Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ne duası kızlarrrr ben kaçırdım

ben her cuma akşamı belli bir saatte bir kişi için dua edelim dedim de onu konuşuyoduk canımm.
sen uzat ayaklarını,arkanda yastık var mı?ayağına çoraplarını da giyyy kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

hımmmmmmm şimdi anladım canım
tamam öyle yapalım balım daha iyi hem kimse sıkışmamış olur ben zaten hergün sizler için dua ediyom ama bide o olsun bakalım:)

inşallah canım ben çünkü önceden 21 günde bir olurdum tiroitlerden sonrs sapıtmıştı zaten demekki hapın etkisi güzelim inşallah hep böyle düzenli gelir yada 9 ay gelmez tatlı dünürüm

kızlar bu dua işine ben varım ama bu perşembe adetli olursam dua edebilirim sadece ama gelmezse kuran okurum canlarım bu gece saat 10 da herkes içten dua etsin kuzuma perşembede okuyabilenler okur olurmu canlarım

başka şeyler mi konuşsak evet kafayı yedim yicem yani neden böle oldum bu kadar bilmiyorum allahım sen affet

kuzu bir pkolu olarak bu duruma en iyi gelen şeyin ülker çikolatalı gofret ya da ülker çokonat olduğunu o da kesmezse coco starın iyi gelebileceğini söyleyebilirim cokacimcoookcokacimcoook
ben hep denerim ve hep işe yarar bu yöntem canımm.

Ümiiit ve ümitsizlik arasında gittiğimiz için böyle oluyoruz ki
zaten olması gereken de budur canım
Aç biraz müzik dinle sositososito :sm_cool:

yan taarfataki odadan geliyor da müzik sesi kale alan kim benim aklım burda hep sizlerle yani paylaşma derdinde zaten kimse anlamıyor ama 2 gündür sizide bıktırdım valal emişnim bundan

ben her cuma akşamı belli bir saatte bir kişi için dua edelim dedim de onu konuşuyoduk canımm.
sen uzat ayaklarını,arkanda yastık var mı?ayağına çoraplarını da giyyy kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

eet cnm aynen öyleyim şu an
az önce kuzuyl konuştuk msn de
ayağımı sehbaya uzattım üstüme pike örttüm
ayağımdada pambikli çorap var :)

kıs hilal ne diyim yavrum
Üçüncü bi alternatif var mı???
Rabbim de seni güldürsün :roflol:

canım hiç bişiye iştahım yok şimdi eti tutku yiyordum midem bulandı ıyyy

eet cnm aynen öyleyim şu an
az önce kuzuyl konuştuk msn de
ayağımı sehbaya uzattım üstüme pike örttüm
ayağımdada pambikli çorap var :)

kıs Ayşeee
Neydiyon yavrum benim
nasıl oldun??
Dışarı çıkan bişiy yok di mi???
Çektin mi tespihleri
Rabbim koruyup gözetsin

kızlar çıkmak zorundayım yarın sabah görüşmek üzere rabbime emanet olun kendinize iyi bakın AYŞEEE kendini sakın yorma şekerimmm hep yat fıstık kuzucum ceylanım hilalim alp ım tiryak ım sizleri çook seviyorum hoşça kalınopuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

kayraaaacımmm çok öptümmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

güle güleee :a015:

başka şeyler mi konuşsak evet kafayı yedim yicem yani neden böle oldum bu kadar bilmiyorum allahım sen affet

kuzum sen niye öyle oldun böyle ya anlamadım
bak canım benim mutlu olmaya çalış lütfen yaaaaa
bak sen aşılama diye gittin yumurtalıkların gerek kalmadan çatledı
bu iyiye işaret......
eğer varsa ne mutlu sana ve bize yoksada yapcak bişi yok canım
yanında değilim ama kalbim hep seninle
dua şu saatten sonra yapılabilecek tek şey dua etmek ve biz elimizden geldiğince allah kabul ederse yapıyoruz canım
kendini kötüye şartlama ama iyide şartlama
şu saatten sonra yapacak bişeyimiz yok
inşalllah vardır bunu şunda senden çok bizde istiyoruz sen üzgün olunca bizede yansıyo
düşünöe bişi
aç bi çikolata ye ecik kocanı düşün kendine gel
silkelen yaaaaaaaaaa
lütfen
sen bu ay olmasada çok iyi çok güzel bi anne olacaksın inşallahhhh:Saruboceq:

canım bisde seni çok öpüyoruz yanımda olduğun için teşekkürler özletme kendini

güle güle balımmmmmmmmm
kendine çok iyi bakkkkkkkkkkkkopuyorumnanaktan

yan taarfataki odadan geliyor da müzik sesi kale alan kim benim aklım burda hep sizlerle yani paylaşma derdinde zaten kimse anlamıyor ama 2 gündür sizide bıktırdım valal emişnim bundan

Yavrum niye bakalım
sen iyi ol da

bu arada ben iğnemi oldum
fikfikimide yaptım
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…