Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tabiki haklisin benim cok sukur allahima 1tane evladim var kiymetinide biliyorum.
ama ikinci cocgumu istemem hakkim deyilmi zaten yeni kurtulmustum bazi dusuncelerimden simdi tekrar geri geliyor. yani ben ilk once bu kadar asiri sekilde ikinci bebegimi istemem kizima haksizlik gibi goruyordum cunki zaten kizim var ikinciyi neden bu kadar cok istiyorum diye dusunuyordum.

tabiki kızınında seninde hakkın
benimde vardı 2 yaşındaydı 8 ay önce zatüreden dolayı vefat etti
biz bile yaşadıgı vakitler hemen istiyorduk
tabiki anne olmak herkesin hakkı
kızınında abla olma hakkıdır
rabbim inşallah nasip eder inşallah

kuzucugum inşallah güzel ve mutlu haberler verirsin bizlere
rabbim yüzünü biraz sonra güldürür inşallah ve ondan sonraki hayatında hep gülücüklerle geçer inşallah

bunu en çok hakedenlerin başında sen geliyorsun temiz kalpli arkadaşım rabbim bu dualarını sanada çevirsin

kuzu ya aslında banada çok uzak geliyor bebek olayı
düşünsene 7 yıldır hiçbir sebep yok ama bekliyoruz artık benim böyle düşünmem çok normal ama biliyormusun az önce ne oldu
biz maddi olarak şu an sıkıntılı bir dönemin içindeyiz ve nasıl yaparız nasıl olur bu kadar borcumuz varken tüpbebek için bir daha borç alırız olamazsa diye düşünürken bizi çok rahatlatacak bir miras olayı gerçekleşti. yani bu zor durumdan kurtulmak o kadar uzak görünüyordu ki bizim için herşeyi rabbim bizden daha iyi biliyor inan şu an bebek için de aynı şeyi düşünüyorum neden olmasın olmaması için bir sebep yok rabbim ol diyecek o da oluverecek

kuzu ya aslında banada çok uzak geliyor bebek olayı
düşünsene 7 yıldır hiçbir sebep yok ama bekliyoruz artık benim böyle düşünmem çok normal ama biliyormusun az önce ne oldu
biz maddi olarak şu an sıkıntılı bir dönemin içindeyiz ve nasıl yaparız nasıl olur bu kadar borcumuz varken tüpbebek için bir daha borç alırız olamazsa diye düşünürken bizi çok rahatlatacak bir miras olayı gerçekleşti. yani bu zor durumdan kurtulmak o kadar uzak görünüyordu ki bizim için herşeyi rabbim bizden daha iyi biliyor inan şu an bebek için de aynı şeyi düşünüyorum neden olmasın olmaması için bir sebep yok rabbim ol diyecek o da oluverecek

gerçektenmi canım yaaa kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş derler ya

bunu en çok hakedenlerin başında sen geliyorsun temiz kalpli arkadaşım rabbim bu dualarını sanada çevirsin
hayırlısı canım benim
zor gündü geçti gitti
ne kadar yüzüm gülüyor gibi hissetsemde
yüregimin yangınına engel olamıyorum
allahım herkese isteyene rabbim nasip eder inşallah
ben diyorumya anneligi tattım
rabbim benden önce isteyenlere versin inşallah
zamanı vakti gelirse bizde evlat sahibi oluruz ama
şu an daha zamanı degilmiş canım
ben üzüldüm 5 gün önce ama
inşallah rabbim senin yüzünü güldürür inşallah

tabiki kızınında seninde hakkın
benimde vardı 2 yaşındaydı 8 ay önce zatüreden dolayı vefat etti
biz bile yaşadıgı vakitler hemen istiyorduk
tabiki anne olmak herkesin hakkı
kızınında abla olma hakkıdır
rabbim inşallah nasip eder inşallah

kizini biliyorum ve ben kizimla gecirdigim her gune sukur ediyorum. allah insallah sanada verir tekrar. ve daha once yazdikalrini okudum ve gercekten cok etkilendim allah sabir versin bitanem

ama sen idmanlısın canımm bir tane kızın var doğumu yaşadın tabiii
inşallah bizlerde yaşarız o güzel anları hollandada yaşıyorsun sanırım memleket nireeee

adapazarliyim burda dogdum buyudum mesleyimde ilk okul ogretmeniyim ama calismiyorum cunki kizimi kendim buyutmek istedim herseyini ilk ben gormek istedim ilk anne demesini ilk adim atigini bu yuzden ev hanimi oldum

negüzelll bende iş bakıyorum aslında ilahiyat mezunuym malum bayanlar için çok meslek olmuyor bu dalda ama bebeğim olsa asla çalışmazdım bende

