Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bizimde iki yıl bitti canım geçen sene doktor ilk ondan tahlil istediğinde hemen yaptırdı soktor ayrıntılı yaptırmasını istedi tekrar ama sonuçlar kötü çıktığı için eşim o gün bu gündür erteliyo bakalım bu hafta yaptırcakmış bende çok kızdım akşam bi daha sana bu konuda tek kelime etmicem dedim benim bu kadar istekli olduğumu bildiğin halde böyle üzüyosun ya ister yaptır ister yaptırma artık umrumda değil dedim bakalaım bu hafta yaptırcak mı bilmiyorum artık
bi de geçen konuştuğumuzda fertilaid alamama izin vermemişti dedim artık senden onay da beklemiyorum hemen fertilaid siparişi vercem paşa paşa içeceksin pisss nasıl gülüyo kızdırınca benii.
kızınca çok güzel oluyomuşum çok hoşuna gidiyomuşş o yüzden kızdırıyomuş beni deliii

canım bende normalde sakinim ama adet öncesi falan geriliyorum o yüzden seni çok iyi anlıyorummm ama dedim ya bebeğini düşün tedavi bitene kadar sinirini ertele sonra faiziyle çıkar kocandan fazlasıyla hakediyolar çünkü :))))

Erkeklerin herbişeyi olay zaten.çatala çıkan biz türlü hormon hapları alıp dengemizi bozan biz birde nazlanıyolar sperm testi için.Allahtan eşim ilkinde verdi ama çok stresliydi test vermeye gideceğimiz zaman,onlar için zor bi durum herhalde.Gerçekten kadınlar çok güçlü o tedavi sürecine erkeğin dayanabileceğini sanmıyorum.

galiba öyle eşim dün akşam hazır hissetmiyorum kendimi diyip durdu
ama biraz bizi anlamaları lazım ne kadar zamandır istiyoruz
eşleri bebekleri için biraz fedakarlık yapmaları lazım olmaz ki böylee

canım benim işim bitti çıkıyorum yarın görüşürüz kısmetse
eve vodafon 3g almaya karar verdik artık akşamları da girebilcem inşaallahh
öpüyorum hepinizii

ok canımm ben de çok öpüyorummm.Allaha emanet opuyorumnanaktan

canım sen aşılamanı nerde yaptırcan bide akın strese sokma kendini boşver be hayatım eşleri falan

kızlar ben kırmızı kartı gördüm gene kuzucum listeden tarihi 14 şubat olarak değiştirir misin canımbu ay ovulasyon testi alıcam kara verdim

slm kıslar alpyciğimn sen bugün çalışıyordun değilmi aklıma geldi ama işlerim vardı giremedim

ben başak burcuyum bu inanca göre hamile kalmam lazımmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

tatlkıs sendemi başak burcusun ayşe ve bende başak burcuyuz hadi bakalım ayşe bu etkiden yararlandı sıra bizde
walla kızlar o kadar sinirlendim ki bu akşam iğnemin kalan kısmını vurulmasam mı diyorum.Bu psikolojiyle aşılama olayını hiç kaldıramıycam.

alpy sakın sakın canım seni çok iyi anlıyorum toparla kendini sakin olmaya çalış eşleride takma uzak dur bizimkide öyleydi daha yeni kendine geliyor

slm kızlar çok kasvetli bi gün kuzu regl oldun mu

canım dışarı çıkıp mağazaları marketleri dolaştım eltimle kuaföre gittik kendime geldim maalesef regl olmadım canım ne olacak bu gidişle bilmiyorum salıya kadar olmazsam dr çağırdı bakalım hiç belirtimde yok ((

bade cim ya ben eltimdeyim kusura bakma çıkmak zorundayım yemek yapacağız birlikte

canım çok ilginç yumurtlamasan sonra 14 günde adet olunması gerekiyorsa olman lazımdı hadi hayırlısı

hayırlısı bakalım sıra bizde demek inşşş doğrudur benim yarın adet günüm kesin olacam ama bilmiyorum genede:sm_confused:

