Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet ama ben her c.tesi çalışıyorumm gerçii çok da kötü sayılmaz sadece sabah kalkması zor geliyo.

benimkide her c.tesi
haftada bi gün izin yetmiyo bana
o yüzden sevmiyorum c.tesi çalışmayı
temizlik yapsam bi yere gidemiyorum bi yere gitsem temizlik kalıyo :)

arkadaşlar bendede pko vardı.. 1,5 yıl önce kimyasal geçirdim. o zamandan beri istiyorduk ama kısmet şimdiyeymiş inşallah.

bu ay klomen+çatlatma iğnesi + duphaston+glukapen
alternatif tıp olarak : hayıt otu civan percemi aslan perçesi,bal çörek otu tarçın..

çok dua ettim meryem süresini okudum..

perşembe akşamı idrar testi yaptım önce negatif sandım ki bir baktın hafiften ikinci çizgi belirlenmeye başladı. 3 tane testi yaptım üçündedesilik ikinci çizgiyi gördüm Allah'a şükür.. hastaneye gittim betahcg 255 çıktı 4+4 iken şimdi 4+6'yım dua edin arkadaşlar keseyi görelim kalp atışını duyalım hayırlısıyla hayırlı ve sağlıklı evladımız olsun. Allah isteyen herkesede versin..

Belirtilerim ise:
sağ kasığımda tatlı bir batma göğsümün üstünde pötürcükler oluştu.
kabızlık yok. bir gece uyurken sıtma geldi..
sırtımda ağrı yok denecek kadar . çok az ağrıdı.
idrar rengim kou değil

canm benim dünden beri yenigirebildim nete inan ağlayarak okuyorum msjlarını ama biz bize düşeni yapıyoruz sebepleri yapıp takdiri allaha bırakıyoruz o ne zaman ol derse o zaman olacak duadan başka elimizden ne geliir ki arkadaşım bu yapılanlar fiili dua yerine geçer ve unutma kabul olmayan dua yoktur burda olmadı ahiretde bu duaların karşılığını rabbim mutlaka verir yapılan hiç bir şey boşa gitmez neşecim

canım benim hayırlı olsunnn
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsiiinnn
kesesini görürüsün kalbini duyarsın seneye bu zamanlarda çoktan kucağına almış olursun inşaallah

günaydın şekerler.....
müjdemi isterim teyze oluyosunuz...zemuszemushamileyimmmmmhihoyyythihoyyyt
busabah test yaptım gelmiş benim minişim küçük kivimmmopuyorumnanaktan

canım senin adına da çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

maşallah maşallah sayfalar ilerledikçe güzel haberler çoğalıyor eylülcüm tebrikleeeeeeeeeeeer çok seviniyorum güzel haberleri gördükçe çok sevindim inan bizler için de duayı unutmayın

her ay aynı beklenti değilmi canım benim de adetim bitiyor o yüzden kendimi iyi hissediyorum yeni bir ay var önümde bakalım neler getirecek

tedavin varmı neler yapıyorsun

tedavim yok canım
eşime keçiboynuzu kürüne başlamıştım ama içmedi
tam adet olayim üçüncü günü giip kan vercem fsh ve prolaktine baktırcam sonra sonuçları alıp doktora gitcem
eşimde sözünden caymazsa üroloğa gitcek
bakalım

hayırlısı arkadaşım inşallah dr. işleriniz hallolur gerçekten sıkıntı bir yer hem bayan için hem erkek için ama onlarsız da olmuyor sebepleri yapmak lazım

hayırlısı arkadaşım inşallah dr. işleriniz hallolur gerçekten sıkıntı bir yer hem bayan için hem erkek için ama onlarsız da olmuyor sebepleri yapmak lazım

evt ben sıkıntı yapmıyorum da eşim istemiyo sperm sayısı az onun
doktorum üroloğa gitmesini tavsiye etmişti nerdeyse bi yılönce ama kabullenemedi sıkıntının ondan kaynaklanmasını anca anca biraz alıştı doktor fikrine ama yine de caymasından korkuyorum

ayşecim tebrik ederim canım benim Rabbim sana gösterdiği gibi ben ve diğer arkadaşlara da nasip etsin inşallah....

AMİN cnm Allah razı olsun inşaallah darısı başınıza

Ayşe hoşgeldin canım ben çalışıyorum bugün arada bakıyorum.
nasılsınn bebişin nasıl?

HOŞBULDUM alpycim hamdolsun bebeğim için iyi olmaya çalışıyorum
pazartesi doktora gidicem kalp atışı varmı bakıcaz

sizler için hep dua ediyorum arkadaşlar.. birbirlerimizden duayı esirgemeyelim..

eylülcüm hayırlı olsun canım kaç haftalık seninki
yakınız senle galiba
bişey daha sorucamm
ben senin nickini nerden hatırlıyorum ya
tefriciye topiği açmıştık kapanmıştı
oraya geliyomuydun sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…