Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

senden kanamamı geliyor hani dün sabah erkenden bir kere gelip daha gelmemişti bugün varmı hala

bu arada nese yok nerelerde dünde görmedim hiç

evet bikaç gündür gelmiyor ama en son geldiğinde gayet iyiydi canım toparlanmıştı fertilaid i gelecekti belçikadan bi komşusunun kjardeşi hediye olarak göndercekmiş gayet umutluydu maşallah iyi toparlanmıştı

fertalaid nedir?

yurtdışında satılan bi vitamin prepatı sanırım ayşe onu kullandığı ay hamile kaldı pko lu ve eşinde sperm sayı sorunu filan olanlar için yurtdığında üretimi var burdada satışı yok genelde yurt dışından getirtiyor kullananlar çok az kullananı gördüm ama kullananarında tamamı hamile nerdeyse ama sorun dedğim gibi sadece yumurtlama ve spermse ama çok azkullananı duydum dediğim gişbi

c.tesi burda fertilaid i uzun uzun konuştuktan sonra eşime bahsettim doktora sor verirse alırız diyo türkiyede de olmadığını duyunca pek yanaşmadıı
acaba doktora gidince sordum kullanın dedi desem mi yaa hiç de sevmiyorum böyle kandırık yapmayı ama off

kuzucum listeye eklemişsin arkadaşım benide
çok teşşekkür ederim inşalllah uğur getirir listemz

aslında iyi gibiyim ama iyi değilmişim etrafımdaki insanlar
sana bir hal oldu bu aralar, neyin var?, canın mı sıkkın falan diye sorular soruyorlar
galiba iyiyim diye kendimi kandıryorum

slm kızlar benn geldiiim nslsınıza.s
hoşgeldin canım

var canım 25 günde oldum bu ay neden olduğunu sadece tiroit hapına bağlıyorum canım çok yoğun değil ama :uhm:

hayrolsun inşallah bu hapı dr kontrolünde kullan canım sürekli
merhabalar kızlar...

canım gitti gidiyordan alabilirsin erkek ve kadın için olanı var

kuzucum listeye eklemişsin arkadaşım benide
çok teşşekkür ederim inşalllah uğur getirir listemz

inşallah uğur getiri

listenize eğer uygunsa benide eklermisiniz arkadaşlar...
eklerim arkadaşım ama şu an yemeğe çıkmak zorundayım sen bilgilerini yaz eklerim gelince

hoşbulduk kuzucum aslında bugün o kadar çok
işim var ki... ama buraya uğramadan başlayamıyorum
sizinle yazışmak iyi geliyor sizde ne var ne yok adet olmadın demiiiii

kayra şu an kimlerin adetini bekliyoruz daha doğrusu
beklemiyoruz sen varsın kuzu var başkaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…