Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

=))süper o zaman
jüpiter 6 haziran-9 eylül arası koç burcunda olucak, sonrasında yine balığa dönücek, tekrar girişi 2011 yılında.
Uranüs de jüpitere eşlik edecek, ani bir hamilelik olabilir.
evet bende koç burcuyum
25 mart dogumkuyum

Gezegenler de Allah'ın emrindeler...=) Haziran- eylül arası hamile kalamazsanız, 2011 sizin yılınız olucaktır, moralinizi bozmayın.
yani hazirandan önce kalabilirmiyiz diyosun
ama bizde yaza tüp bebek yaptıracaktık
haziran eylül arası olmaz diyosun
amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Haziran-eylül arası yaz olmuyor mu ? Yazdıklarımı tam okumuyorsunuz sanırım.

mrba tiryak çalışıyorsun sanırım dün demiştin ya bak geldim seni yalnız bırakmayayım diye nehaber

aay şekerim sende burdasın ama
yazmıyorsun hiç aaaaa
ne yapıyooon geçmişimi okuyosun

mrba tiryak çalışıyorsun sanırım dün demiştin ya bak geldim seni yalnız bırakmayayım diye nehaber

merhaba canımmm geçmişi okudum evt yeni bitti :))
nasılsınnn
ayy canım benim yalnız bırakmadığın için teşekkür ederimm

iyiyim çok şükür canım yaa
bütün sitedeki tüp bebek le ilgili yazıları okuyorum
sen nasılsın eğitimci yazıyor tanıtımında niye pazar çalışıyosun şekerim

canımm özür dilemene gerek yok baştan çok teşekkür ederim ilgilendiğin içinn
doktobenden fsh ve prolaktin istemişti sadece o yüzden tekrar onlara baktırdım bugün adetimin son günü eğer eşimin keyfi yerine gelir de tahlilini yaptırırsa hemen gidicem doktora.
eşimin tahlilleri için çok kötü dememişsin bu umutlandırdı beni doktorum direk aşılama yada tüp bebek demişti inşaallah senin dediğin gibi çıkar kocamı dinlemeyip fertilaid alcam zaten ona çok faydası olacağına inanıyorum hem o hem ben kullanırız bizim sebebimiz de o ilaç olur inşaallahh
merakla doktorun söyleyeceklerini bekliyorummm nolcak acabaaa

iyiyim çok şükür canım yaa
bütün sitedeki tüp bebek le ilgili yazıları okuyorum
sen nasılsın eğitimci yazıyor tanıtımında niye pazar çalışıyosun şekerim

benimki biraz karışık bi durum kültür merkezinde çalışıyorum canım o yüzden programlara göre arada pazarları da gelmem gerekiyo

ahh canım ahhh bende bu ara çok sinirleniyorum eşimeee
yine tahlilinin erteleyip duruyo deli ediyo beniii
seninki naptı canımmm
pis adamlarrr

tedavimden önce söyledimüstelik,bak bu dönemde alıngan oluyorum sinirli oluyorum üstüme gelme diye.
ama yine heyheylerimi getirdi sağolsun kötükedihüsokötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…