Tatlı bir evlilik. Cicim ayları. Akrabaları ziyaret. Dostların ziyareti. Aylar geçer. Büyükler söylenmeye başlar. "Hadi artık torunumuzu kucağımıza almak istiyoruz". Sizin belki planlarınız farklıdır. ıki-üç sene sonra çocuk sahibi olmayı düşünüyorsunuzdur. Ama çevreniz sizi rahat bırakmaz. Hele birde küçük bir merkezde yaşıyorsanız dedikodular başlar. "Kadın eksikli canım, rahimi çocuk tutmuyormuş." Kız tarafı altta kalır mı? Onlar da başlar söylenmeye. "Bizim kızımızın hiç bir şeyi yok. Ailemizde bütün kadınları hemen hamile kalırlar. Adam da bir şeyler var. Dölümü yetersiz acaba?." Daha altı ay geçmeden yeni evliler çocuk derdine düşmeye başlar. Her ay adet geldiğinde kadını sıkıntı basar.
"Ah bir hamile kalsam da ondan sonra varsın düşsün çocuk isterse. Şu ele güne rezil olmaktan kurtulsam."
Evet. Başına gelmeyen bilmez. Ne büyük sorundur bir evli çift için üreyememek. Tüm yaşantıları artık hamile kalmak üzerine yoğunlaşır. Her beş evlilikten birine vurur bu piyango. Korunmadıkları halde bir türlü hamilelik gerçekleşmez.
Her aile kendi kültür düzeyine göre soruna çözüm aramaya başlar. Aklı biraz yerinde olanlar bu işten anlayan bir doktor aramaya başlar. Sağdan soldan daha önce aynı sorunu olupda sonradan bebek sahibi olmuş ailelerden bilgi alınır. Kimi doktor isimlerini, kimi de cinci hocanın adresini öğrenir.
Hacı, hoca'ya giderek işe başlayanlar belki de bizim ülkede biraz daha şanslı. Acele edip hemen bir kadın doğum uzmanına başvuranlar ise bilinmeyen bir yolculuğa çıkmış gezginlerdir artık. Her kadın doğum uzmanı bu işten çok iyi anlar evelallah. Hemen kadın muayene edilir. Mutlaka bir şeyler bulunur. Ya rahimi terstir, ya yumurtalıkları kist yapmıştır, ya da iltihap vardır. Bir damga vurulur kadına artık. ılaçlar yazılır. ıki üç ay sonra kontrola çağrılır.
Bu arada tesadüfen çocuk olursa o çift Allah'ın sevgili kullarıdır. Ama ortada gerçekten bir sorun varsa sonuç genellikle hüsrandır. Bir daha hekimi ziyaret. Hekimin başı kalabalık. Yeni ilaçlar, yeni ümitler. Olmuyor, olmuyor. Yeni bir doktor ismi öğrenilir, belki bir başka şehirde. Sabah erkenden yeni bir umutla yola çıkılır. Saatlerce doktorun muayenehanesinde beklenir. Neyseki bu beklemelere ücret alınmamaktadır. Kısa bir muayene. Yeni bir teşhis. Tetkikler, filmler. Yeni ilaçlar. Olsun artık bu çocuk!
Neler olmaktadır? Neden serseri mayın gibi dolaşmaktadır aile? Kendileri de bilmez. Yavaş yavaş ümitler ve cepteki para tükenmektedir. Yoksa hiç çocuk sahibi olamıyacaklar mı? Belki olacaklar ama önce doğru yolu bulmaları lazım.

alıntıdır..

kızlar ösledim sizi
bugün hiç iyi bir gün değildi benim için
benim öküzle tartıştık yine birsürü
sonra yalakalanmalar sarılmalar bilirsiniz işte

neyse ben hala hasta olmadım kasıklerımda adet sancısı gibi giriyo wcyw gidiom kesin oldum diye ne gelen var ne giden
kesin sökülmüyo adetim ya
belimde çok fena of offffffff
netcem ben ya??????????????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…