Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aman boşver kuzum ya takma
oda sitreslenmiştir
inşallah güzel sonuç alırsınızda
bunları ilerde gülerek hatırlarsınız
inşallah

sen öküzden bahsediyordun sabah işte sana öküz ama normalde ben ona bağıramam kıs el pençe divan çok korkarım eyvahedigeldismile ama işte bu sefer saçmaladığının oda farkında

ya bacım valalhi ya zaten kimse yok çevremde öle kafa dengi keşke olsaydın burda

ay kıs sen bu stresin arasınd abile bni güldürüyorsun ya allahta senin yüzünü güldürsün bebiş haberiyle tez zamanda inşallah

ya vallaha varya gerçekten nasıl isterdim bacım yaaa
geçen neşenin aşılamaya gittiği günde böyle hisstmiştim keşke demiştim yanında olsam
offff yaaaaaa
keşke hepimiz aynı apartmanda otursaydık
ama kalbim hep senin yanında
ben sonucunu bugün öğrenemem ama
keşke haberim olabilseydi ya

kizlarrrr nerdesiniz yaaa cuma gunu benim icin buyuk bir gun az kaldigini hissediyorum evimin nesesine nese katilicak allahim neolur hevesim kursagimda kalmasin

canım eşinde bu tahlilden dolayı stres yapmıştır aldırma sen
o sinirinden ne dedigini bilememiştir
şu dünyada kim kime hava atacak yani
boş ver takma kafana canım yaaaaaaaa
üzme kendini yani hastanede sinirlenerek kan verdin demi

ya zaten o sinir kaç gündür var üzerimde ama hastane çıkışı oldu bu konu

ya salak o da ya hastaneden çıktık baya büyükmü burasıda güzel dedi hamile olursam kontrollere gelirim buraya dedim evet dedi bende doğumuda burda yaparım dedim burdamı yaparsın dedi evet dedim ay daha ortada fol yok yumurta yok nasıl sinirlendi birden devlet hastanesi varken özelde yapanın aklımı varmış filanda filan neye uğradığımı şaşırdım sanki hemen oldu bitti tabiii diyo arkadaşlarına hava atıcan ya ayyy saçmaladı işte ben de orda çok sinirlendim :eek:klava: bi bağırdım ilk defa kes sesini ne diyorsun sen ya dedim sen beni ne sanıyorsun hayatımda öle komplekslerim olmadı olmazda dedim ben neysem oyum ama bu lafa çok taktım oda tabi mors oldu sustu beni kendi gibi sanıyor heralde bu ne demek neşeciğim ya oda kendisinin saçmaladığını biliyorda işte kıvıramadı birden ben neysem oyum ya size burda ben herşeyimi anlattım daha 5 aydır çalışıyorum 3 senedir evliyim daha ilk defa tedaviye gidecek param oldu yani neysem oyum ya ben bu kadar karektersiz aaaaaaaaaaaaaaasssssssssslllllllaaaaaaaaaaaa olamam hemde bana bunu kocam sölüyor zaten ondan önce güzel güzel konuşmasına bile tahammülüm yoktu çok gerginim zaten senağlamasenağlamasenağlama

amaan kuzu boşver takma kafana erkek işte bazen bizim hassasiyetlerimizi anlayamıyorlar üzülme arkadaşım kötüniyetle sylememiştir

geçen neşenin aşılamaya gittiği günde böyle hisstmiştim keşke demiştim yanında olsam
offff yaaaaaa

bence o sonuç gerçekten öğrenmek istemediğimiz bi sonuç gibi geliyor bana ama birde çok zorda olsa pozitif olduğunu düşününce ayy çıldıracak gibi oluyorum hemen gidip o testi alırım ordan belkide hemen muayeneyemi giderim ama önce şükür namazı kılarım offf allahım ya bunlar nedne bana çok uzak geliyor kıslar sizede ölemi uzak geliyormu bu kadar yani

kizlarrrr nerdesiniz yaaa cuma gunu benim icin buyuk bir gun az kaldigini hissediyorum evimin nesesine nese katilicak allahim neolur hevesim kursagimda kalmasin

arkadaşım senin bir kızın vardı demi
görüyorsun yani senin olsada olmasada
yanında bir tane çocugun var kıymetini bil
olmasa bile allahım o kızına saglıklı uzun ömür versin canım
sonuçta kızında teselli bulursun sen
ya biz ne yapalım

offff yaaaaaa

kizlart benim anlamdigim bir sey var arkadasim bu gun vermis kan nasil oluyorda bugun neticeyi aliyiyor yani hemde simdi aksam oldu

