Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

walla kızlar o kadar sinirlendim ki bu akşam iğnemin kalan kısmını vurulmasam mı diyorum.Bu psikolojiyle aşılama olayını hiç kaldıramıycam.

canım yaa stres yapma lütfen bak tedaviye başlamışssın
ne güzel bu işlerde stres çok şey götürüyo inan
boşver erkekler işte çoğu aynı

walla kızlar o kadar sinirlendim ki bu akşam iğnemin kalan kısmını vurulmasam mı diyorum.Bu psikolojiyle aşılama olayını hiç kaldıramıycam.

ay lütfen olurmu öyle şey yarın sinirin geçecek bir ay boşa gitmiş olacak sakın ha
sen bir abdest al biliyorsan biraz kuran oku çok rahatlarsın arkadaşım

canım yaa stres yapma lütfen bak tedaviye başlamışssın
ne güzel bu işlerde stres çok şey götürüyo inan
boşver erkekler işte çoğu aynı

ya iyi de sonuçta aşılama döneminde böyle olursa zaten nasıl olucak bu iş bütün moralim altüst oldu kızlar yaa.

tedavimden önce söyledimüstelik,bak bu dönemde alıngan oluyorum sinirli oluyorum üstüme gelme diye.
ama yine heyheylerimi getirdi sağolsun kötükedihüsokötükedihüso

sen takmamaya çalış canımm
bebeğin için takma kocanı
tedavi oluyosun bak bebeğin yakında gelcek inş o yüzden bi kulağından girsin öbür kulağından çıksınnn

akiam beni kızdırınca dedim ki eşime sen görürsün hele bi bebeğimiz olsun inş büyüyünce anlatcam baban seni istemedi senin için çablamadı die..nasıl kızıyo sinirleniyo ohhh

bence bu süreçte eşlerin psikolojik destek almaları lazımm.Yani ben aşılama döneminde ilaçlardan mı ne psikolojim bi tuhaf oluyo normalde sabredeceğim şeylere sabredemiyorum niye böyle oluyo hormonlardan mı acaba yaabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

insan ister istemez olacak mı olmayacakmı hatta olmazsa şunları yapalım düşüncesine bile giriyor eeee haliylede stres oluyor canım normal yani senin kaçıncı aşılama

canım zaten senin için kıpır kıpır olcak mı olmıcak mı kafanda kırk düşünce var
e bi de ilaçlar hormonlar vücudun dengesi bozluyo tabii
normalde adet öncesi bile hotmonlar bizi ne kadar etkiliyo bi de dışardan hormon alıyosun sen şimdi kolay mı
olabildiğince sakin olmaya çalışmak lazım kocan naparsa yapsın acısını tedaviden sonra çıkaracağını düşün kendini rahatlattt

kızlllaaar az kalısn evi yakıyoduuum
dalmışım ocakta çay kaynıya kaynıya bitmiş
çaydanlık sizlere ömürrr

ahh canım ahhh bende bu ara çok sinirleniyorum eşimeee
yine tahlilinin erteleyip duruyo deli ediyo beniii
seninki naptı canımmm
pis adamlarrr

canım benimde eşim sürekli erteliyordu biz 2 yıldır uğraşıyoruz çocuk için bunun 1 yılı eşimin yüzünden boşa geçti bende ona dedimki madem yaptırmıcaksın bu tahlili kapatalım bu konuyu bende istemiyorum boşuna uğraştırma beni herkes soruyo açıklarım durumu kafam rahat olur ben niye kendimi strese sokayım ki dedim ondan sonra paşa paşa ne zaman gerekse yaptırıyo ertelemiyo

kısllaaar kardeşim geldi ben kaçar
hepiniz allaha emanet hoşcakalııınzemuszemus

insan ister istemez olacak mı olmayacakmı hatta olmazsa şunları yapalım düşüncesine bile giriyor eeee haliylede stres oluyor canım normal yani senin kaçıncı aşılama

benim 2. aşılama canım
silbaştan tekrar deniyoruz ama ilkinde umudum daha çoktu bunda hiç yok umut.

tiryakcım ya inan normalde sakinimdir ama bana bu aşılama zamanları bişey oluyo.önceki aşılamada da böyleydim hatta doktorum aşılama oldu akşam ilişki demişti biz yapmamıştık.İnsan eşiyle tartışınca nasıl birlikte olabilir yaa bunu başaran var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…