Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım yanlış hatırlamıyosam evin test yapmıştı tek çizgi çıkmıştı ((

öylemi ben kaçırdım heralde

mrb kızlar ((((

mrb hoşgeldin

bazen benimde oluyo canım yel giriyo daha çok kürek kemiğimden kalbime doğru ağrı yapıyo ama gezermi onu hatırlamıyorum hiç canım belkide dolanıyordur

valla kayra anlatamıyorum ki kalbimden koluma ta parmak uclarıma kadar uyuşmamı ağrımı anlamış değilim anlatamıyorumda sıkışma gibi de aynı zamanda

kızlar çıkmak zorundayım artık aşkım gelmek üzere rabbime emanet olun kendinize iyi bakım KUZUCUM stres yok kendinize iyi bakın yarın sabah rabbimin izniyle görüşmek üzere opuyorumnanaktan

mrb kızlar hepinize yüzüm asık çünkü bugün eşimin kontrolü vardı ve test negatif çıktı.herşey sıfır.biz daha 3yılı tamamlamadık evliliğimizde...tüp b. için raporla olabilmesi için temmmuzu bekliycez ozamanda eşim micro tese olacak ve benim de yumurta baskılama tedavim başlayacak.biraz canımız sıkıldı eşimle ikimizin ama atlatacağız.hilalbebik in dediği gibi bekliyoruz ve inşallah mükafatını alacağız.işte böyle kızlar.

kızlar çıkmak zorundayım artık aşkım gelmek üzere rabbime emanet olun kendinize iyi bakım KUZUCUM stres yok kendinize iyi bakın yarın sabah rabbimin izniyle görüşmek üzere opuyorumnanaktan

güle güle canımm
Allaha emanet ollll:gitme::gitme:

canım enide hiç sperm yokmu bilmiyorumkismile

olsun be tatlım üzme kendini vardır ondada bi hayır
yüce rabbim büyük
bi kapıyı kapatır birini açar sen sıkma canını
bak senin sorunun varda bekleyeceksin ya sorunu olmayanlar rabbim büyük elbet bizde anne olacağız üzme tatlı canını eşinide üzme emin ol oda çok üzülmüştür
allah büyük

canım o zaman içinin rahat etmesi için akşam acile git bence kulakardı etme mutlaka bi git bi göster acile git olurmu canım önemli bişey yoktur ama yinede ihmal etme meleğim

bana özel mesaj yolladıysan gelmedi ama az önce buraya seni neden eklemediğimi sormuşsun onada cevap verdim zaten

kuzum benim hatam çünkü listeyi son okunanı ilk sayfaya al demişim bende yazıyorum yazıyorum çıkmıyor dediydim kusura bakma yaşlılıkbilmiyorumkismile

üzülme canım.burada hepimizin bi sorunu var.Hepimiz Rabbimizin ol diyeceği zamanı bekliyoruz.Tedavi falan işin hikaye tarafı çünkü onun emri olmadan yaprak bile salınmaz.inşşş bir günn Rabbim ol diyecek ve hepimizin yüzü gülecek inşşş :Saruboceq:

canlarım bende artık çıkıyorum bugün çok yorgunum
yemek yiyip yatcam biraz
namazımı kılıyımda
sizi seviyorum hemde çok nasıl desem çikolatalı gofret:):):):)
iyice üşüttüm
akşam gelmeye çalışırım benimki bırakmıyoda onu pışpışlıyom bütün akşam
kendinize dikkat edin
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hoş geldin canım hayırdır canın neden sıkkın

eşimin sonuçları kötü çıktı kayracım bu sene için bebek görünmüyo bize.rapor çıkarılacak ilaçları ve tedaviyi devletin karşılaması için bizim temmuzu beklememiz gerekiyo.haziran başı gibi tekrar hastaneye gidip eşimin ameliyat tarihini konuşacağız ve aynı anda benim iğne tedavim başlayacak.işte böyle

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Allaha emanet kayracımmm.

güle güle canımm
Allaha emanet ollll:gitme::gitme:
sağol canım benim hoşçakalolumunekankayizsmile

güzelim biz neler okuduk rabbim istedikten sonra belki temmuza kadar kendiliğinden hamile kalırsın ümitlerini kırma eşinde çok üzülür yoksa daha evliliğiniz yeni üzülme ne olur canım benim gün doğmadan neler doğar temmuza kadar da neler neler olur rabbime emanet ol canım üzülme olurmu rabbime sığın ol dedikten sonra sıfırmış olmazmış hepsi boşş olumunekankayizsmile:teselli:

canımm sıkma canınııı
kolay değil tabi biliyorum ama moralinizi bozmayınn
dularınla çabalarınla Rabbim elini boş çevirmez inşaallaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…