimini almış üstelik profesör :KK43: benim nişanlım doktor onun aracılığıyla gittim tam bir fiyasko oldu ama yapacak bir şey yok. Doktor ama garanti verdi juvedermi dava bile edebilirsin o kadar kendilerine güveniyorlar dedi.Dolgular şişince de napalım bazı dolgular alerji yapıyor deyiverdi. En azından benim bazı insanlara tavsiyem olsun sakın ama sakın gözaltına dolgu yaptırmayın çektiğim çileyi bi ben bilirim bi de Allah bilir.

Bi de ben doktor tanıdık olduğu için sadece dolgu parası verdim o da yaklaşık 300 lira sakın abuk subuk paralar vermeyin çünkü bazı yerler 1500 bile istiyor.

Bi de yaptırmadan önce hiç daha önce dolgu yaptığınız bi hastanın resmini görebilir miyim diye sormadım en büyük pişmanlığım bu olmadı kesinlikle resim istemeden yüzünüze bi şey yaptırmayın.

Evet, juvederm Allergan firmasının. Öyle uyduruk kaydırık bir marka değil. Botox'u da tektir piyasada. Juvederm 2 kaz ayakları içinmiş ama göz altı yazmıyor. Ben de kaz ayaklarıma yaptıracağım ama görüştüğüm bir dr çok gerçekçi konuştu, ben cesaret edemedim. Ürün iyi olsa, cilt reaksiyon gösterebilir ya da dr iyi iş çıkaramayabilir. Bu işler zor gerçekten.

Evet, juvederm Allergan firmasının. Öyle uyduruk kaydırık bir marka değil. Botox'u da tektir piyasada. Juvederm 2 kaz ayakları içinmiş ama göz altı yazmıyor. Ben de kaz ayaklarıma yaptıracağım ama görüştüğüm bir dr çok gerçekçi konuştu, ben cesaret edemedim. Ürün iyi olsa, cilt reaksiyon gösterebilir ya da dr iyi iş çıkaramayabilir. Bu işler zor gerçekten.

Benim doktorum ise oo her gün yaptığımız işlem bi şey olmaz diye bana çok gaz vermişti.Kaz ayaklarına botoks yapıldığında gitmiyor mu?

Merhaba arkadaşlar,bir sıkıntım var çevremdeki kimse beni anlamıyor inş burdan bana yardımcı olacak birileri çıkar. Yaklaşık 1,5 yıl önce gözaltı torbalarım oluştu hangi kremi sürdüysem fayda etmedi.ben de bir estetik cerraha muayene oldum ve yaşımın ameliyat için uygun olmadığını söyleyip gözaltıma juvederm dolgu yaptı.Yalnız dolgu birden şişti ve doktor masajla indirdi şişlikleri şimdi gözaltımda beze gibi sarımtrak renkte duruyorlar üstelik dolgu eridiktçe gözaltımda çizgi oluşuyor. Ayrıca dolgu yapılınca yüzüm şiştiği için ağız kenarlarım çökük duruyor. Görüntümden hiç mutlu değilim dışarı çıkamıyordum sadece okula gidip geliyordm psikolojik destekle biraz sıkıntılarımı atlattım ama hiç mutlu değilim. Sürekli insanların yüzlerine bakıp kırışıklıklarını inceliyorum. Çevrem ailem nişanlım boşuna dert ettiğimi söylüyorlar ama aynaya yakından bakamıyorum hiç. Eski neşeli sosyal hayat dolu günlerimi özledim yüzümün düzelmesini istiyorum sizce ne yapmalıyım?forumdan okuduğum kadarıyla endoskopik yüz germe bana yardımcı olur gibi, siz ne dersiniz? Önerilerinize çok ama çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.( 29 yaşındayım Konya'da oturuyorum öğretmenim)

slm senı çok ıyı anlıyorum bende gecen sene elmacık kemığı ımplantı yaptırdım ve çok pişman oldum sancısını ağrısını bı kenera bıraktım ameliyattan sonra yuzum çok değiştı eskı yüzüme dönmek ıstedım ve doktor aramaya başladım bu sırada kadınlar kulubunede uye oldum bende endoskopik yuz germe yı dusunuyodum çünkü gıttığım doktorlar bunu yaptırmam gerektığı yoksa ımplantlar çıktıktan sonra yuzumun sarkacağını söylemıştı aynı yastayız artık hıç umudum kalmamıştı onepe gıttım ve galıp agaoğluyla görüştüm yuzumun sarkmıycagını orta yuz amelıyatının bu yasta saçmalık olduğun söyledığınde okadar mutlu oldumkı 15 temmuzda amelıyat oldum ımplantlar çıkarıldı suan yüzümde az sıslık var gram sarkma yok çok sukur amelıyatım 40 dk gıbı cok kısa bır surede narkoz almadan bıttı ağrım çok az oldu galıp bey herseyden önce pskolojımı duzeltı gönül rahatlığıyla önerırım bence turkıyede estetık camıası ıkıye ayrılıyor onep ve dığerlerı sakın endoskopik amelıyatı düşünme sana söylıyceklerı yapmamız lazım olcaktır halbukı ıhtıyacın yok Masallah çok guzelsın umarım yardımcı olabıldım

