Bir derdim var. Duaya ihtiyacım var

Merhabalar ben üç ay önce sezeryan doğum yaptım ve çocuğumu kaybettim. Duaya çok ihtiyacım var. Allah'ın izniyle yeniden anne olmak istiyorum. Lütfen adıma ismi azam duasını hayırlı bir evlat sahibi olmam dileğiyle okuyabilir misiniz? Ismim Berivan
Başın sağ olsun. Bu mübarek günde Allah senin ve bütün dua edenlerin duasını kabul etsin inşallah. Umudunu kaybetme, hamile kalabiliyorsun demek ki. Kısa zamanda müjdeli haberi vereceğini düşünüyorum.

Allâhümme inni es’elüke bi-enni leke’l-hamdü lâ ilahe illâ ente’l-Mennânü,yâ Hannanü,yâ Mennanü,ya Bedi’as-semâvâti ve’l-ard,Yâ zel celali vel ikram.”Ya Hayyu,Ya Kayyûm.Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minez zalimin..Allâhümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke ente’l-lâhü lâ ilahe illâ ente’l-Ehadü’s-Samedüllezi lem-yelid,ve lem yüled,ve lem yekûn lehü küfuven Ehad.

Elif Lâm Mim,Allâhü lâ ilâhe illâ Hüve’l-Hayyu’l-Kayyûm.Ve ilâhüküm ilâhün Vahidün lâ ilâhe illâ Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim.Yâ zel celâli vel ikram.Yâ Erhame’r-Rahimin.Allâhümme inni es-elüke bi-enneke ente’l-lahu lâ ilahe,illâ entel Vâhidül-Ehadül Ferdüs Samedüllezi lem yelid ve lem yüled,ve lem yekün lehü küfüven Ehad.Lâ İlâhe illâllahu vahdehü lâ şerike leh,lehü’l mükü ve lehül hamdü ve Hüve ala külli şey’in Kadir.Lâ ilâhe illallahu ve lâ havleve la kuvvete illâ billahil Aliyyil Azim.Es-elüke bismike’l-e’azze’l-ecelli’l-ekrem.Rabbi,Rabbi,Rabbi, Ya Rabbi,Ya Rabbi,ya Rabbi.Lâ ilâhe illallahu Vahdehu lâ şerike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü ve Hüve alâ külli şey’in Kadir.Elhamdüli’llâhi ve Sübhan-Allahi ve’l-hamdülllahi ve lâ ilâhe illâllahu v’Allahhu Ekber,ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim.” Allah razı olsun
Berivan, insallah tez vakitte bebeğini kucağına alırsın. İsmi Azam duasını bilmiyorum ama bu aksam senin içinde dua ederim.

Merhabalar ben üç ay önce sezeryan doğum yaptım ve çocuğumu kaybettim. Duaya çok ihtiyacım var. Allah'ın izniyle yeniden anne olmak istiyorum. Lütfen adıma ismi azam duasını hayırlı bir evlat sahibi olmam dileğiyle okuyabilir misiniz? Ismim Berivan
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin

Güzel düşün güzel olacak her şey.Yeniden anne olacaksın merak etme.Benim iki yakınımda da benzer oldu.Elbette kolay değil bu süreç.Geçecek moralini bozma gençsin.

İnşallah olursun:KK68: bu duayı bilmiyorum ama akşam senin için 129 kez Ya Latif esmasını zikredeceğim. Kandilin mübarek olsun canım :KK200:

Canım ya. Bende ilk bebeğimi ölü doğum yaptım, 3 yıl sonra oğlumu kucağıma aldım.
Normal doğum olmasına rağmen doktor rahim dinlensin hemen hamile kalma demişti.

Rabbim seninde kucağını hayırlı bir şekilde doldursun.
Sağlıklı sıhhatli şekilde inşallah

Canim azam duasi okudum senin icin allah kabul etsin allah kucagini boş birakmasin

Canım ya. Bende ilk bebeğimi ölü doğum yaptım, 3 yıl sonra oğlumu kucağıma aldım.
Normal doğum olmasına rağmen doktor rahim dinlensin hemen hamile kalma demişti.

Rabbim seninde kucağını hayırlı bir şekilde doldursun.
Sağlıklı sıhhatli şekilde inşallah

Rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin inşallah en hayırlı ve kısa sürede. Bir meleğin annesi olmuşsunuz. Şefaat etsin size inşallah

X