Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hemen düzeltiyorum canım

hoş geldin canıııım...yerimseniben

mrb hoşbulduk sizlerde hoşgelmişsiniz ben bugün nerdeyse stresten kal krizi geçirecektim heralde eşim masaj yaptı şimdi daha iyiyim dr a gitmekten son anda vazgçtim kalbimden parmaklarıma kadar uyuşuyor ağrı gibi değişik şeyler oluyordu 2 gündür çok sıktım kendimi ondanmı acaba 2 gündür kafama çok takmaktanmı öle oldum çok kötüyüm

mrb hoşbulduk sizlerde hoşgelmişsiniz ben bugün nerdeyse stresten kal krizi geçirecektim heralde eşim masaj yaptı şimdi daha iyiyim dr a gitmekten son anda vazgçtim kalbimden parmaklarıma kadar uyuşuyor ağrı gibi değişik şeyler oluyordu 2 gündür çok sıktım kendimi ondanmı acaba 2 gündür kafama çok takmaktanmı öle oldum çok kötüyüm[/QUOTE]canım geçmiş olsun sıkma kendini lütfen hep böyle rahatsızlıklar stres kaynaklı oluyor istersen yiine de bir doktora git yarın...

canım geçmiş olsun sıkma kendini lütfen hep böyle rahatsızlıklar stres kaynaklı oluyor istersen yiine de bir doktora git yarın...

ya bu bebiş olayına sıkıldım baya ondan heralde 2 gündür çok taktım ya olmazsa diye üzüldüm baya ondan heralde ama cuma günü ne az kaldı

ya bu bebiş olayına sıkıldım baya ondan heralde 2 gündür çok taktım ya olmazsa diye üzüldüm baya ondan heralde ama cuma günü ne az kaldı
inşallah adını en yakın zamn da hamileler listesinde görürüz bana da dua et lütfen tedaviye başlayayım artık cesaretimi toplayıpmafoldumben

canım bende kaçayım artık kendine dikkat et canım lütfen tamam mı??dualaşalım inşaallah cuma ya ne kaldı herşeyin hayırlısı olsun hakkında hakkımızda ve hakkımızda hayırlı olan en yakın zman da hamile olup anne olmak olsun AMııııııN

günaydın herkese bu saate kadar kimse uğramamış evin haricinde hilal bile gelmemiş hayret inşallah herkes iyidir...

bende öle diyodum biliyomusun hayret hilal neden gelmemiş benden önce diyodum.

kaydirigubbakcemile3
günaydın...beni kaydetmeyecekmisin acaba

günaydın canım listeye eklememimi istiyorsun canım bilgilerini yazmışmıydın dün yazdıysan dün ben çok kötüydüm kalp krizi geçiririm diye korktum resmen o kadar kötüydüm

günayyyydınn kızlarrrrr benim kociş bugünde evde ara ara girebiliyorum malesef iyisinizdir inşşşşşşş
güzel haberler bekliyorummmm hepinizdennnnnnn:asigim:

he bu arada sabah ben test yaptım aha böle bi çizgi çıktı I eşimde moralimin bozulduğunu anladı tamam aşkım bidaha üstüne gelmicem test konusunda. sen ne zman istersen ozman yap dedii.

kaydirigubbakcemile3

günaydın canım listeye eklememimi istiyorsun canım bilgilerini yazmışmıydın dün yazdıysan dün ben çok kötüydüm kalp krizi geçiririm diye korktum resmen o kadar kötüydüm
neyin vardı balım geçmiş olsun biliyosun yokum ben bi kaç gün fransızkalmayım yani
aman dikkat et kendineeee

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, edut, evindarkece+, tiryak+, XTATLIKIZ

tekrar herekese tek tek günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…