AĞLAMA KARANFıL BENı DE AĞLATMA
SıLL GÖZYAŞLARINI
YEŞERECEK SEVDAM KUTLU TOHUMLARLA
KÖRPE DUDAKLARDA
ALDIRMA SÖYLENEN O SÖZLERE
SEN DAĞIT ETRAFA MıS KOKUNU
UMUDU SEVGıYı ÖZLEMLERıNı
VE HASRETLERıNı...kızlarrr nerden çıktı şimdi bu demeyi çok sevdiğim bir ezginin sözleri bunlar içimden geldi paylaşmak istedim..eşref ziya terzi adında bir sanatçı söylüyor

kızlar ben çıkıyorum
sizi seviyorum
kuzu sabah güzel haberlerini bekliyorum
inşallah vardır
şimdi ben uyuyamamda
yaaaaaaaaa
inşallah bebeğine kavuşursun canım inşallahhhhhhhhhhhh

kizini biliyorum ve ben kizimla gecirdigim her gune sukur ediyorum. allah insallah sanada verir tekrar. ve daha once yazdikalrini okudum ve gercekten cok etkilendim allah sabir versin bitanem
veriyor canım benim
rabbim sıkıntıyı kuluna veriyor
birde sabır veriyor ben yaşayamam sandım
ama ayaktayım işte ahireti düşünüyorum ve rahatlıyorum
çoooooooooooooook zor günler atlattım
zeynebin vefatının arkasından 3 aşılama denedim ama olmadı
2.aşılamamda hamileydim 17.ekimde düşük yaptım nasip degilmiş
bide düşügün üzüntüsünü yaşadık
dedik 3.aşılamamızda olur dedik nede olsa 2.aşılamada oldu dedik ama
malesef nasip degilmiş olmadı
rabbim inşallah sonraki aylarda yüzümüzü güldürür
bende artık sevinmek neşelenmek istiyorum
acaba diyorum sevinmeyi hak etmiyormuyum
ama rabbim bizide sevindirecek bizde günün birinde mutlu olacaz
ama ilk önce sıkıntılardan kurtulmam lazım ki
psikolojim düzelsin bebek gelir inşallah

bu arada kizlar neolur neolur umudunuzu yitirmeyin, benim yakin bir akrabamin 13 sene cocugu olmadi dile kolay 13 sene sonra allah bir evlat verdi onlara vari yogu oglu var birtane iste. sizdende dileyim umudunuzu kesmeyin

hayırlısı canım benim
zor gündü geçti gitti
ne kadar yüzüm gülüyor gibi hissetsemde
yüregimin yangınına engel olamıyorum
allahım herkese isteyene rabbim nasip eder inşallah
ben diyorumya anneligi tattım
rabbim benden önce isteyenlere versin inşallah
zamanı vakti gelirse bizde evlat sahibi oluruz ama
şu an daha zamanı degilmiş canım
ben üzüldüm 5 gün önce ama
inşallah rabbim senin yüzünü güldürür inşallah

aahhh neşeciğim sana yemin ederim insan bu kadar arkadaşı aynı sorunu yaşarken asla bencil olamıyor
valla canım hem ne sıkışmaydı çok moralim bozuktu bu ara bugün bu haber çok yi geldi
inşallah gecenin finalini de senin güzel haberinle yaparız

inşallah

bacım dualarım seninle canım inşallah allahım ol demiştir olmuştur:Saruboceq:

kızlar sizde kendinize iyi bakın ve sevdiklerinize
iyi gecelerboshayallersmile

ben de Allah nasibederde anne olursam bebeğimin ilk çocukluğunu yanımda geçirmesi için çalışmayacağım inşaallah..ilk 6 yaş çok önemli çocuk için....hem ben kıyamam kiii oana hasretle bekledim kavuşunca nasıl bırakayım...:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3
negüzelll bende iş bakıyorum aslında ilahiyat mezunuym malum bayanlar için çok meslek olmuyor bu dalda ama bebeğim olsa asla çalışmazdım bende

aahhh neşeciğim sana yemin ederim insan bu kadar arkadaşı aynı sorunu yaşarken asla bencil olamıyor

inşallah

bencillik asla kimseye yakışmaz
ben sonucuma negatif diyince ne kadar üzüldünüz demi
ama pozitif olsaydı bi o kadar sevinirsiniz
ben de o şekilim sonucun pozitif olursa çooooooook sevinecez
ama negatifi hiç düşünmeyelim
inşallah yüzünü güldürecek bir haber alırsın canım benim

X