Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm belkı bebik agrı yapıyodur sana nerden bılıyosun :)

merabalarr kızlarr
beni unuttunuz mu yoksamm
ben annemlerde kaldım dün yine evde yattığım için cnm sıkılıyo
neler oldu yokluğumda sayın bakimmmmmm

ii sayılırım bende cnm adetımın 9 uncu gununden berı kasık ve bel agrım var yumurtluyomuyum dedım ama bu kadar uzun surmez heralde bugun 17ıncı gunu adetımın kafam allak bullak sancıdan duramıyorum bazen.. bazende hıc olmuyo

cnm olur bazen öyle bazen çok sancı bazen hiç yok sıkma canını
herşey yoluna girer inşallah

neyse cnm ben artık yatayım yoksa sabah kalkamıcam işe gıdemıcem :) hadı optum sneı gorusuruz

ayse cim nasılsın tatlım güzel anne nasıl gidiyo hamilelik kendine ve yeğenime iyi bakıyosun dimi dr a gittinmi kalp atışlarını dinledinizmi canımolumunekankayizsmile

hamdolsun Allaha ve bu günlerimize
sen naasılsın ccanım benim
baya oldu doktora gideli kalp atışı var fakat içerde azcık kanama armış
progestan içip yatıyorum perşembe kontrolüm var dua edin

hamdolsun Allaha ve bu günlerimize
sen naasılsın ccanım benim
baya oldu doktora gideli kalp atışı var fakat içerde azcık kanama armış
progestan içip yatıyorum perşembe kontrolüm var dua edin

sen merak etme canım bütün kalbimle dua ederim sana yeğenim sıkıca tutunmuştur annesine rabbimin izniyle sen yat ohh tadını çıkar işleride kocana yaptır tatlım darısı bizim başımıza ilk başta inşallah kuzucumun başına

saolasın cnm ALlah razı olsun
inşallah sizlerde tez vakitte kavuşursunuz hayırlısıyla

tabi hayatım etmezmiyim tüm ümmeti muhammetten evlat hasreti çekenlere ediyorum

ALLAH razı olsun senden tatlım dualarını kabul etsin inşallah yavrunuda sağlıkla kucağına almayı nasip eder hayırlısıyla inşallah canım:Saruboceq:

ALLAH razı olsun senden tatlım dualarını kabul etsin inşallah yavrunuda sağlıkla kucağına almayı nasip eder hayırlısıyla inşallah canım:Saruboceq:

amin inşallah cnm
bu arada neler olup bitti giremiyorum kaç zamandır
fertilaid aldı dimi bi çok kişi
Allahım yyaa inşallah bana yaradığı gibi onlarada yarar

slm bayanlar nasılsınızzzzzzzzzzz

hoşgeldin canım çok şükür sen nasılsın
amin inşallah cnm
bu arada neler olup bitti giremiyorum kaç zamandır
fertilaid aldı dimi bi çok kişi
Allahım yyaa inşallah bana yaradığı gibi onlarada yarar

tatlım kuzucum siparişini verdi hilalde verecek ama daha vermedi sanırım tiryak ta sipariş vermeyi düşünüyordu nese ninde gelir yakında inşallah sana vesile olduğu gibi herkese olur inşallah canım ben çıkabilirim heran rabbime emanet olun kendinize iyi bakın canlarım dualarım sizinle olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…