Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

allah iyiliğini versin ben burda gülüyorum eşimde
suratoma bakıyo noluyo diye onlar anlarlarmı ki bence ,
hiç biri anlamaz

kuzucum hamilesinde
bizimle dalgamı geçiyorsun

olurmu öle neşeciğim ya dalga geçermiyim burd bağırırım direk ne olacak bana bişi söleyin senağlama eşimle bile tartıştım sinirden yanımd akonuşuyor ya bişiler bişi sormasın bile tahammülüm yok senağlama

kızlarrrr yaaa ben çıkmak zorundayım koca bebeğim çağırıyo gene girerim kuzucum rahat ol ne olur üzme kendiniiiiii öpüyorummmm hepiniziiii

bilmiyorum daha yeni verdim hilal kendimi çok kötü hissediyorum ya burda değilde gerçekten yanımda olsaydınız keşke senağlama

ahhh bacım sana yemin olsun
şuan elim ayağım titredi kalbim sıkışıyo yemin ederim
allahım nolur iyi çıksın lütfen yaaaaaaaaa:Saruboceq:
eee ben nasıl öğrencem yaaaaaaa
osaatte melisa uyuyo odaya giremiom
aman tek iyi olsun sabahta öğrenirim ama
şuan çok kötüyüm kuş gibi çarpıyo kalbim

kuzucum hadi hayırlısı bakalım
inşallah sevinçli bir haber alırsın
bence yarın gündüz versen iyi olmazmıydı
aha allah korusun negatif olsa uyuyamazsın kuzucum
inşallah pozitif çıkarda yine uyuyamazsın sevinçten

allah iyiliğini versin ben burda gülüyorum eşimde
suratoma bakıyo noluyo diye onlar anlarlarmı ki bence ,
hiç biri anlamaz

:roflol:
yok kız anlayan var niye olmasın insan karısının şeyini bilmezmi
arkadaşımın kocası hep diomuş aha az kalmış hastalığına
aha yumurtluyon adam heppsini biliomuş
benimki saf anacım:):):):)

pozitif çıksında ben uyumamaya razıyım ama ben biliyorum ya yine 0,001 bu rakamdan nefret ediyorum sizlerde biliyorsunuz öle bişi olsa herkes hissederdi tıpkı ayşedeki gibi

eşinle neden tartışıyosunuz kuzucum

ben şimdiden uyusamı acaba ben uyuyayim en iyisi eşim arasın öğrensin sonucuda bana sölemesin uyandırmaın hiç

ben şimdiden uyusamı acaba ben uyuyayim en iyisi eşim arasın öğrensin sonucuda bana sölemesin uyandırmaın hiç

hıııııııııı kaçmak yok kuzucum
uyusanda uyumasanda gerçeklerden kaçamazsın canım
dünyanın sonu degil bak beni teselli ediyordunuz
önünde aşılama var onu denersin

ya bacım sakin ol lütfen
ya var ya yok
ikisine hazırlıklıyız ve sende hazırlıklı ol
sakin ol derin nefes al dua oku
eşinede bişi deme
zaten iki gündür sitreslisin
ay dur yazarken bile ben heyecanlandım
ben bugün uyuyamam gayrı sabaha kadar döner dururum yaaaaaaa
keşke yanında olsam şimdi

he essahtan uyuyacak gibi
benim bile uykum kaçtıdelikafadulden
canım ya inşallah pozitif çıkar

yeterki saglıgınız yerinde olsun
eşlerimizle mutlu olalım
bebekte elbette gelir yuvamıza
ümidimizi kesmeyelim
sonuç negatifte olsa üzülmek aglamak yok
stres sıkıntı yok aslaaaaaaaaaaaaaaaa

eşinle neden tartışıyosunuz kuzucum

ya salak o da ya hastaneden çıktık baya büyükmü burasıda güzel dedi hamile olursam kontrollere gelirim buraya dedim evet dedi bende doğumuda burda yaparım dedim burdamı yaparsın dedi evet dedim ay daha ortada fol yok yumurta yok nasıl sinirlendi birden devlet hastanesi varken özelde yapanın aklımı varmış filanda filan neye uğradığımı şaşırdım sanki hemen oldu bitti tabiii diyo arkadaşlarına hava atıcan ya ayyy saçmaladı işte ben de orda çok sinirlendim klava: bi bağırdım ilk defa kes sesini ne diyorsun sen ya dedim sen beni ne sanıyorsun hayatımda öle komplekslerim olmadı olmazda dedim ben neysem oyum ama bu lafa çok taktım oda tabi mors oldu sustu beni kendi gibi sanıyor heralde bu ne demek neşeciğim ya oda kendisinin saçmaladığını biliyorda işte kıvıramadı birden ben neysem oyum ya size burda ben herşeyimi anlattım daha 5 aydır çalışıyorum 3 senedir evliyim daha ilk defa tedaviye gidecek param oldu yani neysem oyum ya ben bu kadar karektersiz aaaaaaaaaaaaaaasssssssssslllllllaaaaaaaaaaaa olamam hemde bana bunu kocam sölüyor zaten ondan önce güzel güzel konuşmasına bile tahammülüm yoktu çok gerginim zaten senağlamasenağlamasenağlama

kıııııııııııııııııııııızzzzzzzzzz kuzu internetin başında uyudunmu yoksa

ya bacım valalhi ya zaten kimse yok çevremde öle kafa dengi keşke olsaydın burda
he essahtan uyuyacak gibi
benim bile uykum kaçtıdelikafadulden
canım ya inşallah pozitif çıkar

ay kıs sen bu stresin arasınd abile bni güldürüyorsun ya allahta senin yüzünü güldürsün bebiş haberiyle tez zamanda inşallah

aman boşver kuzum ya takma
oda sitreslenmiştir
inşallah güzel sonuç alırsınızda
bunları ilerde gülerek hatırlarsınız
inşallah

canım eşinde bu tahlilden dolayı stres yapmıştır aldırma sen
o sinirinden ne dedigini bilememiştir
şu dünyada kim kime hava atacak yani
boş ver takma kafana canım yaaaaaaaa
üzme kendini yani hastanede sinirlenerek kan verdin demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…