Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bir de avokado deneyelim

morbocek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
111
20
Merhaba arkadaşlar.
Yıllardır bu başlık altında gezip duruyorum ama açık söylemek gerekirse hiçbir yönteme sabredip sonuna kadar denemedim. Şimdiye kadar göğüslerime tek etki eden şey doğum kontrol hapıydı; ama inanın çok çok az bir dolgunlaşma sağladım onunla.

Şimdi gelelim avokado meselesine...
Bir arkadaşımın göğüsleri gerçekten çok büyük, onunla bu meseleleri konuşurken "ya kızım anan sana özel bişi mi yedirdi, nası bu hale geldin?" falan dedim, meğer cidden arkadaşımın annesinin özel bi yöntemi varmış :) Arkadaşımın söylediğine göre sürekli avokado yedirirmiş annesi göğüsleri büyük olsun diye.. Avokadoyu ezip içine zeytinyağı ve kekik ekleyerek yerlermiş. Bu işin aslı astarı var mı diye şöyle bir nette dolanayım derken, İbrahim Saraçoğlu'nun göğüs büyütme kürüne rastladım. Orda da şu şekilde anlatılıyor:

AVAKADO : Göğüs büyütmek için olgun bir avakado seçilmelidir. Eğer avakodo olgun değilse, bir gazeteye sarılarak 2-4 gün arası bekletilmelidir. Yumuşamış olan avakadonun kabuklarını ince bir şekilde soyup çatalla ezerek üzerine limon sıkılır. Haftada 3 defa yenir.

KARABAŞOTU : Göğüsleri büyütmekte çok faydalıdır. Çay olarak demlenip içilmelidir.

Acaba bu kez olur mu diye düşünmeden edemiyorum.. Çünkü egzersiz, yağ, masaj gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum, başlasam gene bırakıcam üşenicem biliyorum. Bu kez de bunu denemeye karar verdim.. Benimle birlikte deneyecekler var mı? Bakalım bi sonuç elde edebilecek miyiz... Ben şimdi avokadolarımı sardım, olgunlaşsınlar diye bekliyorum :) Bir an önce başlıycam bakalım

avokadoda cok pahali ve herzaman heryerde bulunmuyorki ya hem hayit tohumu gibi igrenc tadi olan gögüs büyütücüleri ezip gecer avokadoda büyütürse cünkü ye ye bikmazsin tadi cok güzel ama simdi avokadiyimi tek tüketmisler yoksa illa zeytinyagi kekik + avokadomu olmasi lazim ? bende hayit tohumunu 9 gün oldu iciyorum hala bi degisiklik yokki oncaaaaaa kiside büyümüstü ice ümidim kirildi cörekotuyla masajda ise yaramadi

Ben İbrahim Saraçoğlu'nun yöntemini deniycem, limon sıkıp yiycem. Bi de şu karabaşotunu da içicem. Ya da bi gün hayıt, bi gün karabaşotu da yapabilirim.. Artık aktardan hangilerini bulabilirsem. Ben bi ara buz masajı ve ardından yağ masajı yapıyodum, o zamanlar da bayaa dolgunlaşmıştılar ama işte ne yaptıysam hem büyük çabama karşılık çok az fayda gördüm, hem de bıraktığım an fosladılar :/