Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzu sabah mopsy (ya da mospy de olabilir )arkadaş hamile haberini verdi.
ardından eylül01 onu takip etti yani hamişler bayaa artıyoo.

maşallah subhanallah geçmişe baktım gördüm darısı benim başıma
gız vallah görmemişim geziyodum öyyyle internette
nasılsın kuzum

iyiyim guuzzzuum şak yaptım ben sana zaten ya akıntım çok fazlaydı sanırım dün gecede çok geç yattım çamaşırımı değiştirmeden yattım ıslak kaldı ya sabah kaşıntım vardı birde beyaz mantar akıntısı ama yıkdasım kuruladım iç çamaşırımı filan değiştirdim şimdi iyi ayşecim ya benim bu halim ne olacak acep ne olumlu ne olumsuz bişi hissedemiyorum sölediklerimde sadece yorum

evet ordada satılıyo
ama bi sitede daha satılıyodu
kuzucum sitenin adı neydi yaaa hep unutuyorum

ebay canım ebay

gitti gidiyor da bakıyorum şimdi kadın-erkek ikili satıyolar lira
alsam eşim içer mi ki acabaaa

yahu bu ilacı biri toptan getirtse keşke biz de alsak yok mu bööle girişimci biri yaa :uhm:

b ile başlıyo di mi sitenin adı ben de duymuştum.

kıslar ebwaydan alıyorlar diye duydum ya aslında ithalat yapan firmlar yapabilir bunu getirtebilir ama ne kadar güvenli olur ilmiyoru birde bakalım hangi fiyatlarda alacaız

kızlar bu cahil arkadaşınızı hoş görünüzkafamçokkarıştı bahsettiğinizz ilaç hangi prblemde ve ne için kullanılıyor

kızlar ben de gittigidiyordan almaya karar verdimm kendi sitesinde de aynı paraya geliyo en azından elimize ulaşmazsa bilgi almamız daha kolay olur.

kıslar gittigidiyorda kadın ve erkek için bir arada 182 tl eğer yurtdışından 90 a geliyorsa bence bu şekilde uygun bu araad N83 canım yumurtlama ve sperm sayısı ile ilgili sorunlara iyi gelebilir diye düşünüyorum mesela bi tüp tıkanıklığına iyi gelmeyebilir

kızlar bu cahil arkadaşınızı hoş görünüzkafamçokkarıştı bahsettiğinizz ilaç hangi prblemde ve ne için kullanılıyor

ne demek canım bak ben sitedeki yazıyı aşağıya alıntı yapıyorum oku.

Polikistik Over(PCO) hastaları, düzenli adet olamayanlar ve hamile kalmakta zorlananlar için tavsiye edilmektedir. Ürün 30 günlük kullanım içindir. Günlük alımı 3 kalsül olmak üzere toplam 90 kapsüldür.
ALINTIDIR.

kıslar neyse benim çıkmam lazım temislik işine başlamam laım çok geç oldu bi ses verin ya bana bişi demek isteyen varmı ben çıkacağım

Ayşe bu ilaca adetinin kaçıncı günü başladın onu da yazar mısın canım.

kıslar neyse benim çıkmam lazım temislik işine başlamam laım çok geç oldu bi ses verin ya bana bişi demek isteyen varmı ben çıkacağım

kendini yormadan yap canım ağır bişey kaldırma ara ara dinlen bakk tamam mı klava: klava:

kızlar ben gıttı gıdıyorda baktım 205 tl ya sız nasıl ucuzunu buldunuz

bunalrın hiçbiri yok bizde sebepsiz inf. iş yarar mı kii acep

cnm bende bişey hissetmiyorrum
ateşini ölçsene bi merak ettim
ona göre düşünebiliriz hamile olup olmadığını

yahu bu ilacı biri toptan getirtse keşke biz de alsak yok mu bööle girişimci biri yaa

ben iki kutu sipariş vermiştim ya
birini amcamın kızı istiyo
birinede kaynım istiyo
eşim diyoki 10-20 tane getirtsekte ticaretmi yapsak :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…