Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım olsun sen bilgini paylaştın çok teşekkür ederim bu arada birşey dikkatimi çekti sadece sağ göğsüm ağrıyo solda pek yok sağkalçamda sızlıyo çok ilginç adetimi sadece sağ tarafımmı hissediyokikaydirigubbakcemile3

divina doğum kontrol hapı değil demişti doktor şimdi içime kurt düştü inş geçmiştir..ama adetlerim düzene girdi artık çok geçikmiyor

Ben test yaptım negatıf tabıkı... Ancak 14. GÜnÜmden ıtıbaren delı gıbı kasık aĞrım var... Canım sıkılıyor neden olur bu

rica ederim canım buarada bende eskişehirliyimhihoyyyt:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

kızlarrrr kilo veren varmı aranızda... ben 1 gr veremiyoırum

pko varmı sende canım varsa vermen zor olabilir ama çözümleri var ona göre anlatırım san asen neyin olduğunu söle liste için bilgilerini yazmışmıydın bana
evet meleğim ben normal hayatıma devam edeyim zaten bir iki gün içinde belli olur zaten normal adet olamazsam dr a giderim hormonlarda bişeymi var diye hayırlısı hkkımızda canım

inşallah hayırlı bişi vardır

sen devam et kistin için içmeye ama düzenli içki faydası olsun

divina doğum kontrol hapı değil demişti doktor şimdi içime kurt düştü inş geçmiştir..ama adetlerim düzene girdi artık çok geçikmiyor

canım kurt düşmesin divina d.kontrol hapı ama d. kontrol hapı kistleri gidermekte en etkili ilaçtır o az olan kistlerde geçmişse ne mutlu sana en azından direnç kırılır yani yarım kalıyor ya direniyorlar hormonların nasıl fsh ve lh önemli canım

Ben test yaptım negatİf tabİkİ... Ancak 14. GÜnÜmden İtİbaren delİ gİbİ kasık aĞrım var... Canım sıkılıyor neden olur bu

canım 14. günden derken yumurtan büyüdüde çatlamadımı acaba kistleştimi bi dr a görün bence deli gibi kasık ağrım var diyorsun önemse bunu

Boş ah etme a bülbül...
Ne aşık kaldı ne de gül...
Göç etmiş eski sevdalar...
Şimdi mevsim en son eylül...

Çok eskiden adı varmış..
Başka bir tadı varmış...
Adam gibiymiş..
Sevmeler...
Ne düzenbaz sevişmeler...
Ne vedasız gitmeler..
Yokmuş böyle bahaneler...

Vedalaşıp Son Eylül'de...
Dökülmüşler yaprak yaprak..
O siyah beyaz aşkların..
Adı şimdi Eski Toprak...

kayracım şu an bu şarkı çalıyor sana veriyorum bu şarkıyı canımmmm

canıom benim pko um var..Maşallah adet düzensizliğim yada kıllanmam hiç olmadı.. tek sıkıntım kilom

aysen74 üçüz annesi hoşgeldin bize dua ediyormusun canım hem bu arada adet öncesi hamişlik belirtilerin varmıydı yazmadın bize ((((((((

Alıntı: ımplantasyon (yerleşme): Blastokistin yuvalanması sırasında (konsepsiyonu takip eden 10-14 gün içerisinde) lekelenme tarzı kanama (implantasyon kanaması) görülebilir. Yanlışlıkla adet gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Fakat bu kanama açık renkte ve bir veya iki gün sürer. Yani son adet kanamanızın çok az olması bir gebelik işareti olabilir.

sositososito bunu buldum kızlar ama yinede ümidim yok yada %10 bi ümit diyebiliriz şekerler sırtım çok ağrıyo yaa

canıom benim pko um var..Maşallah adet düzensizliğim yada kıllanmam hiç olmadı.. tek sıkıntım kilom

canım önce moralin çok iyi olmalı ve beslenme şeklin protein ve lifli gıdalardan olmalı kilo varsa önce şeker direncin olup olmadığını dene canım nasıl deneyebilirsin mesela aç iken hareket ettiğinde ama 4 saatten fazla aç kalacaksın aç iken temislik filan yaptığında titriyorsan açlıktan canın kaçıyorsa ve bu uzun acıkmalar ardından mesela pilav hamur işi börek çörek gibi unlu gıdalar ye (denemek amaçlı) eğer bunları yediğinde arkasından uyku halsizlik var sa bir çok pko luda olduğu gibi sendede hipoglisemi vardır zaten bütün pko lulara dr lar metformin içeriği olan glucophage glukofen diye bir ilaç verir ki kayra çok zayıf olduğu halde pko var diye vermiş dr u neyse bu ilacı verdiyse düzenli kullanmalı vermediyse dr una sorup kullanamlısın hatta dediğim şeyler oluyorsa bi şeker yüklemesi yaptırmalısın o zman hipoglisemi olup olmadığı da anlaşılır ki zaten o zaman dr unda sana diyet veriyor ama beslenme şeklin şu şekilde olmalı beyazlar yasak pilav şeker ve un kesinlikle bunlar hızlı karbonhidrat kan şekerini çabuk yüksltir ve çabuk düşürür o yüzden çabuk acıkırsın ekmeğin sürekli değiştirmek kaydıyla çavdar kepek vs olmalı ve ekmeği az tüketmelisin protein ve lifli gıdaları bir arada yemelisin spor yapmalısın yani en önemlisi günde en az45 dakka yürümelisin canım

