Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar kimse yok burda bu saatte kayracım nerelerde kaldı çok merak etmeye başladım allah allah ya hiç böle yapmazdı size bişi dicem kızlar eşimle konuştuk ilk defa yorum yaptı kızıyordu çok kafana takıyorsun diye ama ilk defa bana dediki hamilesşn içime öyle doğuyor dedi bu arada benim bugün her gören rengimin kaçık olduğunu söyledi benimde hissettiğim bişi var otururken dizlerimi yukarı taopadığımda kasıklarmdan bacaklarıma doğru çok acayip bişi hissediyorum kasılma gibi filan biras tuhaf bişi ağrı değilde sanki bişi oturuyor kasıklarıma bilemiyorum bakalım rabbim naip ettimi görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler

inşallah kalbinize doğan gerçekleşir.buradan haykırırsın herkeze ben hamileyim diye.rabbim dualarımızı kabul edip yüzümüzü güldürür.

Ayyy ayşecim hemen Ya Müheymin (gözeten) çekmeye başla
eşinde çekebilir canım
Elini karnına koysun çeksin
Bi de hilalimin yazdığı gibi Ya Mübdi
her akşam yatmadan 33 kere çek canım
endişelemnme
bwenim arkadaşımın bir ay devam etti
Tosun gibi oğlu şimdi
yalnız bitki çayı felan içiyosankes
Onun adaçayından mı yeşilçaydan mı ne olmuştu
Çok sonra anlaşılmıştı
Rabbim koruyup gözetsin canım

yavruceylan canım gördüğün gibi uyku tutmuyor beni yarın iş var ama heyecan bastı işte bak bacaklarımı toplayarak oturuyorum ya nasıl desem koltukta arkama yaşlanıyorum ama bacaklarımı yukarı toplayarak oturuyorum o zaman kasıkalrımdan bacaklarıma doğru bir ağırlık çöküyor sanki taş yutmuş gibi sence bu ne

inşallah kalbinize doğan gerçekleşir.buradan haykırırsın herkeze ben hamileyim diye.rabbim dualarımızı kabul edip yüzümüzü güldürür.

inşallah rabbim bunu hepimize nasp eder çok zor ümitlenmek haya kırıklığına uğramak çok zor

canım ayşeye msn den bende söledim muheymin çekmesini bende şimdi tesbih alıp söyleyeceğim onun için hiç bişi olmayacak rabbimin izni ile

yavruceylan ben az önce wc ye gittim ve parmakla rahmi kontrol ettim ve elime hemen geldi hemde baya bi aşağıda rahim hemde hiç olmadığı kadar hatta büyümüş gibi çok büyük gibi geldi parmağıma yani adet olacağımın göstergesidir evet kıslar bunu gördüm ya ben kendimden ümidi kestim kesinlikle boşyereymiş bütün hisler ben artık adet olacağıma emin oldumsenağlama

kuzucum niye hemen öyle kötü düşünüyosun yaaaaaaa:gitme:
bakalım daha önünde günlerin var
her kadın parmaklayarakmı anlıyor
bek eşinde hamiş hissetmiş.......
inşallah vardır bitanem yoksada yakındır olumlu düşün lütfen bak yumurtalıkların kendiliğinden çatladı
üzme kendini........

dün bende parmakladım ama bişi anlamadım çünkü ilk defa yaptım zaten küçücük biyer anlamadım ama çok korktum eyvahedigeldismile

benimki diyoki seninki büyümüş
oha falan oldum yani çüş dedim ne alakası var
oda garibim benimi ümitlendirio ne
bunun dışında
hiç bişi yok
göğüslerime elleyip duruyom hiç sızlama neyim yok
normalde hastalacağım zaman kocaman olur sızlarlardı
ama yok geçen ayda böyle olmuştu
bedenim şaşatı artık kızlar yaaaaaaaaaaa
oda benim gibi kafayı yedidelikafadulden
bakaılm allahtan hayırlısıkasıklarımdada ara ara ağrılar giriyo özellikle wcde
allah sonumuzu hayır etsin
:Saruboceq:

Kayyyyyyyraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nerdesın kızım cıddı cıddı merak etmeye baŞladım senı
ya yatılı mısafırın var ondan gırmıyosun ya baŞka bıŞı
lÜtfen barı bı ara gÖrÜn Çık
hem Özledık senı hem merak edıyoruz....................

günaydın alpy ciğim bi sen varsın sanırım naber canım

günaydın canımm,
evet kimse yokk bizden başka.
ben dün yeni tedaviye start verdim canım prugon iğneye başladım dün.
cuma kontrole gidicem öyle yanii.
sende durumlar ne alemde ne zaman belli olacak?

günaydın canım yolda gelirken dedim hilalciğim sabah şekerimiz okumuştur mesajımı bişiler yazmıştır :) gerçektende öle olmuş canım evet kontrol ettim eğer söylenenler doğruysa hamiş kalınca rahim kendini yukarı çekiyorsa benimkisi tam tersi ilk defa böle gördüm ben hep kontrol ederdim adetim yaklaşsa bile dokunsam bile böle sert ve büyük olduğunu hissetmemiştim bilemiyorum ama baya bi umudum kayboldu eşim dün geceden beri diyor neden konuşmuyorsun neden durgunsun hep susmak istiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum sadece size yazmak istiyorum

günaydın canımm,
evet kimse yokk bizden başka.
ben dün yeni tedaviye start verdim canım prugon iğneye başladım dün.
cuma kontrole gidicem öyle yanii.
sende durumlar ne alemde ne zaman belli olacak?

bende ne olsun dün geceki mesajımı okumuşsundur elle rahmi kontrol ediyorlar ya duydunmu sitede hiç bende dün baktım çok aşağıdaydı yani eğer doğruysa bu adet olacağımın göstergesidir bu yüzden üzgünüm yani azıcık umudum vardıysa da kayboldu ben biliyorum artık yok senağlamasenağlama yeni tedavin hayırlı olsun canım seninde inşallah rabbim nasip eder sana hayal kırıklığına uğratmasın rabbim hiç bir zaman üzücü bir durum gerçekten bu arada nerde başladın tedaviye

bu arada adet tarihim 9.1 olarak değişti canım.
hemen hallediyorum canım

günaydın arkadaşlar.nasılsınız .warmı güzel haberler....kimler hamiş....ben bugün kırmızıları bekliyorum ama inşallah gelmez...

Güzel dileklerin için sağol canım Allah razı olsun.sen elle kontrolü falan kafaya takma canım ama senin artık idrar testinde çıkar bayaa oldu çünkü,test yapmadın mı?
ben yine Hisarda başladım tedaviye,bal tarçın çörek otu da kullanıyorum bir de fertilaid i söyledim doktoruma götürdüm içindeki vitaminlerin detayını.Kullan dedi ben de arkadaşıma söyledim.ingiltereden yolluycak bana.gerçi ilaç gelene kadar ben aşılama olmuş olurum nerdeyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…