Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar gittigidiyorda ürün sadece 1 adet var bence kim kaparsa ben almayacağım ama almak isteyen erken davransın bence ama satıcıyla muhakkak iletişime geçin elinde başka varmı sorun ve son kullanım tarihlerine ürünün gerçekliğini knıtlayıcı belgelere filan dikkat edin aman haaa canlarımmm dikkat li olun

ayşeciğim canım görüşürüz sonra msn den filan ben işlerimi yapayımda ateşimi ölçmeyi düşüneceğim yarın sabah ölçerim ok eşime söliyim bana termometre alsın

bunalrın hiçbiri yok bizde sebepsiz inf. iş yarar mı kii acep

cnm sebepsiz inferiteyede yarar
çünkü sitesinde hamile kalmakta zorlananlar diyor
sonuçta bi sorununuz yok ama olmuyo dimi
yinede eşinle birlikte için
bakalım faydası olacakmı

kızlarrr hadi bu ay herkez fertiaidlensin :)
bakalım hamile kalma oranımız kaç olacak
gerçi bede fayda etti diye sizdede edecek die bişey yok
ama denemekte fayda var

ben iki kutu sipariş vermiştim ya
birini amcamın kızı istiyo
birinede kaynım istiyo
eşim diyoki 10-20 tane getirtsekte ticaretmi yapsak :roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

yahu burdan biri getirtse alan çok olur yaa şööle girişimci bir bayan olsa 20 tane getirtse olur.10 erkek 10 bayan için olandan getirtse ne iyi olur ya

kızlar ben ebayda baktım naklıye ucretsız dıyo acaba turkıye ıcın gecerlımı yaaa

ayşe ben bu ilacı doktoruma sordum bilmiyo ama sen bana getir dedi içinde neler olduğunu bakıcam kullanırsın dedi faydası olabilir dedi.hatta baya sordu ben alayımm içip faydasını görürsem benim doktorum da bunu tavsiye etmeye başlar hastalarına delikafadulden delikafadulden

aynen öyle sebepsiz canım denemekte fayda var bakalım eşimle de bir konuşayım

ayşeciğim canım görüşürüz sonra msn den filan ben işlerimi yapayımda ateşimi ölçmeyi düşüneceğim yarın sabah ölçerim ok eşime söliyim bana termometre alsın

tmm cnm
bende çıkıyorum şimdi nmz kılayım bişeyler yiyeyim
bide seninn yasinin vardı onu okuyayım
görüşürz kızlarrrrr

kızlar ben ebayda baktım naklıye ucretsız dıyo acaba turkıye ıcın gecerlımı yaaa

canım ebayın sitesi ingilizce di mi benim baktığım ingilizce
canım kargo ücreti var o kutucuktan turkey diye seçince dağıtım çizelgesi çıkıyor ama ne kadar ücreti olduğunu tam olarak anlayamadım
bir de ürünün geri iadesi yoktur diyo ama gittigidiyorda iade alınıyomuş

ben doktoruma dedimki bebek öldükten bi süre hamile kalamdım
tedavi gördüm olmadı dedim
yurt dışından bi ilaç getirtim içtim hamile kaldım dedim
hiççç yorum yapmadı güldü olabilir dedi :)
bence bunu türk dokotrları keşfetmeli

arkadaşlar allah önce göbişlerinizi sonra da
kucaklarınızı doldursun içinde beni de......
hoşcakalııııııın
.

valla cnm ebayın sıtesıunde turkey yerını bıle bulamadım buldugun ılacta 18 dolar

canın sagolsun arkadasım üzülme bı dahakı aya ınsallah

inşşş canımmm.
ben şimdi bu ilaçla ilgili çıktıları alıyorum netten p.tesi günü için de randevü alıcam doktordan.yarın da bal+tarçın çörek otuna başlıycam bakalım hayırlısı inşş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…