merhabalar canlarıııım....AYYY NELER OLUYOR BURADA KUZUCUM ıYıMıSıN KENDıNE GEL NE BU ŞıDDET BU CELAL SÜKUNET TATLIM SÜKUNET....HERŞEY ÇOOOOK GÜZEL OLACAK ıNŞAALLAH...PRENSESıN ANNESı HADı BAKALIM CUMA GÜNÜ ALACAĞIN SONUÇ HAYIRLARA VESıLE OLSUN...KUZUUUUM SENıN SONUCU BıZDE MERAK EDıYORUZ DOLAYISIYLA DUA ıLE BEKLıYORUZ HADı BAKALIM HAYIRLISI

sen öküzden bahsediyordun sabah işte sana öküz ama normalde ben ona bağıramam kıs el pençe divan çok korkarım eyvahedigeldismile ama işte bu sefer saçmaladığının oda farkında

saçmalıyolar işte biraz sonra gelir özür diler
bacım hepsi aynı
geçen ben diyomki doğurursam aynı doktoruma giderim
orasıda özel doktorum beni tanıyoya daha iyi olur dedim
onlarda diyo para kopartmak için ellerinden geleni yapıoler
öncekiler evlerinde doğuruyodu dedi çıktı
dana ya sanki ben olduda bi doğurmam kaldıııııı

ama seninki sitreslenmiştir kuzum dünde kötüydünya sen
bak ne güzel olur hamişsen hemen sitresin geçer

çok korkuyorum bacımeyvahedigeldismile
böyle vücudum bi hoş oldu şuan
hiçbişey hissedemiyom
inşallah vardır nediyim :Saruboceq:

ayyyyyyyyyyyyyy kuzu daha 11 var yaaaaaaa
bence başka konulara geçelim
kuzu daha çok heyecan ve stres yapar canım yaaa

merhabalar canlarıııım....AYYY NELER OLUYOR BURADA KUZUCUM İYİMİSİN KENDİNE GEL NE BU ŞİDDET BU CELAL SÜKUNET TATLIM SÜKUNET....HERŞEY ÇOOOOK GÜZEL OLACAK İNŞAALLAH...PRENSESİN ANNESİ HADİ BAKALIM CUMA GÜNÜ ALACAĞIN SONUÇ HAYIRLARA VESİLE OLSUN...KUZUUUUM SENİN SONUCU BİZDE MERAK EDİYORUZ DOLAYISIYLA DUA İLE BEKLİYORUZ HADİ BAKALIM HAYIRLISI

sağol arkadaşım çok sağol

arkadaşım senin bir kızın vardı demi
görüyorsun yani senin olsada olmasada
yanında bir tane çocugun var kıymetini bil
olmasa bile allahım o kızına saglıklı uzun ömür versin canım
sonuçta kızında teselli bulursun sen
ya biz ne yapalım

tabiki haklisin benim cok sukur allahima 1tane evladim var kiymetinide biliyorum.
ama ikinci cocgumu istemem hakkim deyilmi zaten yeni kurtulmustum bazi dusuncelerimden simdi tekrar geri geliyor. yani ben ilk once bu kadar asiri sekilde ikinci bebegimi istemem kizima haksizlik gibi goruyordum cunki zaten kizim var ikinciyi neden bu kadar cok istiyorum diye dusunuyordum.

kuzucugum inşallah güzel ve mutlu haberler verirsin bizlere
rabbim yüzünü biraz sonra güldürür inşallah ve ondan sonraki hayatında hep gülücüklerle geçer inşallah

BAZEN ÇOK YAKIN HİSSEDİYORUM ANNELİĞİ BAZENSEEEEEEEEEEEE mafoldumben AMAAAA ÜMİTSİZSENİZ ÜMİT SİZSİNİZ...KAYBETMEYELİM ÜMİDİMİZİ İNŞAALLAH BİRGÜN OLACAKa.s.
bence o sonuç gerçekten öğrenmek istemediğimiz bi sonuç gibi geliyor bana ama birde çok zorda olsa pozitif olduğunu düşününce ayy çıldıracak gibi oluyorum hemen gidip o testi alırım ordan belkide hemen muayeneyemi giderim ama önce şükür namazı kılarım offf allahım ya bunlar nedne bana çok uzak geliyor kıslar sizede ölemi uzak geliyormu bu kadar yani

ayyyyyyyyyyyyyy kuzu daha 11 var yaaaaaaa
bence başka konulara geçelim
kuzu daha çok heyecan ve stres yapar canım yaaa

ölemi yapsak neşe vallahi cidden kalbim ağrıyor ya ağzım kuruyor ama tabi su içesim yok hep portakal suyu çekiyor portakallarıda sıkmaya çalıştım nsıl yumuşaksa parçalandılar azıcık suyu çıktı

kuzu inanki bana kendimle ilgili yani bir gün hamile kalabileceğime ihtimal bile vermiyorum yani.......
umarım kaç gündür yaşadığın belirtiler inşallah bebek içindir canım
sen herşeye hazırla kendine
inşallah poziftir bacım inşallah:Saruboceq:

X