Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sebep işte sebepleri yapmak lazım canım inşallah kürler vesile olur
millete laf anlatma konusuna gelince de ben sıkıldım yoksa garip bir şey olduğundan
değil de gidersem de kimseye söylemiycem sanırım olursa da sürpriz olsun

hayırlısı olsun canım :))
inşallah kürler sayesinde tüp bebeğe bile gerek kalmaz bakarsın

schatze cim nerelerdesin neler yapıyosun ben iyiyim çok şükür sen nasılsın canım :asigimlumunekankayizsmile

iyiyim canım sağol.hani kayınvalidem ameliyat oldu demiştim ya ara ara vakit buldukça girebiliyorum daha öncede söylemiştim kayınvalidemlerle oturuorum ben misafir olmadığı zaman girebiliyorum. olumunekankayizsmile

bariöbende kaydolayım ne yazmam lazım şimdi, 31 yaşındayım pko hastasıyım,gelmesi beklenen adet tarihim 22.01.2010 , uyguladığım kür bugün başladım soğan kürü, kullandığım ilaç yok,yumurtlama olayını hiç takip etmedim ama adetim düzenlidir,dua başlamadım,durum hamile değilim.... benide kaydedin belki seveesiniz:))))))

kuzunaz gelsin o kaydediyor canım benim.hoşgeldin aramıza. a.s. kaydirigubbakcemile5

slm kıslar geldim ben heralde adetim yaklaştıkça belirtilerde artıyor sağ trafımda ağrı bacağıma vuruyor hafif hafif yokluyor yine (((

slm kıslar geldim ben heralde adetim yaklaştıkça belirtilerde artıyor sağ trafımda ağrı bacağıma vuruyor hafif hafif yokluyor yine (((

kuzu senin normalde adetlerin düzensiz di mi?yani belli ir periyot var mı kaç günde bir olursun?

iyiyim canım sağol.hani kayınvalidem ameliyat oldu demiştim ya ara ara vakit buldukça girebiliyorum daha öncede söylemiştim kayınvalidemlerle oturuorum ben misafir olmadığı zaman girebiliyorum. olumunekankayizsmile

evet canım hatırladım geçmiş olsun tekrar kendini çok yorma güzelim

kayracım ordamısn?

burdayım canım iş arasında gelip bakabiliyorum güzelim cumadan beri misafirdi eşimin hastalığıydı derken işler hep kaldı toparlamaya çalışıyorum çamaşır serip tekrar çamaşır atayım makinaya geliyorum canımzemuszemus

kızlar yarın eşimin kontrolü var çok tuhf duygular içindeyim.sonuca göre karar verilecek artık heralde öyle olur.biraz tedirgin biraz korku ve biraz da heyecanlıyım.

geçmiş olsun canım noldu eşine(tabi ben epey girememiştim o zaman oldu heralde haberim yok.kusura bakma canım) tekrar geçmiş olsun

canım benim boşver ağrısın belki hamişsindir belkide değilsindir ama adet olsan bile buda bebişine doğru yeni bir yolculuk kafana takma ne olur rabbim hakkında hayırlısını vermiştir nasılsa üzülmemek elde değil biliyorum ama tevekkül insanı çok rahatlatıyor biliyorsun sen üzülürsen bende üzülüyorum olumunekankayizsmile

kızlar yarın eşimin kontrolü var çok tuhf duygular içindeyim.sonuca göre karar verilecek artık heralde öyle olur.biraz tedirgin biraz korku ve biraz da heyecanlıyım.

inşallah hayırlı sonuçla dönersiniz canım rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallaaahh
geçmiş olsun canım noldu eşine(tabi ben epey girememiştim o zaman oldu heralde haberim yok.kusura bakma canım) tekrar geçmiş olsun
ciddi birşey değil canım ama biraz ağır bi grip oldu bugün raporu bitti işe gitti ama hala tam iyileşemedi canım sağol canım benim

kuzu senin normalde adetlerin düzensiz di mi?yani belli ir periyot var mı kaç günde bir olursun?

hayır canım düzenli değil saçma sapan bişi zaten hiç düzenli değil anca 45 olucakta farlutal kullancıcam bitecekte 10 gün içinde olacam da 55-60 günü buluyordu ama yumurta çatladıktan sonra progesteran salgılanıyor ya o yüzden 14 gün sonra adet oluyorsun ya o yüzden o 14. günde cumaya denk geliyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…