Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım nerelerde kaldın ya merak ettik seni

canım benim eşim hastaydı dünde izinliydi bide gelen giden yine başımı kaldıramadımki nasılsın güzelim gelişmeler varmı geçmişi okuyabilmem imkansız canım çok kaynatmışsınız
hele şükür gözleirmiz yollarda kaldı yaaa... gene misafirlerinmi vardııklava:

sağol evincim evet kayınvalideler iki gün burdaydı kalmaya geldiler yine bide eşim baya rahatsızdı rapor vermiş dr evde yattı onada baktım işte bugün işe gitti şükür bugün girebildim sonunda çok özledim sizleri hep aklım burdaydı

hoşbuldum canım benimm nasılsın:asigimlumunekankayizsmile

İyi canım ne olsun tedaviye başladım yeniden prugon iğne kullanıyorumm bir de fertilaid.in siparişini veridm inşş gerek kalmaz da bu tedavim sonuç verir. :Saruboceq:

İyi canım ne olsun tedaviye başladım yeniden prugon iğne kullanıyorumm bir de fertilaid.in siparişini veridm inşş gerek kalmaz da bu tedavim sonuç verir. :Saruboceq:

sonunda geldimi canım adetin tedavin hayırlı olsun güzelim aşılamamı yoksa çatlatma iğnesimi sadece canım benim inşallah tedavin hayırlısıyla sonuçlanır bebişin en kısa zaman da göbüşünde olur

canım benim eşim hastaydı dünde izinliydi bide gelen giden yine başımı kaldıramadımki nasılsın güzelim gelişmeler varmı geçmişi okuyabilmem imkansız canım çok kaynatmışsınız

canım öncelikle rabbim seni iyilikle kurtarsın bu durumdan yani olmaz böle çekilmez bendede bi gelişme varmı yokmu bilmiyorum ama umudum azalıyor gün geldikçe kayracım canımda çok sıkkın bu yüzden mutsuzum senağlama

aminn sağol canım.aşılama olacak 2.kezz bakalım canım hayırlısı.senin kayınvalideler ne alemde geldiler mi yine?

canım benim sağol duaların için sen kendini dinleme güzelim rabbim hakkında hayırlısını verecektir emin ol bide şu tarafından bak ya tüp bebek yaptırmış olsaydın şimdi ümidin kaç kat fazla olacaktı bu ayı normal aylardaki gibi düşün zatende öyle canım şansın normal çiftlerdeki gibi %25 tutarsa mucize tutmazsada canınız sağ eşin ve senin daha çok gençsiniz ve önünüzde deneyeceğiniz zaman var meleğim üzülme
aminn sağol canım.aşılama olacak 2.kezz bakalım canım hayırlısı.senin kayınvalideler ne alemde geldiler mi yine?

inşallah tedavin hayırlı olur caanım sen şimdiden iki sonucada hazırlıklı ol güzelim olurmu kayınvalideler istikrarlı bendeydiler yine işte pazar akşamüstü gittiler onlar dışında zaten misafir eksik olmuyo rabbim eksikliklerini göstermesin yinede

ben bişi diyeyimmi biz eşimle herkese biz istemiyoruz düşünmüyoruz diyoruz böylece kimse sormuyor. birlikte diyince susmak zorunda kalıyorlar

Tiryakcığım hoşgeldin kayracım neden yazmıyorsun

canım benim tiroit hapını içtikten baya bi sonra kahvaltı yapıyorum ya yavaş yavaş hazırlayayım kendime dedim kuzucum bişey diycem çok ilginç bişey oldu sabah vc de adett başlarken biraz açık kırmızı ve sanki yumurta akıyla birlikte gelirya öyle geldi ama benim daha bugün 25 günüm ve hiç ağrı filan yok göğüslerimdede normal adet ağrısı yok karnım belimde ağrımıyo çok ilginç:uhm:

Tiryakcığım hoşgeldin kayracım neden yazmıyorsun

hoşbuldum canımm
dün işlerim çoktu bilgiişlemden falan geldiler pc mi aldılar bakım için giremedim
baya kaynatmışsınızz anca bitirdimm
eşim pazar günü adet olduğumda üzüldüğümü görünce beni teselli etmek için eve net bağlatma sözü verdi :))) yakında bağlancak artık akşamları da sizle olabilcem :)))
kuzucummm bak kızdım okuyunca sanaakendini yok yere ümitsizliğe sevk ediyosun yapma böyleee
az kladı cumaya bak bebişin varsa içerden nasıl gülüyo sana anne beni rahat bırak diee
stress yapıp kendini yıpratma canım benimmm

ay inşallah canım ya bilmiyorumkismile kasıklarımda bariz bişiler hissediyorum allah hayra çıkarsın inşallah ağrı değil kasıklarımdakiler ağırlık ama bilemiyorum işte bi tedirginlik var içimde eşimde dün dediki sen hamşlesin eğer olursan sna başımızdan geçen ibretlik bir olayı anlatacağım dedi sonra dediki ama hamile değilsen anlatmamın bi anlamı yok dedi sonrada şunu dedi dün trafikte ceza yemiş ama eğer bazı şeyler olmuş detaylı anlattı eğer onlar yolunda gitseymiş yemezmiş o cezayo yani müşteri aramış telefın çalmış ondan ceza yemiş filan yani o para nasibimizden çıkacakmış demekl istiyor sanırım yani bence onun bana anlatacağı şeyde bununla alakalı bir şey sanırım yumurtam kendiliğinden çatladı ve o gün işyerinden gelip beni aldı kısmet oldu eve gittik çalışma yapabildik 8normalde böle bir fırsatı bulması çok zor 9 onu kastediyor heralde

canım bak bugün geçti zaten geriye çarşamba perşembe kaldıı kendine strese sokmadan biraz daha sabırr
Rabbim bizim için herşeyin en güzelini biliyo
hakkımızda hayırlı evlatlar da nasib edecek inşaallahh zamanının gelmesini bekliyoruz iştee

tamam canım sabredeceğim ama beni korkutan hayal kırıklığına uğramak sabırsızlık değil beni böle rahatsız eden

ya lütfen bari buna cevap verin 18. günüm ve bugün soğan kürüne başladım... yanlış zamanlamamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…