Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarrrr ben kaçıyorummmmmmmmmm
namazımı kılayım
yasin okuyayım
yemek yiyeyim banyo yapayım çok işim var çokkkkkkkkkk
akşam girebilirmiyim bilmiom am çalışırım
öptümmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çok tatlı maşallah allah bizede nasip etsin am atatlıkıs elixir deneme yapıyordu çok büyük oldu sende alıntını düel o resim kodunu sil çok büyük çünki kuşum elixirde düzeltecek resim boyutu çok büyük

tatlıkıs markete neden gittim iliyormusun karnım acıkmıştı sanki canım eti cin çekti birde balık kraker çocukluğumda çok yerdim balık krakeri :))) belki bebişimin canı istiyordur

nasıl silecem yaaaaaaaaaaaa

tatlıkıs markete neden gittim iliyormusun karnım acıkmıştı sanki canım eti cin çekti birde balık kraker çocukluğumda çok yerdim balık krakeri :))) belki bebişimin canı istiyordur
bende çok severim kocişe deyimde gelirken alsın rabbim senin içindeki o duyguyu boşa çıkarmasın inşşşşşşş bebişi gelir anneciğine

nasıl silecem yaaaaaaaaaaaa

nasıl biliyormusun bacım o resmin olduğu mesajdan alıntı yapıp mesaj yazdın ya o mesajı edıt yap yani hani alıntı yap filan varya onun yanında edıt var ona tıkla sonra ordaki resim kodunu sil resim gitsin kaydirigubbakcemile3

ben geldim ve kaçıyoooom
neler yapıyonuz
kim bu dünya tatlısıııı
rabbim bizlere de nasip etsin inşaaalllaaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…