Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya arkadaşlar kızımın resmini bırakacaktım olmadı resim büyük diye kabul etmedi.sizede gösterecektim ama olmadı.sizlerde benim ailem gibi oldunuz.

neşecim cnm resimleri duruyormu hala
benim eşim anında sildi hepsini öyle üzüldümki sildi diye,hastanede ne güzel resimler çekmiştik bebeğimin kafasına bandana bile takmıştım şimdi yüzünü bile hatırlamıyom fazla
avatarına ekleyemiyosan mesaja ekle resmi

günaydın canım nasılsın bakalım ne zaman yest yaptırcaksın bekliyorum canım

günaydın ayşecim canım söylediklerine katılıyorum.yaa benim eltim çocugum öldü 3. ayında hamile kaldı şimdi 3.5 aylık hamile ve 3. çocugu.....ben insanları artık anlamakta çooook zorlanıyorum.dünkü misafir çocukları durup durup annelerini öpünce hiç dayanamadım

canım hoşgeldin geçen ay yani ay da demeyin en son adetimden 1,30 ay geçti çünki en son adetimi olduğum ay böğürtleni düzenli kullandım hayıt tohumu hapı içtim ve polenarısütü bal bçt karışımlarını düzenli kullandım glucophagımı düzenli kullandım ama bu ay hiç düzenli kullanmadım böğürtlenide en fazla 15 gün kullandım ama ben şimdide baya adet oluyorum yani ilaçlada olsa az olurdum şimdi hem ağrıyor hemde baya söküyor

günaydın canım nasılsın bakalım ne zaman yest yaptırcaksın bekliyorum canım

hamdolsun hayatım iyiyim annemlere gidicem birazdann
testi eşime söyledim çatlama iğnesinden 9-10 gün sonra belli oluyomuş malatyaya gitmeden test yapalım dedim tamm sıcak bakmadı ama yapıcam ben ikna ederim onu
oda ben hayal kırıklığına uğramayayım diye düşünüyo
bu perşembeye yaparım inşallahhh

anladım kuzucum demekkı duzenlı kullanmak herseyde cok onemlı..ama ben bıtkı kuru uygulareken ılaç kullanmayı hıc saglıklı bulmuyorum nıtekım dıoktorlarda aynısını söyluyor ...ilaçsa ilaçla tedavı olun bitki kullanıyorsanız sadece bıtkı kullanın dıye...

neşeciğim bak şimdi gerçektende ben senin yaşadııklarını yaşasaydım ki allah göstermesin biri çocuğunu öpse veya çocuk annesine sarılsa bende çok üzülürdüm allah kimseye böyle acılar yaşatmasın senin durumun çok zor 2 sene evladınla zaman geçirdin 9 ay karnında taşıdın onun yürüdüğünü konuştuğunu bile gördün bu çok zor bu yüzden üzülmende normal ama insanlar bunu düşünemeyebilir ki aynı o insanların durumunda olsan sende düşünemeyebilirdin çünki ancak yaşayan bilir ve allah kimseyede yaşatmasın ama mesela eltin hamile kalmış evladının yasını ancak sen tutabilirsin hiç unutmazsın onu kaç tanede olsa unutmazsın ama herkes senin gibi hissedemez sen annesin çünki o yüzden kimseye kızma içten içede olsa allahın gücüne gidebilir ve üzülme bile diyemiyorum çünki ateş düştüğü yeri yakar allah kimseyi böle yakmasın canım bak sen bile şu an çocuk için uğraşıyorsun demekki hayat devam ediyor o yüzden eltinin hamile kalması da normal ki allah nasip etmese o da hamile kalamazdı zaten

can çok haklısın böyle hassas olman çok normal ben bile 1 gün olduğu halde unutamıyorum
Allah sana benden daha çoook sabır versin....
inşallah tekrar hamile kalıp o duyguyu tekrar tadarsın kızının ismi neydi
ben nisanur koymuştum

tühh halaya gec kalmısım bankaya gittiydim elek.faturası yatırmaya

canım senin için bir halay daha çekeriz dert değil hem ayşede geldi bak hadi kıslar resimisin şerefine haydi halaya inşallah kan testi de yaptırsın listede hamiş yazacağım 2 hamiş olacak listemizde sonra 4-5 inşallah ayşenin de adını yazacağız bu ay hadi bakalım :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance::dance:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

harfi harfine aynı düşünüyorum kuzucum

:teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: sositososito sositososito sositososito sositososito :teytey:hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

aa yine mi hamile var yoksa..ayy superr..ne halayı buu..uzagım ya ne zamandır..koptum olaydan..açıklayın bana daaaaaa

ayyyy Allahım inşallahh benim adımıda yazarsınız sonra aşılaman tutarda seninkini yazarız kucuzum
bi akıl verin ya ben perşembe günü test yapayımmı iğnenin üzerinden 10 gün geçmiş oluyor
zaten çatlama iğnesi beta hcg içerdiği için 10-12 günden önce yapınca değer yüksek çıkıyomuş
10.günde yapsam gerçek sonucu alırmıyyım

kuzunaz merhaba, böğürtlen kökünü ben akşamları çay gibi demleyip sıcak sıcak içiyordum, böyle yapınca yararı olmuyormu acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…