Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yaaa olmuyo yaaa nerden alıntı yaptım yaaaa

alıntı değil edıt yapacaksın o mesajından kendi yazdığın mesajdan hani maşallah çok tatlı filan yazmıştın ya o mesaj edıt dedinmi düzeltmen açılacak ve o kendi mesajın olduğu için onda senden başka kimse edıt yapamaz yani düzeltemez o mesajı kuşum

yoooookkk yaaaaa sinirrrrr olduuummm yapamadımmmm edit diyorum resim ve üstünde bi kod çıkıyo siliyorum gene olmuyo

canım edıt yaptığın mesajı komple ne yazıyorsa hepsini sil yerine ................ koy ölede olur yada yapamıyorsan boşver kalsın

tamam tatlıkıs olmuş ama elixir yine resim koymuş büyük o yüzden neyse ya baksana ne dicem

bunu okusana bir benim yarın yumurtamın çatladığı gün dahil 12. günüm oluyor acaba eşişmden gizli kan testi yaptırsammı heyecandan duramıyorum ya ((((((

bence yaptırma hayatım biraz daha bekle sabırlı ol ne olur az kaldı balım ne kaldı cumayaaa o zaman yaparsın belirtileini eşine söyleme umutlanmasın adamcağız kesinleşince söyleeee tamam ben kaçıyorum kociş geldi yemek hazırlayım öptümmmm kuzummmmm byeeeee

tatmam tatlıkıs canım güle güle sağol eşim zaten ümitlenmiyor onları benim kuruntum olarak görüyor gıcık beni sizin kadar anlamıyor asla

hilalciğim hoşgeldin ben kafayı yicem sanırım oynatmaay az kaldı dr um nerde of ya ne yapsamki acep gıııı ben hiç böle olmamıştım bu kadar acep iilk defa yımırtladığımı biliyorum tıbben kanıtlanmış olarak yani ondanmı acep ayyy offf

kuzuuuuuuuuu
bebk ne tatlı dimi inşallah bizimde olur yaaaaaaaaaaa
teste gelince sen bilirsin ama bekle canım neşede yaptırdı ilk 0 çıkmadı sonra sıfır çıktı
bekle kızım azcık
sen sabırsızsın ama bebek senden sabırsız olur karnındadır inşallah:Saruboceq:

ya yok abii yaaa var benim bebişim banane yaaaaa karnımda hissediyorum ben ya bu sefer farklı bu sefer ben allahım ne olur beni üzme ağlatma bu sefer çok ümitliyim heyecan var kalbimde kıpır kıpır içim

neşenin 0 çıkmamasının sebebi çatlama iğnesinden dolayı canım çatlama iğnelerinde hcg vardır hamişlerin idrarından yapılıyor diye duydum bilemiyorum ama hcg olduğundan eminim ben çatlama aiğnesi olmadımki yoksa 0 çıkar zaten bu hcg bende hep 0,0001 çıkıyor gözüme gözüme sokar gibi : :umursamaz:

senmi benmi acaba memimi sıkıp duruyom yaaaaaaa
benimki hasta olmadan sertleşir acır am bişi yokkkkkkkkkkkk
offfoffffffffffff
umarım kafayı yemeden bebek gelir
hiç bu kadar merak etmemiştim ilk defa kür uyguladım
preseed kullandım
o dönemlerde ve öncesinde hiç yapmadığım kadar fik fik yaptım hayırlısı bakaılm

kendimden çok seni merak etmeye başladım:)

kıslar mesai saatim dolmuş farkında değilim çıkmam lazım görüşürüz akşam inşallah

he doğru ya ben onu atlamışım
istersen yaptır kuzum ama ben çok korkuyomeyvahedigeldismile
yaptırmam ben her ay bi ümit yok yok yok
ama hiç kan tahlili yapmadım
sadece bi arkadaşımın yanında gitmiştim 2seneden sonra çatlatma iğnesinden hamile kaldı.
veren adam olsunmu dedi olsun dedik.
adam var deyince varya
havalardaydık kızdan çok ben ağladım
umarım bizimde öyle olur ben test yaparım çıkarsa kan tahlili tabi ozamana kadar bayılmazsam:)ve hasta olmazsam

bu arada kıslar dün soğan suyunu kullanıp adeti geciken sanal diye bi arkadaş vardı ya hamileymiiiiş

hadi hayırlı olsun SANAL arkadaşımıza...
ya kuzucum ben bu topike yazmıyorum ama kk ya her girişimde bir kere listene bakıp çıkıyorum..
dua ediyorum tabi bu arada...listede hamilelerin sayısının arttığğını görmek beni çok mutlu ediyor...sık sık güncelliyor ve takip ediyorsundur eminim.. bu kadar alakalı olman da ayrıca çok hoş...
Hadi bakalım..Allah herkesin gönlündekini tez tez vakitte versin :)

sağol canım inşallah hepimizin dileği aynı bir bebek umarım allah dualarımızı geri çevirmez:Saruboceq:

yavruceylanım napıon?
noldu bizim topiğe gı kimse gelmio?bilmiyorumkismile
nazar değdi nazar......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…