Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yok canım gelmedi
bizde arkadaşımıza dedik ama arkadaş belçikada
bakacaz ne zaman elime geçerse başlayacam inşallah

ben eşim için de sipariş ettiriyorum
ben o ilaca çok umut ediyorum hatta şimdi aşılama olucam ama o kadar ümitli değilim
sanki o ilaç bize yarıyacak gibi geliyo neden bilmiyorum.

hayırlısı canım
inşallah üzülmeyecen bi sonuç alırsın
bzide burada sevindirirsin

ben sana boş yere çatlak demiyorum ki heralde buraya gelicem bebişim teselliye gelicem en azından senağlamasenağlama :teselli:

ben eşim için de sipariş ettiriyorum
ben o ilaca çok umut ediyorum hatta şimdi aşılama olucam ama o kadar ümitli değilim
sanki o ilaç bize yarıyacak gibi geliyo neden bilmiyorum.

ben kendim için 3 kutu
eşimde problem yok ama 1 kutuda eşime istedik
biz yaza kadar kullanacaz
zaten olmazsa yaza tüp bebek yaptıracaz
bendede öyle bi ümit var

da ayrı bir üzüntü tabi canım allah birdaha o pozitifleri görmeyi yaşatsın sana ve kucağına al inşallah

aminn canım inşaallahhh
sende testi yaptır bence
sende rahatla bizde rahatlayalımm
sevineceksek hemen halaya başlaylım
üzüleceksek üzülelim hemen geçsin önümüzdeki maçlara( fikfiklere, dualar, kürlere) bakalımkaydirigubbakcemile3

Neşe bugün kızlara da sordum sana da sorayımm.
Hani aşılama oluyoruz ya dikkat ettin mi aşılama olurken ultrayon cihazıyla bakarak mı enjekte ettiler spermi?Bugün bi arkadaşla konuştum hemşire arkadaş.o bahsetti aşılama yapılırken ultrasyon cihazıyla yapılıyomuş galiba tüp bebek merkezlerinde .böylelikle spermi tam yerine enjekte edebiliyolarmış.benim aşılamamda böyle olmadı doktor çatala çıkarıp enjekte etti,sence bizim aşılamalarımızın tutmamasında bunun da etkisi var mıdır ne dersin?

ben sana boş yere çatlak demiyorum ki heralde buraya gelicem bebişim teselliye gelicem en azından senağlamasenağlama :teselli:

hahhahahahhha
bak onu hiç akıl edemedim
bende saflaştım benimki gibi:)
inşallah teselliye gerek kalmaz yaaaaaaaaaaaaaaaa
oynarız azcık:dance::dance:

sıkıntı stres yok
sabırlı olalım kızlar
olacak elbet sevindirecek rabbim bizleri
ama vakti var işte

ben kendim için 3 kutu
eşimde problem yok ama 1 kutuda eşime istedik
biz yaza kadar kullanacaz
zaten olmazsa yaza tüp bebek yaptıracaz
bendede öyle bi ümit var

aynen yaa bu aşılamam da olumsuz olursa yaza kadar ara vericem bu arada da fertilaid.i kullanıcam başka kür falan da kullanırım ama yaza nasip olursa direkt tüp bebek denemeye başlıycazz biz de:Saruboceq:

hilal kaçar
uyucam azcık çok yorgunum çooooookkkkkkboshayallersmile
kendimi sahanda az pişmiş yumurta gibi hissediyom
sırtım çok ağrıyoooo çooookkkkkkkkk

kıslar test konusunda kesin bişi sölemiyorum he ona göre yaptırırsam haber veririm yaptırmazsam bilemiyorum neşe ne hisssediyorsun bacım ne olur söle sence varmıdır bişi kıssssss yani olumsuzda hissetsen söle allah aşkına

merhaba kızlar ben dun adet oldum sandım ıgne ucu kadar akıntıyla karısık geldı daha da henuz yok ped koydum ama bısey yok genelde o gelen o akıntıdan sonra olur ertesı gun yanı bugunde artar baya bır adetolurdum bır fıkrınız varmı bısey anlamadım spora gıdıyorum vucudum agrıyor anlayamıyorumda oyuzden adet agrım var yok ya buda ayrı bır sıkıntı dıger turlu ya gelır ya gelmez boyle olunca daha streslı oluyor

hilal kaçar

:roflol: çatlak gaciii hadi görüşürüz kendine ii bak hani derler ya karga şeyini yemeden kalkarsan böle uykun gelir işte

evet bende senin oldugun gibi oldum canım
ultrasunla yapılanı senden ilk defa duyuyorum
bence farkı yok rabbim ol dedikten sonra olur canım
takma kafana bunları
bence ya ultrasunla yada bize yapılan gibi farksızdır
yumurta çatlayıp içine girdikten sonra rabbim ol dedikten sonra her halukarda olur

hilal kaçar

kızzz o ne öyleeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sahanda pişmiş yumurta gbi Allah iyiliğini versin emiidelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

şu an sana herkes yerleşme kanaması olabilir diyecek eminim sen dikkat et canım sporda inşallah yerleşme kanamasıdır günün ne zamandı daha önce böle bişi yaşadınmı

Kuzu sen bu testi cumadan önce yaptırmazsın çünkü seni tanıdıkk az çok.sen bişeyi kafaya koydun mu ondan caymazsın.sen şimdi cuma gününü kafaya koydunn ne etsek de testi yapmazsınn bence kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile böyle götürsek belki yaparsın.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sen bende nasıl hissetin canım olumsuzdu demi
ama birşey demek istemesemde seni üzmek istemedigimden yorum yok

kuzucum ya ben düş akşam kan vermeye gidemedim bu akşam gitcem atlasta vercem ayy karşılaşsak ne güzelll ben senin fotonu görmüştüm tanırım yapışırım yakana :))))
ama sen erken çıkıyosun işten ben kan verene kadar senin sonucun çıkar çıkan sonuçları lab. da bankonun üzerine koyuyolar senden önce ben öğrenirim belki :)))

bugün ver kanı bu günn :))))

kıslaarrr ben birasdan çıkarım farkındaysanız saatim geldi off ya benim test yapasım yok hani o sonuç varya her zaman elimize aldığımız 0,001 hep o geliyor gözümün önüne senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…