Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

3 haftadır platese gidiyorum yememeye çalışıyorum 1 kilo verdim 1 gün kaçırdım hop aynı kilodayım... cuma bir şekerimi ölçtüreceğim... tedavi zamanı bana glukofaj verdiler ama o zaman bile aldım kilo artı o ilacın yan etkisi var. insülün salgılatıyor güzel ama insülünün depo limiti belli ilaçla onu tüketme ithimali var insülün biterse nolcak

[

:roflol:hoşgeldin hilalim nasılsın kıss:roflol::roflol: çok güldürdün beni güzelim ya kocana test etsin diyemi :roflol::roflol: çok alemsin yaa hakikaten güzelim neyse benim dünden beri çok az geliyo canım bakalım hayırlısı yarın normale döner belki canım

aman hiç sorma geldim ama aklım hep burda vallaha
nasıl özlüyom sizi yaaaaaaaa
sen çok sterselndim kuzum benim kıyamam sana ya iyi bugün iyisin inşallah
e benim öküzle ilgili ne diyon bişey anlamıyo adam ya gıcık oldum:)

hayır canım insülin ve şeker bizde üst sınırda zaten bu ilaç sadece ayarlıyor artı zayıflatıyorda bunu sana kim sölediyemeyerek kilo veremezsin ye ama yasaklı gıdaları yeme yemeyerek psikolojinde bozulur bünyende daha çok kilo alırsın yavaş yavaş az ve sık yemelisin bence benim nacizane tavsiyelerim bunlar

:roflol::roflol:napıyım kaç gündür kaçıyodum iyi dedim bari bugün yapıyımdas bari soruyum
oda benden saf anlamadı değiyomu derim yok der
boşmu derim boş der
bu böyle olmayacak nasıl sinirlendimalsanaalsanasmile

inşalalh hamişliktirde bu arkadaşının hislerini yine doğrularsın sürpriz dedim sana ya kaydirigubbakcemile3 inşallah hadi ayşe yanıltmadı beni sende yanıltma kuşum hayırlısı hakkında

inşallah canım inşallah öyle bişey olursa ilk önce senin özele mesaj atıcam zaten inşallah ama ümitlenmiyorum normale dönsede üzülmem meleğim
slmm kızlarrrrrrr ben geldimmmm hihoyyyt

hoşgeldin şekerim nasılsın
süper olmuş eşimin telefonuna bu şarkıyı yükledim ve dedimki ben arayınca bu çalacak telefonunda hemen başlıyo ya şarkı saanaaa bişi olmasın diye aklım hep sende kaydirigubbakcemile3

bende bu şarkıyı çok seviyorum tatlım çok güzel e bide özcan söyleyince ayrı güzel:asigim:

vah canım benim
ağrıyan yerine elma yağı sür eve gidince hemencik geçirir
bilmezmiyim ne merettir o ben hasta olunca iki gün kıvranırım:)

bende o öküzün daha iyisi var canım sen merak etme oda hiç bişiden anlamıyor dün baktıki artık ben rahatszılanıyorum stresten bana moral vermek içinmi dedi bilmiyorum göğüslerimi açtım ucuna bakıyordum o da o anda içerden çıkıyordu aaaaa filan dedi bende korktum ay ne kadar belli koyulaşmış diyor artı benim midemde kötü hilal dünden beri ne diyorsun kaynıyor resmen bulantıda hafif var ama yanıyor ne diyorsun bu işe şeker topiğimizin çatlağı öslüyorus kıs seni hakketten

hoşgeldin sen de canım
ben doktora gittim 2.aşılama tedavisine başadım iğne vuruluyorum.

hoşbulduk canım
biliodum başladığını hani yumurtlıklar için çağırıyo doktor habire onun için dediydim hayırlısı olsun bakalım

:roflol::roflol::roflol::roflol: ayyy çok güldüm aa aklıma ne geldi keşke aşkım jinekolog olsaydı yaaa ne güzel olurdu çıkmazdım muayenehanesinden habire usg de baktırırdım boşmu dolumu anlardı zaten :roflol::roflol::roflol::roflol:

kayracım sendede güselespriler varmış canımm ay hakketten kocişi jinekolog olanlar ne yapıyor kıs o adamlar acep hisleri oluyormu çok merak ediyorum :bbo:

ya çok şımardım şimdisırnaşık şey
özletirim kendimi ben:):):):)
kuzu hiç sorma bugün otobüste boğulacaktım resmen midem benimde felakat yanıyo ama bulanmıyo sadece yediklerim fazla geliyo gibi hep ağzımda hissediyom ü
ah bacım ahhhh
dün mememi gösterdim safa büyümüş ucu çıkmış diyo
yok bişey dese üzülcemi biliyo ondanmı diyo bilmiom ama
benim hiç memelirim sızlamıo bu ayyyyyyy yaaaaaaaa

alpyciimm hoş geldinnn
ne var ne yok canımm

hoşbuldumm canımmm.
iyiyimm çok şükürrr akşamları iğneleri vuruluyorum,bal tarçın çörek otu kullanıyorum cuma günü randevüm var doktora gidicem.bakalım hayırlısı yumurtam oluşmuş mu görücez.

kayracım sendede güselespriler varmış canımm ay hakketten kocişi jinekolog olanlar ne yapıyor kıs o adamlar acep hisleri oluyormu çok merak ediyorum :bbo:

ayyy mideleri kalkmıştır artık yazık hergün kaç hastayla ilgileniyorlar yaşlısı genci temizi pisi eşini gözü görmez heralde yok yok vazgeçtim iyiki değilmiş :roflol::roflol:

hoşbulduk canım
biliodum başladığını hani yumurtlıklar için çağırıyo doktor habire onun için dediydim hayırlısı olsun bakalım

cuma günü gidicem canım sabahtan .
cuma öğleden sonra yazıcam size sonucu inş.bakalım çok dua edin ihtiyacım var kızlar.

anacım seninki bakarmıydı bilmemde benim öküz bakmazdı
bugünlerde ona çok gıcık oluyomya
akşamları gelmesin hiç istiom
normalde ölürdüm dakka saymaktan ne zaman gelcek diye
dün dokunuyo tüylerim diken diken oluyo
offff benmi stresliyim acababilmiyorumkismile
korkuyorum yaaaaaaa
mallllllll oda bişey anlamıyo insan anlar:):):):):):roflol:

kaydirigubbakcemile3 alemsin kıs saf deme adama yazık benim göğüsleirmde hiç acı ağrıs sızı olmaz zaten adet olacakkende şimdide yok mideme gelince sanki bişi oturmuş gibi boğazıma kadar çıkacakmış gibi ve yanıyor hayırdır inşallah hilal var bizde bişiler ya kafayı üşüttük yada mideyi bakalım ama göğüs uclarının kenarlarındaki o kabarcıklar çok belirgin hele uzun bi süre dokunmıyım bi bakıyorum o kabarcıklar koca koca olmuş bundan eminim kasıklarımda ağrıda oluyor az baskıda oluyor

cuma günü gidicem canım sabahtan .
cuma öğleden sonra yazıcam size sonucu inş.bakalım çok dua edin ihtiyacım var kızlar.

inşallah canım hadi bakalım tedbir bizden taktir allahtan
hiç birimizin kucağını boş bırakmasın inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…