canımmm en çok sevdiğim şarkılardan biri çok teşekkür ederim dur bende sana bir parça seçicem

sositososito bunu buldum kızlar ama yinede ümidim yok yada %10 bi ümit diyebiliriz şekerler sırtım çok ağrıyo yaa

inşalalh hamişliktirde bu arkadaşının hislerini yine doğrularsın sürpriz dedim sana ya kaydirigubbakcemile3 inşallah hadi ayşe yanıltmadı beni sende yanıltma kuşum hayırlısı hakkında

selammmmmmmmmm

ben geldimmm
nasıl merak etmişsiniz beni niye girmedi, sabah diye:)
ben çarşıya gittim işim vardı tam sabah yazıyım haber veriyim dedim
elektirikler gitti

ya gece mal gibi oldum kızlar kafayı yedim heralde
kaç gündür fikfik yapmıyoduk
dedim bari admı bugün üzmeyim
neyse diuyomki bişey değiyomu ne diyo
rahim dedim o ne diyo tarif ediyom yok diyo
bi parça gibi diyom he diyo
en sonunda elimle şekil yaptım tarif ettim boşlukmuydu diyom evet diyo bidaha soruyom uzukta bişey vardı diyo
gıcık oldum yaaaaaa
bende anlamıom oda anlamıo
daha günüme var 28 günde olcaksam 3günüm kaldı geçen ayki gibi olursa 9günüm var
var allah varrrrrrrrr
bugün çarşıda kana ihtiyaç varmış korktum veremedim
çok tırsıyom çokeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
olmadığını bile bile beklemesi bile beni heyecanlandırıyooo

siz neler yapıyosunuz kızlar?anlatın hele
geçmişi okuyamadım
kayra hasta oldunmu bacım?
allpy doktora gittinmi?
kuzum sen nasılsın bugün?
evin test yaptınmı şeker?
tiryak sen naptın kız?

eeeeee hepiniz yazın işte sizi özledimmmmmmmmmm

sana bişey olur diye
aklım hep senden
rüyaların bile benim göz hapsimde
senle yanan yürek üşemezmiş hiç ömrünce
benim öbür yarım bedelsin tüm sevgilere
benim öbür yarım bedelsin sen herşeye

bensiz günlerini sen unut artık
seven yüreğinde şimdi ben varım
seni böyle sevmek günahsa eğer
ben anadan doğma bir günahkarım

seven yüreğim kor olana kadar
gözlerimin feri solana kadar
mahşer sirenleri çalana kadar
seni yüreğimde yaşatacağım

nesi varsa senin inan ki ah bu ömrümün
satır satır sana ait her hikayesi
bu aşk ikimize meleklerin hediyesi
benim öbür yarım bedelsin tüm sevgilere
benim öbür yarım bedelsin sen herşeye

kuzum meleğim bu sana

hele şükür geldin yani canım ben dün iyi değildim dün akşam kalp spazmı geçirecektim nerdeyse ilk defa böle oldum eşim masaj yaptıda kendime geldim bu gün daha iyiyim cnm sen nasılsın kayra hasta tam olamadı damla şeklinde geliyomuş evin test yaptımı bilmiyorum yazmadı

kız adam ne anlasın sende heee o fikfikin derdinde sen neyinnkaydirigubbakcemile3
ben napım canım karnımın ağrından kıvranıp duruyorumm
akşam olsa da eve gitsem die bakıyorum ama hem bugün mesai var ona kalcam hem dün kocama doğum günü hediyesi ceket ve pantolon aldım ama göbişinden olmadı gidip onu değişcez sonra anneme gidip tiramisu yapcam ..offf yazarken yoruldumm napcam ben yaakafamçokkarıştı

süper olmuş eşimin telefonuna bu şarkıyı yükledim ve dedimki ben arayınca bu çalacak telefonunda hemen başlıyo ya şarkı saanaaa bişi olmasın diye aklım hep sende kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin sen de canım
ben doktora gittim 2.aşılama tedavisine başadım iğne vuruluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…