Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm meltem hoşgeldin
bugün pek kimse yok bi de sitede sıkıntı var gliba
sürekli sayfa hata veriyo bende sizdede öyle mi bilmiyorum

resimimis hamile canım
onu sormuşsunuz
bizim topiğe hamile olduğunu söledi çok sevindim ona

ankarada oturan ve tüp bebek düşünen arkadaşlar
güzel bi fırsat var onu haber vericem size
düşünüyosanız benimle irtibata geçin özelden

meraba kıslar naaber kuzu nerde resimimisten haber varmı

canım geldim işlerim vardı bugün maaşları dağıttık hesapladık biliyorsunuz şantiyede çalışan birsürü elemanlar var o yüzden uzun sürebiliyor neyseki para dağıtma işlemleri bitti sıra geldi işlemeye ama sorun değil yavaş yavaş işlerim sizinlede konuşuruz naber ne var ne yok

resimimis hamile canım
onu sormuşsunuz
bizim topiğe hamile olduğunu söledi çok sevindim ona

hamile olduğunuzu biliyoruz da dr hcg istememiş sadece diğer testleri yapmış hcg yi sonradan istemiş o yüzden merak ettik sonucu ne oldu diye yoksa listede de bakabilirsin hamiş yazıyor

kuzucum nasılsın patronunla konuştunmu canım birde sen şimdiye kadar gelmeyince merak ettim iyi bişey yokmuş iş yüzünden girememişsin

kuzucum nasılsın patronunla konuştunmu canım birde sen şimdiye kadar gelmeyince merak ettim iyi bişey yokmuş iş yüzünden girememişsin

KAYRACIM SİTEDE sorun var sanırım geç yazıyorum o yüzden patronumla konuşmadım maa allahın izniyle olumlu olacağını düşünüyorum bu arada güzel bir haber vereyim sana adalex in yani derya bebişlerinin kalp atışlarını duymuş ne güzel dimi bizde onun gibi muradımıza ereriz inşallah

meraba kuzucum işlerini halletmene sevindim bende çamaşır yıkadım ütüledim bugün malatyaya gidince eşim ütü sıkıntısı çekmesin diye...
bu arada çok canım sıkılıyo içim bi tuhaf bugün

harika bir haber canım yaaa rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah ve eşiyle bebişleriyle sağlıklı uzun bir ömür nasip eder deryacıma inşallah bizlerede dua etsin selamımı söyle kuzucum inşallah bizlerde bir gün hamileyim ve bebeklerimin kalp atışlarını duyduk demeyi nasip eder rabbim en kısa zamanda inşalllaaaahhhhhh :Saruboceq:

aysecim eşini bırakıptamı gidiyosun ben bereber gidiyosunuz sanmıştım tez zamanda kavuşursunuz inşallah ben,mki hiç biryere yollamıyo onsuz iyi seninki yolluyo hayırlı yolculuklar canım

resimimis canım bugün test sonucunu aldınmı canım ve nasılsın çok heyecanlandım cevabını bekliyorum

arkadaşlar beta hcg değerim 304 çıkmış galiba değerim düşük çıkmış( bilen varsa değerlendirebilir mi? :gitme: mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Normal bir gebeliğin çok erken dönemlerinde kandaki beta-hCG değerlerinin alt ve üst sınırları yaklaşık şu şekildedir:

Yumurtlamadan sonra geçen süre (gün) En düşük En yüksek Ortalama
12 17 119 48
13 17 147 59
14 33 223 95
15 17 429 132
16 70 758 292
17 111 514 303
18 135 1690 522
19 324 4310 1061
20 185 3279 1287
21 506 4660 2034
22 540 10.000 2637

Yine normal bir gebelikte haftalara göre ortalama beta-hCG düzeleri ise şöyledir.

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

arkadaşlar beta hcg değerim 304 çıkmış galiba değerim düşük çıkmış( bilen varsa değerlendirebilir mi? :gitme: mafoldumben mafoldumben mafoldumben

canım normalmiş sanırım googlda beta hcg yaz ordan da görürsün sana bir önceki sayfadada yolladım üzülme normal gözüküyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…