slm senı çok ıyı anlıyorum bende gecen sene elmacık kemığı ımplantı yaptırdım ve çok pişman oldum sancısını ağrısını bı kenera bıraktım ameliyattan sonra yuzum çok değiştı eskı yüzüme dönmek ıstedım ve doktor aramaya başladım bu sırada kadınlar kulubunede uye oldum bende endoskopik yuz germe yı dusunuyodum çünkü gıttığım doktorlar bunu yaptırmam gerektığı yoksa ımplantlar çıktıktan sonra yuzumun sarkacağını söylemıştı aynı yastayız artık hıç umudum kalmamıştı onepe gıttım ve galıp agaoğluyla görüştüm yuzumun sarkmıycagını orta yuz amelıyatının bu yasta saçmalık olduğun söyledığınde okadar mutlu oldumkı 15 temmuzda amelıyat oldum ımplantlar çıkarıldı suan yüzümde az sıslık var gram sarkma yok çok sukur amelıyatım 40 dk gıbı cok kısa bır surede narkoz almadan bıttı ağrım çok az oldu galıp bey herseyden önce pskolojımı duzeltı gönül rahatlığıyla önerırım bence turkıyede estetık camıası ıkıye ayrılıyor onep ve dığerlerı sakın endoskopik amelıyatı düşünme sana söylıyceklerı yapmamız lazım olcaktır halbukı ıhtıyacın yok Masallah çok guzelsın umarım yardımcı olabıldım

Mutlu olmana çok ama çok sevindim canım.İnsanın sıkıntılarından kurtulması kadar güzel bir şey yoktur herhalde.Umarım yüzün istediğin gibi olur.Söylediğin doktoru araştıracağım inşallah ben de gözaltı torbalarımdan etrafındaki dolgulardan ve ağız kenarımdaki çöküntülerden kurtulurum.

Ameliyatı ne kadara oldun canım onu da öğrenebilir miyim?

ınsallah canım ıyı dıleklerın için çok tesekkur ederım ))))))) sımdılık bır sorun yok bıraz sıslık dışında yuzum eskı halıne döndü benım öncekı yazılarımıda okursan bende çok mutsuzdum ne yapıcagımı bılmıyodum ıyı dusunmek gerekıyo dığer doktorlar 4500 lıra ısterken galıp bey 2500 lıraya yaptı amelıyattan önce bırkaç hemsıreyle konuştum galıp bey cok dobradır olmıycak seyı dırek söyler boşuna ınsanları umıtlendırmez demıştı gercekten dedıklerı gıbı oldu sende mutlaka görusmelısın emınım göz altların ıçın bır çozumu olur umarım bır an önce ıstedığın gıbı bır sonuç alırsın

Benim doktorum ise oo her gün yaptığımız işlem bi şey olmaz diye bana çok gaz vermişti.Kaz ayaklarına botoks yapıldığında gitmiyor mu?

Ben kaşlarımın fazla kalkmasını istemiyorum. Bunu doktora ısrarlı bir şekilde söylüyorum. Kaz ayaklarına botox yapılınca kaş kalkıyormuş. Öyle söyledi dr. Kaz ayaklarına bir kez iğne yapıyor. O da kaz ayaklarını tam açmıyor. Teosyal yaptırmayı düşünüyorum.

ınsallah canım ıyı dıleklerın için çok tesekkur ederım ))))))) sımdılık bır sorun yok bıraz sıslık dışında yuzum eskı halıne döndü benım öncekı yazılarımıda okursan bende çok mutsuzdum ne yapıcagımı bılmıyodum ıyı dusunmek gerekıyo dığer doktorlar 4500 lıra ısterken galıp bey 2500 lıraya yaptı amelıyattan önce bırkaç hemsıreyle konuştum galıp bey cok dobradır olmıycak seyı dırek söyler boşuna ınsanları umıtlendırmez demıştı gercekten dedıklerı gıbı oldu sende mutlaka görusmelısın emınım göz altların ıçın bır çozumu olur umarım bır an önce ıstedığın gıbı bır sonuç alırsın

Çok tşk ederim canım, 2 Eylül'de okul başlıyor onbeş tatilde ya da gelecek yaz giderim gelecek haziranda da düğünüm var ne zaman uygun olur bilmiyorum.Nişanlım hiç istemiyor yüzümü falan yaptırmamı onu nasıl ikna edeceğimi bilmiyorum.sanırım gelecek Haziran'da yaptırıp 3 ay dışarı çıkmamak mantıklı gibi görünüyor.Mutlu olmana nasıl sevindiğimi anlatamam, inşallah ben de huzurlu mutlu günlerime geri dönerim.

X