BİR DERDİM VAR

Bu normal değil durumunuz ciddi, doktorunuzu bundan haberdar edin.
Zaten konunun altında ev verildiği yazıyor, o kadar kafaya takildiysa aranıp teyit de alınabilir belediyeden..Ayrıca bu tarz hatta çok çok daha kötü haberler o kadar fazla ki sadece bu olaya aşırı hassasiyet de bana garip geldi..

Obsesyon bu. Ne dense kâr etmeyecektir, istediğiniz kadar anlatın 5 dk sonra başa döner. Kendi kendine sönecek. Tedavi alıyordur inş.

Obsesyon bu. Ne dense kâr etmeyecektir, istediğiniz kadar anlatın 5 dk sonra başa döner. Kendi kendine sönecek. Tedavi alıyordur inş.
Küçükken Samanyolu tvdeki sırlar kapısını çok izlemiş de olabilir ne bilicen.

Allah başka dert vermesin size. Boşluktan takıntı haline getirmişsiniz belli ki

Gün içinde öğle molalarında ve akşam eve geldiğimde bu videoyu tekrarlarca izliyorum.

Otobüs bileti alarak İzmir'e gidebilirsin.
.
Ben sadece burada gördüğümle googllaiyanca bile farklı mecralarda bilgilere ulaştım ama
Siz sadece sürekli videoyu izlemişsiniz,
İzmir'e gitseniz bile yardim edemezdiniz, çocuk samsun/ ilkadim'daymıș

Ne yaşıyorsunuz bilmiyorum ama sağlıklı düşünemiyor olabilir misiniz?

Milyar yıllık konu, Uğur muhtemelen emekli olmuştur şimdi. Bu kadar ağır (!) düşünceler yaşayana kadar attığın linkini altına okusaydın ya bir de kalkmış millete polemik iftirası atıyo te Allam. Çok yetkili tanıdıklarına haber verseydin madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…